Muski ponos

al ste se ulogorile ovde .... :hahaha: ...do kasno u noc:cool: ...,bice vruce ovog zarkog leta :lol:
dzaba ti ti pateticni pokusaji , pa naravno da su pokusavale ,svaka je pokusala makar malo , to je zenska priroda i patologija ,evo ko i ti sad , al im zestokom i odlucnom akcijom skratim jezik i skresem rogove...pa preedu ko mace.
Ovakvog dasu mozes samo da sanjas.
a kad vas muskarac nece, krecu... neuspesne i netacne prozivke.:bye:

- - - - - - - - - -



bolje od 500mg. brze leci. :mrgreen:

djesi kepec...esi se to popeo na hoklicu pa na jedvite jade dofatio tastaturu...:lol:
 
Kako bi tada reagovao, kada bi se pojavio neko koga ona smatra boljim, prihvatio bi to i povukao se, napustio bi je ili bi sacekao da ona ode?

Zenu nikada ne bih pustio da ode,dakle automatski bih je ostavio i prezreo,ne sto sam ja sad neki frajer i karakter vec mi to nije u prirodi,nije to nikakva radikalnost vec jednostavno ne vidim logiku da neko bude sa mnom a smatra da ima boljih tj. da masta o nekome iz Urugvaja a ne unapredjuje svet oko sebe,to je ujedno i nepostovanje same sebe.
 
Ijaooooo pa ti se jos hvalis?
Pa nije valjda da si progutala tu njegovu zvaku ko curka??
Da si posebna....:hahaha:
Coveku se otelo iz dna duse ,od srca ,ono sto zaista misli ,pa morao posle da brzo sanira stetu i laze da smiri buktinju ,nije hteo da se objasnjava i nateze do kasno u noc jer verovatno mu se spavalo garantovano ...jadnicak papucic :sad2::lol:
Ne hvalim se da sam posebna ( to mi se podrazumeva, ne bismo zasnivali porodicu da ne mislimo da je ono drugo posebno i da jedno drugom nismo dragoceni), hvalim se, moj žmu jeste alfa, samo se razlikuju alfe sa porodicom i frustrirani tipovi bez istei. Da se razumemo, žmu je bivše vojno lice. Nije tip koji sanira štetu. Oboje mislimo to što mislimo i nemamo problem da to glasno kažemo....
A hvalim se time što moj dragi za sebe ne misli da je zlostavljan, nego da je srećan čovek. A ko zaslužuje poštovanje, ti ne možeš da znaš, zato što nas ne poznaješ. Sve te priče šta bi ja radio kada bi se našao u konkretnoj situaciji, godina koliko hoćeš, ni kučeta ni mačeta, pa... blago rečeno su nerealne....
I dok se svi žale na muževe i žene meni baš imponuje što uz sve što smo prošli, dragi ni sa kim drugim ne bi bio, nego sa mnom (ili sa nama, kao porodicom)
:mazi:
 
Zenu nikada ne bih pustio da ode,dakle automatski bih je ostavio i prezreo,ne sto sam ja sad neki frajer i karakter vec mi to nije u prirodi,nije to nikakva radikalnost vec jednostavno ne vidim logiku da neko bude sa mnom a smatra da ima boljih tj. da masta o nekome iz Urugvaja a ne unapredjuje svet oko sebe,to je ujedno i nepostovanje same sebe.
Iako sam mislila da nema šanse da se u bilo čemu složim sa tobom, ovo je živa istina. Što bi neko bio sa bilo kim, ako misli da taj ili ta nisu najbolji za njega/nju. Ne da nema zgodnijih, bogatijih, pametnijih, uspešnijih, nego si sa nekim zato što želiš da budeš baš sa tom osobom. Ne venčavaš se da bi zadovoljio formu i nastavio/la da tražiš. To jeste potpuno nepoštovanje same sebe.
 
Iako sam mislila da nema šanse da se u bilo čemu složim sa tobom, ovo je živa istina. Što bi neko bio sa bilo kim, ako misli da taj ili ta nisu najbolji za njega/nju. Ne da nema zgodnijih, bogatijih, pametnijih, uspešnijih, nego si sa nekim zato što želiš da budeš baš sa tom osobom. Ne venčavaš se da bi zadovoljio formu i nastavio/la da tražiš. To jeste potpuno nepoštovanje same sebe.

Da li ima ili nema to uopste nije bitno,bitno je nacin kreiranja svog zivota,cak i kad sam slabiji od nekoj ja smatram da sam jaci,ne gledam na to da kao budala trebam da se zaletim na jaceg vec da postujem sebe i izrazavam nadu da moze biti drukcije,nije greh biti slabiji(gluplji,ruzniji) vec je greh unapred uskratiti sebi pravo da to mozes da budes a posto druga polovina predstavlja tebe vise nego iko drugi tako treba gledati i nju tj. njega.
 
Pa drugacije ne nalazi,bolje biti sam neko gubiti vreme i praviti od sebe budalu ili se snalazi dok ne nadjes :mrgreen:
Ali bitna stvar u životu je da nađeš nekoga sa kim si ceo. I ako imaš više od 30 ( ne ti lično) i ne nalaziš ono što tražiš znači da tražiš na pogrešnom mestu, čime sam sebe miniraš. Ima nas toliko različitih, i muškaraca i žena, da svako može da nađe sebi adekvatan par. Oni koji to na kraju ne uspeju, pa promašili su. Podjednako kao i oni koji su se venčali čisto da se ne kaže da su ostali sami.
 
Ali bitna stvar u životu je da nađeš nekoga sa kim si ceo. I ako imaš više od 30 ( ne ti lično) i ne nalaziš ono što tražiš znači da tražiš na pogrešnom mestu, čime sam sebe miniraš. Ima nas toliko različitih, i muškaraca i žena, da svako može da nađe sebi adekvatan par. Oni koji to na kraju ne uspeju, pa promašili su. Podjednako kao i oni koji su se venčali čisto da se ne kaže da su ostali sami.

Treba biti istrajan.
 
Sve je to emotivno zlostavljanje. Ja znam primere gde su muskarci malo "mekani" tako da kazem, ne oni alfa koji vode, nego eto, smotani, tihi ljudi, a zene ih manje-vise vrte oko prsta.
I sta tu bude, obicno na kraju on zavrsi da guta uvrede **cko i sl. a sta tada moze da uradi? Moze i nju da opsuje tako, da je otera u pm, da podvikne, a ona kada se vec toliko osilila moze da kaze "dosta mi je, trazim razvod" zbog toga.

Znam takve primere recimo gde devojke provociraju muskarce, ti si ovakav, onakav, pa onda malo se upusti i familija u tu pricu, vredjanje, i ok, muskarac trpi dok ona vice na njega, zamoli je da prestane lepo, jer nema potrebe mesati mamu i tatu i ostale u sukob izmedju njih, a i sto da se on spusata na taj nivo i da vredja osobu koju voli, medjutim devojka nastavlja li nastavlja. I on u trenutku prsne i skrese joj nesto, a ona uplasno mu kaze zasto vice. Licemerno malo, zar ne?

Opet, ima emotivnog nasilja nad muskarcima, sad ok, kapiram ja, svako se nekada iznervira i otera nekog u pm, desi se, ali konstantno vredjanje "**cko, sonjo, nema od tebe nista, ne znam sto sam se udala za takvog debila, meni treba pravo musko, ne smokljan kao ti, ako ne uradis to, ostavicu te", to vec prelazi u maltetiranje. Isto kao da muskarac zove zenu k*rvom, glupacom, ili sta znam. To nije odnos dve osobe koje se vole.

Ima i fizickog nasilja nad muskarcima, sve je to preko bare tamo, gde je recimo zena pucala muskarcu u glavu, zatim mu prerezala grkljan i izbola 5-6 puta zato sto je hteo da je ostavi, ili jos jedan primer gde je zenska osoba drogirala muskarca, zatim mu odsekla penis i samlela ga. Slozicemo se, brutalni nacini puni izivljavanja, a neke zene su cak i "podrzale" to mlevanje penisa(?!). Stoji da ima vise fizickog nasilja nad zenama, ali da li su ovi muskarci zasluzili da umru na ovako brutalan nacin, samo zato sto su hteli da prekinu vezu sa tim devojkama? Razumeo bih potpuno da su muskarci bili zlostavljaci i da te devojke nisu mogle da trpe batine i da su uzele stvar u svoje ruke, ali ovo je bolest.


Od 200 osoba, samo jedna je reagovala na nasilje, a neke su cak i mislile da je doticni to zasluzio, zato sto je muskarac, a muskarci znamo, moraju da varaju (ne izmisljam, parafraziram klip).
Nasilje je nasilje, fizicko, verbalno, emotivno, nego eto, musko si, imas *uda, ne budi p*cka, cuti i trpi lupi sakom o astal, ili cuti i trpi.

Ja kazem, zamislite samo da muskarac dodje u kafanu i da mu zena upadne i da kaze polazi kuci i samar preko face i on pokupi stvari ode uz "da, draga".
On je u ocima drugih muskaraca nula (pa i zena manje-vise), a zasto, zato sto bi "pravi muskarac" znao kako da "umiri" zenu i da je dovede "u red" (pa nekada i batinom).
 
Sedim veceras na terasi i cujem kako komsinica cascava komsiju.
''Hebao ti Bog mater u ckapi.''
''A sto lazes, heb'o majku svoju?''
I to ne samo kad su sami, vec ponekad i kad im neko dodje.
A on samo cuti i nista, ni rec da kaze, k'o mutav da je.

Pitanje.
Preko kojih reci nikad ne bi presli?
Kakva bi vasa reakcija bila u ovom konkretnom slucaju?

Ma ta zena je pre svega nekulturna, nevaspitana kad moze da psuje Boga i ga stalno cascava sa svime time pre svega...Sramota je da takve reci iz zenskih usta izlaze, ali mi zaista ne znamo o cemu se radi u njihovim zivotima, mozda se on njoj iza ledja ponasa kao dno dna, a to nije opravdanje, a opet, mi to i ne znamo.
A koliko je los onaj koji se tako breca, toliko je glup i onaj sto je takav konstantni nacin komunikacije i dozvolio.
Trudim se da ne zivim tudje zivote u principu.
 
Korekcija ponasanja kod zena je uvek potrebna i pozeljna.Muskarac moze da koriguje svoje ponasanje samo od loseg ka jos gorem sto je takodje odlican nacin da se uspostavi neophodna harmonija.
 
Ali bitna stvar u životu je da nađeš nekoga sa kim si ceo. I ako imaš više od 30 ( ne ti lično) i ne nalaziš ono što tražiš znači da tražiš na pogrešnom mestu, čime sam sebe miniraš. Ima nas toliko različitih, i muškaraca i žena, da svako može da nađe sebi adekvatan par. Oni koji to na kraju ne uspeju, pa promašili su. Podjednako kao i oni koji su se venčali čisto da se ne kaže da su ostali sami.

Bitno je da se sa nekim skapiras jer kada se to ne desi krece izkazivanje ljubavi tipa "volim te ali" i sve neka nepoverenja koja mogu biti opravdana ali ne i delotvorna vec kontraproduktivna.

A to sto trazis na pogresnom mestu je sto tada obicno ljudi ne traze vec poluparanoicno love.
 
Kad porasteš, kašće ti se samo... ili neće........ zato ljudi u braku komunikacijom rešavaju nesuglasice i koriguju ponašanja koja onom drugom smetaju........

ma znam ja za sebe kako i sta i nemam takvih problema .....
nego sta taj jadnicak da radi?? Kako on da uspostavi "komunikaciju" sa svojom zenetinom i kako da joj koriguje "ponasanje"???
Ajde bas me zanima tvoj odgovor :flert:
 
Ne hvalim se da sam posebna
hvalim se, moj žmu jeste alfa,
Da se razumemo, žmu je bivše vojno lice.
Oboje mislimo to što mislimo i nemamo problem da to glasno kažemo....
A hvalim se time što moj dragi za sebe ne misli da je zlostavljan, nego da je srećan čovek...
I dok se svi žale na muževe i žene meni baš imponuje što uz sve što smo prošli, dragi ni sa kim drugim ne bi bio, )
:mazi::mazi::mazi::mazi::mazi:

:rotf:
 

Ne sme niko da vas bije! :super:

Ja mislim da vecina muskarca cuti i trpi, prvenstveno zbog straha da ce zena pokupiti stvari i otici.
Dodje i njemu da kaze "ajde ne *eri vise" posle 30 minuta svakodnevnog vredjanja "idiote, kretenu nesposobni i sl."

A koliko je muskaraca pokupilo stvari i otislo kada im je zena rekla da ne *eru ili nesto slicno?

Normalno, zdrav i normalan odnos ne treba da se zasniva na trpljenju i vredjanju, ali bolesni i nekulturni ljudi = bolestan odnos.
 

Back
Top