Plaćanje računa na dejtu

Roditelji su nas naucili (mene i sestre) da nikada ne zavisimo od tudjeg novcanika. Ni kao klinke nismo zalazile onde gde ne mozemo sve same da platimo. Ostalo tako do danas: ne dovodim sebe u situaciju da racunam na nekog drugog, ni za sta. I sa muzem kad izadjemo nije bitno iz cijeg ce novcanika da se plati. Niti je njemu cudno kad ja platim, niti je meni kad kaze konobaru "zena ce da plati". :lol:
 
Ja mrzim deljenje računa... nekako mi glupavo..
Ili platim ja ili on... ali ne volim to kad se deli... nikako... Da me pitaš zašto, nemam pojma...

pa dok se ne upoznamo ja volim tako, svako svoje pa nek radi sta oce
ti pitas za dejt, to je kad se muvate, pocetak....da dam da mi plati nema sanse, da mu platim ranije jesam sad vise ne dosta su me sisali svi, tako da lepo svako svoje pa aj zdravo....
a u vezi je druga stvar.....
 
pa dok se ne upoznamo ja volim tako, svako svoje pa nek radi sta oce
ti pitas za dejt, to je kad se muvate, pocetak....da dam da mi plati nema sanse, da mu platim ranije jesam sad vise ne dosta su me sisali svi, tako da lepo svako svoje pa aj zdravo....
a u vezi je druga stvar.....
A ja sam tek u procesu shvatanja da čovek može da se proda za jedno piće.
 
A ja sam tek u procesu shvatanja da čovek može da se proda za jedno piće.

ma ja sam ogorcena na te grebatore...konkretno za finansije mislim....nebitno dal je muvanje ili prijatelji, svi vole da koriste neciji pun dzep.....tako da vise ne cascavam po restoranima...mars svi
decko je drugo, kad je normalna ozbilja veza tu se ni ne gleda cije su kad pare...mi kad izadjemo ja ne volim torbe i novcanike da nosim a ovaj moj uvek fura novcanik u dzepu, pa ja uvalim pare kod njega...pa sad ko je platio sta nemam pojma :lol:
sad me podseti kad smo se muvali nije teo uzme pare oce se kurci da placa a mene to nervira jaooo, sta ima da mi placa a jedva se znamo.... i uvatim ga nespremnog uvalim mu pare u dzep i pripretim da necu vise razgovaram sa njim ako ih izvuce :lol:
 
Roditelji su nas naucili (mene i sestre) da nikada ne zavisimo od tudjeg novcanika. Ni kao klinke nismo zalazile onde gde ne mozemo sve same da platimo. Ostalo tako do danas: ne dovodim sebe u situaciju da racunam na nekog drugog, ni za sta. I sa muzem kad izadjemo nije bitno iz cijeg ce novcanika da se plati. Niti je njemu cudno kad ja platim, niti je meni kad kaze konobaru "zena ce da plati". :lol:

Ja nekad, kad sam raspoložena, krišom dam kintu mužu da on plati...:zcepanje:
 

Back
Top