pomoc za mog druga.

filozofzauvek

Zainteresovan član
Poruka
112
Evo u cemu je problem,moj drug je psihicki neshvacen kako on to kaze.totalno je nedrustven,slusa metal muziku,ima dugu kosu svira el.gitaru do kasno u ponoc budeci komsije koje se kasnije zale policiji ko ja ga opomene.ustvari poenta je da ja i moje drustvo s kime se jedino druzi,odlucili smo da mu pomognemo tako sto cemo da mu nadjemo neku curu,mozda ga ljubav izleci od bijesa prema ljudima.nadjosmo mi neku natasu koja ide s njim u skolu samo razlicito odjeljenje.znaci lijepa cura,pametna,sve same petice,znaci cura za koju bi te majka zenila.tako mi njoj ispricasmo o tom nasem drugu i njegovoj nedrustvenosti.ona se na to nasmejala i rekla da ga zna iz vidjenja.kaze kad god pokusa da mu pridje da poprica s njim jer on uvijek sjedi sam na skolskoj klupi,i tako ona njemu pridje i sjede.on cim je ugledao ustade s klupe i pobjeze od nje ko djavo od krsta.tako ona nama isprica i rece nam da nece sudjelovati u toj igri.sranje pomisli smo mi nema mu spasa zauvijek ce biti samotnjak nece nikada imati curu.ali bas mi ga je zao,ne znam kako da mu pomognem.ako vi znate kako da mu pomognem recite.i molim vas bez vrijedanja na njegov racun.hvala na razumjevanju.
 
on je nama rekao da se nikad nece promeniti,jer kako on kaze nece da bude kao svi ostali to je sve vidjeno.svi igraci su dosad vidjeno kako je on ponovio nekoliko puta tu recenicu.i juce sam ga sreo na ulici i pitam ga da li hoce sa nama da ide na bazen a on mi je odgovorio.sad radim na sebi nemam vremena za druge i glupiranje,mozete slobodno ici na bazen bez mene,ionako ne zelim biti medju tim svim glupim i pateticnim ljudima koji se dvolicni i zli.bolje provesti cijeli zivot sam nego 3 minuta u losem zivotu.i onda je otisao kuci.
 
i ja to mislim.lik je tako pametan i mudar.ima sve petice u skoli.samo ga svi izbegavaju jer ima dugu kosu i slusa metal.svi misle da je narkoman i sektas.ali to nije istina,lik je veoma dobar u srcu.i dobar je drug kad ga prodje bijes prema danasnjem drustvu i vremenu.zans nije on stalno bijesan i ljut.ah,da veceras bacamo rostilj kod njega.malopre sam ga zvao i prihvatio je ponudu,rekavsi da nema nista pametnije da radi.
 
nema on probleme,on pravi probleme,zna se potuci ako mu neko u skoli kaze narkomanu ili dje si metaliko sto ga nervira,jednom je liku razbio nos u skoli jer ga je ovaj stalno vredjao,sad ga se vi boje i plasljivo ga gledaju.
 
Evo u cemu je problem,moj drug je psihicki neshvacen kako on to kaze.totalno je nedrustven,slusa metal muziku,ima dugu kosu svira el.gitaru do kasno u ponoc budeci komsije koje se kasnije zale policiji ko ja ga opomene.ustvari poenta je da ja i moje drustvo s kime se jedino druzi,odlucili smo da mu pomognemo tako sto cemo da mu nadjemo neku curu,mozda ga ljubav izleci od bijesa prema ljudima.nadjosmo mi neku natasu koja ide s njim u skolu samo razlicito odjeljenje.znaci lijepa cura,pametna,sve same petice,znaci cura za koju bi te majka zenila.tako mi njoj ispricasmo o tom nasem drugu i njegovoj nedrustvenosti.ona se na to nasmejala i rekla da ga zna iz vidjenja.kaze kad god pokusa da mu pridje da poprica s njim jer on uvijek sjedi sam na skolskoj klupi,i tako ona njemu pridje i sjede.on cim je ugledao ustade s klupe i pobjeze od nje ko djavo od krsta.tako ona nama isprica i rece nam da nece sudjelovati u toj igri.sranje pomisli smo mi nema mu spasa zauvijek ce biti samotnjak nece nikada imati curu.ali bas mi ga je zao,ne znam kako da mu pomognem.ako vi znate kako da mu pomognem recite.i molim vas bez vrijedanja na njegov racun.hvala na razumjevanju.

I ja sam bio teški metalac u srednjoj,ali nisam bio baš bjesan kao tvoj drug:mrgreen:Pa ništa,pokušajte ga spojiti sa nekom klinkom metalkom,možda upali...kažeš slika cure po ulici??Hmm malo me to zabrinjava haha...
 
Poslednja izmena:
ne mislim da je to pubertet.to je neshvacenost danasnjice kako on kaze.a lik je ozbiljan tako da ne mislim da je to pubertet.cilj nam je da mu nadjemo curu,razumes.da ima necim da se zanima osim gitare i metal muzike.nadam se da cemo uspjeti u tome.
 
ne brini se blizu smo da mu pomognemo,moj kolega sa faksa nasao je neku curu za njega,jest da ne slusa metal ali nema veze.bitna je samo ljubav.veceras na rostljanju cemo ga upoznati sa njom,nadam se da cemo uspjeti.pozelite nam srecu.
 

Back
Top