Da li su osobe koje ne mogu bez seksa slabići?

Ne bih rekla da su slabići jer jednostavno tako jak nagon je dio njih i jači je od osobe. Da li robuju? Moguće ali nikada to neće priznati čak ni sebi.... To za mlade se slažem ali ipak mislim da i tu ima drugačijih osoba koje drugačije žive tj.malo mirnije... U suštini sex je uvijek u modi i sve što uz njega ide...
 
Poslednja izmena:
u sustini jesu
jer njima seks sam po sebi i nije neophodan koliko potvrda da su trazena i pozeljna 'roba' .
dakle koriste ga kao sredstvo preko koga pokusavaju,naravno bezuspesno,da se sebi podignu lazno samopouzdanje,odnodno stvaraju sliku o sebi kao vrednim i pozeljnim osobama ,u ocima drigih.ali sve sto time postizu je da sebe lazu da ih tako okruzenje posmatra.
prilicno jadno,da sebe reduciras na ulogu dildaca/kliticja,ponavljam,ma sta o sebi mislio i jos gore ,sta mislis da drugi o tebi misle jer to jednostavno nije tako,pa dildace imas u svakom shopu ??
 
Poslednja izmena:
Da li tu prirodu treba savladavati ili joj se treba prepuštati? Vi koristite reč ,,priroda'' samo da bi opravdali raspuštenost...

naravno priroda je veoma bitna
medjutim to sto 'raspustenici' rade nema veze sa prirodom i spunim pravom zasluzuju takvu etiketu
ako dobro obratis paznju na fizionomiju,predispozicijui tako tu 'energiju' ,to kod takvih nema ni u naznakama
dakle njima telo ne trazi kres koliko stanje uma odnosno potreba da ih okolina posmatra na odredjeni nacin sto bezuspesno i sasvim pogresno pokusavaju da postignu medjunozjem
 
Poslednja izmena:
Kakvi su to ljudi? Je li oni robuju svojim nagonima i željama, ali se ne pitaju da li je to ropstvo zato što im prija? Da li mladi upadaju u taj hedonizam po automatizmu, jer ne znaju da postoji neki drugačiji vid života i pogleda na svet i jer se očekuje od njih da budu razvratni da ne bi ispali ,,staromodni''? Pre svega, mislim na muškarce.
svi u manastire:amen:
 
Zavisi kako definises seks.

Ako mislis na ono da se neko toliko uspali pa da mora da nadje nesto to vece, neku kombinaciju i sl., ili da tako "svrlja" sa strane jer mora, nagon ga tera, da, vidim to kao slabost.

S druge strane, ne vidim kao slabost odnose sa voljenom osobom, osim ako se ne preteruje, lupam sada, 3+ puta dnevno i tako svakog dana.

Takodje ne vidim nista lose u masturbaciji, naravno dok se ne preteruje u tome.
 
Kakvi su to ljudi? Je li oni robuju svojim nagonima i željama, ali se ne pitaju da li je to ropstvo zato što im prija? Da li mladi upadaju u taj hedonizam po automatizmu, jer ne znaju da postoji neki drugačiji vid života i pogleda na svet i jer se očekuje od njih da budu razvratni da ne bi ispali ,,staromodni''? Pre svega, mislim na muškarce.

manastir možda...?
nije to nikakvo ropstvo nagonima, nego prosta potreba...
ne lupaj gluposti...
 
Kakvi su to ljudi? Je li oni robuju svojim nagonima i željama, ali se ne pitaju da li je to ropstvo zato što im prija? Da li mladi upadaju u taj hedonizam po automatizmu, jer ne znaju da postoji neki drugačiji vid života i pogleda na svet i jer se očekuje od njih da budu razvratni da ne bi ispali ,,staromodni''? Pre svega, mislim na muškarce.

Slab sam na pussy :rumenko: nisam slabic samo sam Addicted :mrgreen:

Jednostavno muskarac ima penis :tajna: a penis ima potrebu da uziva u pici :heart: ili zenskom telu :per:

Ne radim to zbog mode vec zato sto mi je potrebna devojka i sex :manikir:
 
Kakvi su to ljudi? Je li oni robuju svojim nagonima i željama, ali se ne pitaju da li je to ropstvo zato što im prija? Da li mladi upadaju u taj hedonizam po automatizmu, jer ne znaju da postoji neki drugačiji vid života i pogleda na svet i jer se očekuje od njih da budu razvratni da ne bi ispali ,,staromodni''? Pre svega, mislim na muškarce.

Zasto bi neko ko ima sta jebbat bio slabic, slabic je onaj koji placa picku (kurrvu) i onaj koji trpi zenske hirove samo da bi imao sta torbat. Znaci onaj ko ne torba ne znaci da je jak, mozda nema ta torbat a trpio bi nekog. Isto kao sto onaj koji puno torba, ali pazi sta torba nije slab.

Sa godinama ljudi sve vise torbaju, jer imaju vise iskustva a i zene sto su starije traze vise kite, cak ne mora biti niti tvrda, nego je mozes vezati necim. Njoj je bitno samo da udje. :lol:
 
juče smo pričali tako o tim muško ženskim odnosima (misim oni su pričali, ja ih slušam, pošto se slapše uklapam u ta njihova "znanja" po pitanju seksa i mž odnosa i svega), al mi se dopalo kad su rekli, misim dopalo jer je istina, da je neko reko da je prava kombinacija kad je žensko starije od muškog nekih 5,6 pa može i 10 god...
jer ne valja da je obrnuto...da ne obrazlažem zašto, svi ovde znamo što je to tako, a ti pogotovo...:per:
 
Kakvi su to ljudi? Je li oni robuju svojim nagonima i željama, ali se ne pitaju da li je to ropstvo zato što im prija? Da li mladi upadaju u taj hedonizam po automatizmu, jer ne znaju da postoji neki drugačiji vid života i pogleda na svet i jer se očekuje od njih da budu razvratni da ne bi ispali ,,staromodni''? Pre svega, mislim na muškarce.

ne znam i ne znam
 
Kakvi su to ljudi? Je li oni robuju svojim nagonima i željama, ali se ne pitaju da li je to ropstvo zato što im prija? Da li mladi upadaju u taj hedonizam po automatizmu, jer ne znaju da postoji neki drugačiji vid života i pogleda na svet i jer se očekuje od njih da budu razvratni da ne bi ispali ,,staromodni''? Pre svega, mislim na muškarce.

Naravno da jesu.
Sve bez cega ne mozes, cini te robom. Vezanim. Sputanim. Bespomocnim.
 

Back
Top