savjet za prijateljicu

filozofzauvek

Zainteresovan član
Poruka
112
Uredu,odakle da pocnem mozda od pocetka jer je to najbitnije.Pre svega cu da napomenem da ne lazem niti izmisljam,ko ne vjeruje ne mora ni komentarisati.Da pocnemo,kao prvo ovo me je natjerala prijateljica sa faksa tako da njoj cete daati savjete jer je u grdnom problemu.naime o cemu je rijec.moja prijateljica koja se zove Vanja je primorana da se uda za nekoga koga ne voli,njen cale joj je nasao momka njenog godista koji i bas nije narocito pametan a ni lep.Bio sam kod nje u gostima ,atmosfera je bila opustena ,salili smo se tu su bili njeni starci i jos jedna drugarica sa faksa,tu nasu pricu je prekunuo doticni koji je banuo na vrata ne kucajuci uopste jer svi znamo da je to osnovno pravilo kulture.banuvsi on tako na vrata prodera se,Alo zeno jos si tu odma ustaj inace ces sklekove raditi,os raditi sklekove ili ustati.ja sam to gledao sav sokiran tako se ponsati prema devojci to je sramota,njen cale je odusevljen njime samo zato jer je iz njegovog rodnog kraja i zato sto ima odlican smisao za humor,mozes misliti,jos im je kupio stan pre vencanja jer on voli svoju kcerku.sad kako ona da kaze ocu da joj se on ne dopada,moram napomenuti da doticni voli popiti koju flasu vise pa postaje nezgodan na recima,a nije bas ni obrazovan zavrsio je samo srednju skolu.zato ako imate bilo kakav pametan savet kako da resi ovaj problem,recite.svaka pomoc je dobro dosla makar i u recima podrske,zamislite samo da je to vasa kcerka ili prijateljica ili sestra.hvala na razumijevanju.
 
Alo ,pa neka kaže tata ako ti se sviđa ti živi sa nim a je ne.Sa takvim netreba ni da se poznaje ni da se udaje a kofer ju kaži da spakuje i kod neke drugarice ili kod tebe ako si joj tako dobar drug.Neznam koliki si ti ali na tvoje mesto bih ga tresnuo jednom samo zbog te devojke jer se tako ne ponaša sa jednom damom.Tom njenom tati kaži da je veliki usranko da on daje njegovu ćerku u današnje vreme mlada bira sama svog muža ili su oni toliko zatucani i zaostali.Pričaj sa njenim ocom i kaži mu da ona neće tog majmuna i da neće biti sretnaa ako voli svoju ćerku neka promeni mišljenje.
 
Можда је то његов хумор, свако има свој, ал некоме се не допада. Њеном оцу се допада и сматра да ћерка заслужује најбоље. Вероватно је то због тога што је он из његовог краја па рачуна да је сличан њему. Можда жели да ''уда ћерку за себе'' да кажем тако тј. за неког попут себе. Или сматра да су такви људи бољи од осталих.

Свеједно, не може ни отац тако да се понаша као да живи пре 200 година. Мора да разуме ћерку и да јој да слободу, она је човек као и он. Она треба то да му каже. Нека исфилозофира баш тако, да она има право на слободу, он је своје учино. ''Знам да желиш најбоље за мене, али не свиђа ми се он никако, ни физички ни по понашању, ни по чему'' - тако нека каже. Нека буде искрена, пукло па пукло. Њен живот је битан. Он ће се можда наљутити, разбеснети, али сам је крив.

Искрено само. Ја сам иначе конзервативан, али ово није у реду.

- - - - - - - - - -

Bez ikakve namere da vredjam na navionalnoj osnovi ali sta drugo ocekivati od Bosanca,posto bih po ponasanju rekla da je to slucaj.

Ја сам Босанац. :)
 
Otac se slusati mora a ona ce morati da prihvati ocev izbor ili da se snadje sama ali bez njegovog stana i njegovog novca.Bas mi se svidja sto je taj njen buduci muz drzi pod kontrolom to je znak da nece biti problema.
 
Bez ikakve namere da vredjam na navionalnoj osnovi ali sta drugo ocekivati od Bosanca,posto bih po ponasanju rekla da je to slucaj.

A jel' mislis da su nasi bolji? Ovo je Balkan ,draga,sve je to u pet deka razlike.Sirovina ostaje sirovina,ma gde bio.Tako da,ne bih ja bas nesto vredjala bosance kad imamo i nasih sugija i kiza kolko hoces.;) A sto se tice teme..jako nezgodna situacija.Tesko je dati neki pametan predlog.Da sam ja na njenom mestu sigurno bih pobegla od kuce,negde gde me ne bi nasli,e sad sto to cesto nije izvodljivo to je drugi problem.
 
imam super predlog: nek ti se ortakinja uda i glumi da je srećna a ovog debila kad se napije nek gurne kroz prozor kao da je nesrećna okolnost, i svi srećni sem ćaleta i tasta al ko njih šiša. Dobila je svoj stan, ispunila ćaletu želju ali jebi*a ''nesreća'' nije im se dalo. Duplikat mladoženje ne verujem da postoji.

jel se neko slaže?
 
Otac se slusati mora a ona ce morati da prihvati ocev izbor ili da se snadje sama ali bez njegovog stana i njegovog novca.Bas mi se svidja sto je taj njen buduci muz drzi pod kontrolom to je znak da nece biti problema.
nadam se da ovo neko troluje:))):neutral:

- - - - - - - - - -

imam super predlog: nek ti se ortakinja uda i glumi da je srećna a ovog debila kad se napije nek gurne kroz prozor kao da je nesrećna okolnost, i svi srećni sem ćaleta i tasta al ko njih šiša. Dobila je svoj stan, ispunila ćaletu želju ali jebi*a ''nesreća'' nije im se dalo. Duplikat mladoženje ne verujem da postoji.

jel se neko slaže?

treba biti mastovit:hahaha:
 

Back
Top