Srpske iluzije o EU

dualcore

Ističe se
Banovan
Poruka
2.856
Kada je govoreno da poput Norveške ni Srbija ne treba da bude članica EU, vlast je gorljivo objašnjavala da Norveška ima naftu i da nije dobro porediti Srbiju i Norvešku. Danas kada je Island prekinuo evropske integracije i posvetio se sebi i svojim interesima, vlast ignoriše i potpuno prećutkuje ovu informaciju.


Prethodni režim je na trijumfalan način slavio dobijanje kandidature, a od kada smo postali zemlja kandidat za ulazak u EU, svakoga dana se sve gore i teže živi u Srbiji. Vlast je govorila da kandidatura znači brojne investicije i nova radna mesta, dok je istina da je od tada na hiljade radnih mesta zatvoreno i da se neumitno približavamo opštoj ekonomskoj propasti.


http://www.danas.rs/danasrs/politika/srpske_iluzije_o_eu.56.html?news_id=262809


:gace:
 
ja sam ubeđen da srbija ide ka ekonomskoj propasti ravnoj 1993..tada je to još bila i veštačka propast,namerno izazvana hiperinaflacija i povučena,naravno roba iz radnji..ovo je još opasnija sitaucija
 
ja sam ubeđen da srbija ide ka ekonomskoj propasti ravnoj 1993..tada je to još bila i veštačka propast,namerno izazvana hiperinaflacija i povučena,naravno roba iz radnji..ovo je još opasnija sitaucija

ekonomska propast iz '93 je izazvana antizapadnom politikom
razmisli malo za kakvu se politiku zalazes

- - - - - - - - - -

Odmah suspendovati sve ugovore sa EU štetne po srpske interese.

Do dana prijema u punopravno članstvo.

:hahaha:

nije ti ovo igrica pa da suspednujes ugovore kako ti se cefne :lol:
 
ekonomska propast iz '93 je izazvana antizapadnom politikom
razmisli malo za kakvu se politiku zalazes

ono što je milošević napravio 1993 nije moralo da se dogodi...ko ga je savetovao da napravi hiperinflaciju ne znam..

srs je u leto te godine podnela skupštini zahtev za izglasavanje nepoverenja vladi i tada dačić kao porparol kreće pvi u napad na šekija voju vojvodu
 
ono što je milošević napravio 1993 nije moralo da se dogodi...ko ga je savetovao da napravi hiperinflaciju ne znam..

srs je u leto te godine podnela skupštini zahtev za izglasavanje nepoverenja vladi i tada dačić kao porparol kreće pvi u napad na šekija voju vojvodu

i onda je seki voja vojvoda par godina kasnije formirao vladu sa sps-om i omogocio srbiji nove sankcije i tone i tone osiromasenog uranijuma
 
i onda je seki voja vojvoda par godina kasnije formirao vladu sa sps-om i omogocio srbiji nove sankcije i tone i tone osiromasenog uranijuma

А где су га осиромашивали? Мисм, тај уранијум. Нека наша фабрика, институт? Значи, они га осиромашивали па посипали по народу. Онако, из руке, међу прстима, као кад посолиш пасуљ. Да јуче умрех, не би знао да су то радили... мисм, ти наши. Је л' те?
 
ne, sada je mnogo bolje, jer nismo u ratu i pod sankcijama. :lol:
2013. je apsolutno sve daleko bolje nego 1993.

u pravu si..ali na prvi pogled-imamo sve po radnjama ali narod nema para da to kupi...

imamo gorivo na pumpama ali je preskupo

išao sam na koncert whitesnake,tada nisu mogli ni u kojoj kosmičkoj teoriji da dođu,koliko je naroda stajalo sa strane u bulevaru da sa ulice gleda koncert,nisu imali 2000 rsd za najjeftiniju kartu

i ja ne govorim o današnjem danu u 2013-oj nego šta če biti za godinu-dve

i danas u 2013-oj nismo u ratu i pod sankcijama ali smo u nečemu drugom,što ne vidimo tek tako kao onda rat i sankcije
 
u pravu si..ali na prvi pogled-imamo sve po radnjama ali narod nema para da to kupi...

imamo gorivo na pumpama ali je preskupo

išao sam na koncert whitesnake,tada nisu mogli ni u kojoj kosmičkoj teoriji da dođu,koliko je naroda stajalo sa strane u bulevaru da sa ulice gleda koncert,nisu imali 2000 rsd za najjeftiniju kartu

i ja ne govorim o današnjem danu u 2013-oj nego šta če biti za godinu-dve

Evo ga half-core i on da reche koju :D
 
Другари. Норвешка себе издржава, живи супер, дели около и још им остане толико да сваке године оставе десетак милијарди на страну. Исланд има пар стотина хиљада људи, огромне ресурсе, и друштво ком је највећи проблем смислити где да изађеш увече. То су богате земље које су се феноменално развиле у прошлом веку.

На које начине, конкретно, вас то подсећа на Србију осим по томе што ни они нису чланови ЕУ?
 
Другари. Норвешка себе издржава, живи супер, дели около и још им остане толико да сваке године оставе десетак милијарди на страну. Исланд има пар стотина хиљада људи, огромне ресурсе, и друштво ком је највећи проблем смислити где да изађеш увече. То су богате земље које су се феноменално развиле у прошлом веку.

На које начине, конкретно, вас то подсећа на Србију осим по томе што ни они нису чланови ЕУ?

A sta ti mislis ? Srbija nema resurse? Ima ona dovoljno, cak i za lagodniji zivot.. ali niko nema na svetu ovoliko lopova koji se prestruktuirali u politiku...

'Aj da su pametni, neki sibicari, ovo jok.. go narkoman koji krade k'o da mu poslednja doza...
 

Back
Top