cao cao

tovni brojler

Obećava
Banovan
Poruka
70
danas ti se medju zenskadijom sve vise popularizuje samostalnost
pa tako neke eto odvaznije uce i borilacke vestine,ne samo sa ciljem samoodbrane u slucaju da ih na ulici spopadne neki mentalno rastrojeni psihopata (videti sliku dole) vec neke od njih rade i kao profesionalni bodigardi (za malje decjake i ostale fufice)
pitanje za decjke
jel im sluzite kao sparing vrece ili kako to vec ide sa tim modernim progresivnim tekovinama ili iskljucivo kao pudle civave i tako te male rase,ipak mora da se zadrzi ta nota zenstvenosti ?? :think:

400764_599458866752851_2114532513_n.jpg
 
Poslednja izmena:
In medium saucepan over medium heat, heat milk until bubbles form at edges. In a bowl, combine sugar, cornstarch and salt. Pour into hot milk, a little at a time, stirring to dissolve. Continue to cook and stir until mixture thickens enough to coat the back of a metal spoon. Do not boil. Remove from heat, stir in vanilla and butter. Pour into serving dishes. Chill before serving.
 
katastrofa
ja smatram da sve ovo nema smisla :(
ja borilacke vestine ne znam ali umem da vezem pertle

- - - - - - - - - -

ponekad

- - - - - - - - - -

aj lazem
nikad ne vezujem pertle
 
Ni ja ne znam nikakvu borilačku veštinu. Valjda bi najbolje bilo da kupim onda M-84 ili M-70AB2 :) jer sam sa tim rukovao u vojsci. Tenk M-84 mi je ipak nezgrapan za ličnu odbranu :)
 
In medium saucepan over medium heat, heat milk until bubbles form at edges. In a bowl, combine sugar, cornstarch and salt. Pour into hot milk, a little at a time, stirring to dissolve. Continue to cook and stir until mixture thickens enough to coat the back of a metal spoon. Do not boil. Remove from heat, stir in vanilla and butter. Pour into serving dishes. Chill before serving.

aj napravi pa nas zovi :P sve ili mnoge
 

Back
Top