U čemu je fora?

gost 114527

Veoma poznat
Poruka
14.555
Da forumaši koji najviše napušavaju druge, tim istima koje su napušavali šalju pp u kome bi ga ****** i tak' to...?
Msm kontam ja da bi se većini ovde diglo i na mrtvu kokošku, ali ako su ti nečiji pogledi na svet i on sam toliko ogavni, šta oš s njim ondak?! I otkud im ideja da bi se ta osoba sa njima uopšte pohebala?!
 
Da forumaši koji najviše napušavaju druge, tim istima koje su napušavali šalju pp u kome bi ga ****** i tak' to...?
Msm kontam ja da bi se većini ovde diglo i na mrtvu kokošku, ali ako su ti nečiji pogledi na svet i on sam toliko ogavni, šta oš s njim ondak?! I otkud im ideja da bi se ta osoba sa njima uopšte pohebala?!

:zcepanje: Moram nekada i taj fazon da isprobam, uopste ne zvuci lose, mada deluje kao mazohizam...
 
Da forumaši koji najviše napušavaju druge, tim istima koje su napušavali šalju pp u kome bi ga ****** i tak' to...?
Msm kontam ja da bi se većini ovde diglo i na mrtvu kokošku, ali ako su ti nečiji pogledi na svet i on sam toliko ogavni, šta oš s njim ondak?! I otkud im ideja da bi se ta osoba sa njima uopšte pohebala?!

To je kao ona vantazija "toplo-hladno".
 
Ja ni ovima što gotivim ne šaljem pp

Al sam zaostao :aha:

Nego ko ti to poslao pp? :per:

- - - - - - - - - -

Ja ni ovima što gotivim ne šaljem pp

Al sam zaostao :aha:

Nego ko ti to poslao pp? :per:
 
Морам мало да будем вулгаран (зато што тема и није нешто галантно и префињено усмерена и упакована у свили и кадифи)
али ***** не пита пичку у кревету за ''погледе на свет'' :roll:

У политици су се највећи непријатељи крвили, клали, (попут нациста и комуниста) па су се строго заклињали у оданост својим идеалима да никада неће
ући у савез са онима који су их малтретирали, кад оно - оп! ћурак се пресавио и једни са другима су се толико зближили да постадоше браћа.

А љубав, или секс (пожуда) се најчешће рађа из лаганих провокација или отворених вређања. У школи је важила парола - ''ко се туче, тај се воли'',
а с обзиром да неке жене су у својој природи деебеееело мазохистички настројене, пре ће ценити типа који их не ебе пет посто или брише паркет са њима,
него неког женског петка који им се увлачи под сукњу.

А какво је оно беше било твоје илуминационо питање на почетку? Ах да, латентно свиђање је у питању. Покушаш да помоћу грубих речи сакријеш симпатије
према оном кога прогањаш или према оном који те прогања.
 
Ja ni ovima što gotivim ne šaljem pp

Al sam zaostao :aha:

Nego ko ti to poslao pp? :per:

- - - - - - - - - -

Ja ni ovima što gotivim ne šaljem pp

Al sam zaostao :aha:

Nego ko ti to poslao pp? :per:

Pa neću imenovati nikove, ali likovi sa kojima sam imala najžustrije konflikte na forumu i koji su me tačno vređali. Ne argumentima pokušavali da pobiju.
Zanimljivo je i to da su posle toga moje postove zaobilazili.
Eto ako ima neko slična iskustva neka ih ostavi ovde..:D

- - - - - - - - - -

Mozda te zove na seks pomirenja? :zper:

:lol:

Forumske svađe, forumska pomirenja.:lol:
 
Da forumaši koji najviše napušavaju druge, tim istima koje su napušavali šalju pp u kome bi ga ****** i tak' to...?
Msm kontam ja da bi se većini ovde diglo i na mrtvu kokošku, ali ako su ti nečiji pogledi na svet i on sam toliko ogavni, šta oš s njim ondak?! I otkud im ideja da bi se ta osoba sa njima uopšte pohebala?!

ako ti je stigao pp odgovoris javno i cao. ako hoces da odgovoris.
 
Ne znam, narode, meni vise ne salju pp ni one s kojima sam kao dobar, jedino da probam tu foru... al' ebi ga ne umem tako, nisam dovoljno konfliktan, ne znam da se popichkam tako da to bude seksi, da me forumasice pozele zato sto sam kreten prema njima... treba to umeti... a i ko ce bre tucati po ovoj vrucini, ne vredi se svadjati dok ne zaladi... :lol:
 
Ne znam, narode, meni vise ne salju pp ni one s kojima sam kao dobar, jedino da probam tu foru... al' ebi ga ne umem tako, nisam dovoljno konfliktan, ne znam da se popichkam tako da to bude seksi, da me forumasice pozele zato sto sam kreten prema njima... treba to umeti... a i ko ce bre tucati po ovoj vrucini, ne vredi se svadjati dok ne zaladi... :lol:

A i kad ustaneš sa fotelje posle forumske svađe, jaja ti se zalepe za sedalo :sad2:
 
A i kad ustaneš sa fotelje posle forumske svađe, jaja ti se zalepe za sedalo :sad2:

Tacno tako prika, sve u svemu dzabe mi svo ovo forumasenje, ali nije lose zbog edukacije i razmene iskustava, eto ova ideja sa fajtom i seksacinom nakon fajta je za mene novina, ne znam samo kako bi se to moglo preneti iz virtualnog u realni svet, kad bi se u realu podzevendao s bilo kojom tetom pre bi mi dala po P-i nego sto bi mi dala P-e.
 
Da forumaši koji najviše napušavaju druge, tim istima koje su napušavali šalju pp u kome bi ga ****** i tak' to...?
Msm kontam ja da bi se većini ovde diglo i na mrtvu kokošku, ali ako su ti nečiji pogledi na svet i on sam toliko ogavni, šta oš s njim ondak?! I otkud im ideja da bi se ta osoba sa njima uopšte pohebala?!

a d apocnem i ja neke da napusujem mozda i meni poslalju pp :hahaha:
 
То што не готиви твоју психу не значи да не готиви и физику, мени да се диже само на психу је*ао бих паааааа ко зна кад...
 

Back
Top