Umro Toni Soprano!!

dollarqueen

Iskusan
Poruka
5.226
1780908.jpg


Čuveni Toni Soprano je preminuo od posledica moždanog umro dok je bio u Italiji. Mediji su izvestili da je Gandolfini otputovao u Italiju kako bi posetio 59. Taormina Film Festival na Siciliji, ali se nažalost sa tog puta nije vratio.

- Svi smo u suzama - rekao je za "Daily Mail" Džejmsov menadžer Mark Armstrong. - Naša srca su slomljena. Nedostaje nam mnogo. On i njegova porodica su bili deo moje familije, svi smo u žalosti.

Gandolfini je prvu filmsku slavu stekao filmom “True Romance” iz 1993. godine, a ubrzo nakon toga je postao prava holivudska legenda glumeći Tonija Soprana1999. godine. Za tu veoma važnu ulogu koja je obiležila njegovu karijeru osvojio je 3 Emi nagrade.

Džejms Gandolfini je glumio i u ostalim filmovima zvučnih imena – “Get Shorty”, “The Mexican” i “Zero Dark Thirty”.

Glumac je iza sebe je ostavio suprugu Deboru Lin , ćerku Lilijanu i sina Majkla.


Strasno mi je zao.Genijalan glumac,mlad covek...uzas... :(
 
...neka pociva u miru!!!


Legenda i jedan od najharizmaticnijih glumaca svih vremena.

Uz Sopranose sam odrastao i ta serija je u mnogome pomogla da shvatim neke stvari sa kojima nikada nisam imao kontakt.
Najbolja serija svih vremena i Toni sigurno jedna od KULTNIH uloga medju takvim profilom!!!


Nedostajace...a toliko sam se nadao da cu za zivota jos vidjeti scenu u kojoj Toni izlazi iz WC-a ziv i nasmejan!!!


Neka ti je laka zemlja legendo!!!

 
Poslednja izmena:

Back
Top