Strateško partnerstvo SNS-a i SPO-a u Trsteniku

Troubleshooter

Veoma poznat
Poruka
10.690
ТРСТЕНИК, 20. јуна (Танјуг) - У Трстенику је данас потписан споразум о стратешком партнерству Српске напредне странке и Српског покрета обнове, који предвиђа заједничко деловање у Скупштини општине Трстеник и промовисање заједничког програма за опоравак те општине.
Потписивању споразума, у коме се наводи да ће две странке успоставити сарадњу у циљу стварања бољих услова за живот и развој у општини Трстеник, присуствовали су потпредседници СНС Братислав Гашић и СПО Александар Југовић.
Обраћајући се члановима и симпатизарима ових партија, Гашић је рекао да је ово тренутак заједничког зближавања странака које деле заједничка убеђења и програмска начела, истакавши да би у Србији требало да се уједине све позитивне снаге како би грађанима било боље.
“Успели смо да за годину дана зауставимо једно велико пропадање и желимо да у наредном периоду све потенцијале искористимо за привредни препород”, казао је Гашић, изразивши очекивање да ће Србија 28. јуна добити датум за почетак преговора о чланству у ЕУ.
Југовић је рекао Танјугу да је са напредњацима разговарао о потписивању стратешких споразума у још четири локалне самоуправе, истакавши да обе партије на исти начин гледају у будућност.
“Ми смо се годинама уназад залагали за промену косовске политике, борбу против корупције, улазак Србије у ЕУ и тај програм најбоље спроводи стожер владајуће коалиције Српска напредна странка и чини ми се да је то прва партија која је на власти, а која спроводи програм који је у интересу грађана”, закључио је Југовић.

"Similis simile gaudet"! "Сличан се сличном радује" - написаше стари Латини. Имам и још бољи превод ове старе пословице на наш народни језик - "рђава магарад се и преко брда дозива". Најзад су, чини ми се, потпуно пале маске. Каснији издајници хватају корак ка првобитним издајницима. Данас Трстеник, сутра у вашој кући.

N.B. Нема линка, али ово је аутентична Танјугова вест послата 20. јуна 2013. године у 18:46. Уколико модерација било када утврди да прослеђујем агенцијске, или било какве друге екстерне вести у којима је промењено макар једно слово, заслужујем трајни бан. У међувремену, молим да се овакве вести третирају као валидан извор.

Наслов теме и коментар су лично моји и подложни су свакој санкцији, али извор информације није.

http://www.rts.rs/page/stories/sr/s...ko+partnerstvo+SNS-a+i+SPO-a+u+Trsteniku.html
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ебте још има морона који се ложе на СПО и распалог Вука.
Та лопужа је још пред изборе децембра 90. продавао кандидатуре СПО по војвођанским изборним јединицама(био је већински систем) за 20-40 хиљада марака!
 
ТРСТЕНИК, 20. јуна (Танјуг) - У Трстенику је данас потписан споразум о стратешком партнерству Српске напредне странке и Српског покрета обнове, који предвиђа заједничко деловање у Скупштини општине Трстеник и промовисање заједничког програма за опоравак те општине.
Потписивању споразума, у коме се наводи да ће две странке успоставити сарадњу у циљу стварања бољих услова за живот и развој у општини Трстеник, присуствовали су потпредседници СНС Братислав Гашић и СПО Александар Југовић.
Обраћајући се члановима и симпатизарима ових партија, Гашић је рекао да је ово тренутак заједничког зближавања странака које деле заједничка убеђења и програмска начела, истакавши да би у Србији требало да се уједине све позитивне снаге како би грађанима било боље.
“Успели смо да за годину дана зауставимо једно велико пропадање и желимо да у наредном периоду све потенцијале искористимо за привредни препород”, казао је Гашић, изразивши очекивање да ће Србија 28. јуна добити датум за почетак преговора о чланству у ЕУ.
Југовић је рекао Танјугу да је са напредњацима разговарао о потписивању стратешких споразума у још четири локалне самоуправе, истакавши да обе партије на исти начин гледају у будућност.
“Ми смо се годинама уназад залагали за промену косовске политике, борбу против корупције, улазак Србије у ЕУ и тај програм најбоље спроводи стожер владајуће коалиције Српска напредна странка и чини ми се да је то прва партија која је на власти, а која спроводи програм који је у интересу грађана”, закључио је Југовић.

"Similis simile gaudet"! "Сличан се сличном радује" - написаше стари Латини. Имам и још бољи превод ове старе пословице на наш народни језик - "рђава магарад се и преко брда дозива". Најзад су, чини ми се, потпуно пале маске. Каснији издајници хватају корак ка првобитним издајницима. Данас Трстеник, сутра у вашој кући.

N.B. Нема линка, али ово је аутентична Танјугова вест послата 20. јуна 2013. године у 18:46. Уколико модерација било када утврди да прослеђујем агенцијске, или било какве друге екстерне вести у којима је промењено макар једно слово, заслужујем трајни бан. У међувремену, молим да се овакве вести третирају као валидан извор.

Наслов теме и коментар су лично моји и подложни су свакој санкцији, али извор информације није.

Ма ево има и на другим вестима:

thumb-502-228.jpg



Trstenik: SPO i SNS partneri
Tanjug | četvrtak, 20.06.2013. | 19:35
U Trsteniku je danas potpisan sporazum o strateškom partnerstvu Srpske napredne stranke i Srpskog pokreta obnove



Sporazum predviđa zajedničko delovanje u Skupštini opštine Trstenik i promovisanje zajedničkog programa za oporavak te opštine.

Potpisivanju sporazuma, u kome se navodi da će dve stranke uspostaviti saradnju u cilju stvaranja boljih uslova za život i razvoj u opštini Trstenik, prisustvovali su potpredsednici SNS Bratislav Gašić i SPO Aleksandar Jugović.

Obraćajući se članovima i simpatizarima ovih partija, Gašić je rekao da je ovo trenutak zajedničkog zbližavanja stranaka koje dele zajednička ubeđenja i programska načela, istakavši da bi u Srbiji trebalo da se ujedine sve pozitivne snage kako bi građanima bilo bolje.

“Uspeli smo da za godinu dana zaustavimo jedno veliko propadanje i želimo da u narednom periodu sve potencijale iskoristimo za privredni preporod”, kazao je Gašić, izrazivši očekivanje da će Srbija 28. juna dobiti datum za početak pregovora o članstvu u EU.

Jugović je rekao Tanjugu da je sa naprednjacima razgovarao o potpisivanju strateških sporazuma u još četiri lokalne samouprave, istakavši da obe partije na isti način gledaju u budućnost.

“Mi smo se godinama unazad zalagali za promenu kosovske politike, borbu protiv korupcije, ulazak Srbije u EU i taj program najbolje sprovodi stožer vladajuće koalicije Srpska napredna stranka i čini mi se da je to prva partija koja je na vlasti, a koja sprovodi program koji je u interesu građana”, zaključio je Jugović.

Podsetimo, SPO je sa SNS u koaliciji u Zaječaru, gde se u nedelju održavaju lokalni izbori.

***************************

Ево и на Б92




SPO i SNS partneri u Trsteniku
Izvor: Tanjug Trstenik -- U Trsteniku je danas potpisan sporazum o strateškom partnerstvu Srpske napredne stranke i Srpskog pokreta obnove.

97600143251c33c85b32d2816957813_orig.jpg

Lider SNS, levo, i lider SPO, desno, na predizbornom mitingu u Zaječaru (Foto: Tanjug, arhiva)​
Sporazum predviđa zajedničko delovanje u Skupštini opštine Trstenik i promovisanje zajedničkog programa za oporavak te opštine.
.......................
.......................
.......................
Podsetimo, SPO je sa SNS u koaliciji u Zaječaru, gde se u nedelju održavaju lokalni izbori.

***************************************************************

Ау, сунце ти пољубим жарено........:dash::dash::dash:па ја немам речи.......:dash::dash::dash:
 
Vuk Drašković je bio i ostao bednik.

Ма није тема Вук! То би морала да буде давно испричана политичка прича, али, ето, није. Тема су ови најпопуларнији у Србији -СНС. Зар смо заиста толико глуп и пре свега преплашен народ? Нисмо били раније.
 
Ма ево има и на другим вестима:

Ау, сунце ти пољубим жарено........:dash::dash::dash:па ја немам речи.......:dash::dash::dash:

Мито, новинара по редакцијама новина, телевизије и радија скоро да више и нема. То су некада били професионалци који су на терену прикупљали и проверавали информације. Сада су то углавном чиновници који са copy и paste копирају, а напредни и препричавају агенцијске вести. Упореди само време информације у мом посту са временима које си ти навео. Притом, ја нисам новинар :)
 

Back
Top