Muski ponos
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 57

Tema: Muski ponos

Ističe se Vitez Koja (avatar)
    Učlanjen
    07.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano Muski ponos

Sedim veceras na terasi i cujem kako komsinica cascava komsiju.
    ''Hebao ti Bog mater u ckapi.''
    ''A sto lazes, heb'o majku svoju?''
    I to ne samo kad su sami, vec ponekad i kad im neko dodje.
    A on samo cuti i nista, ni rec da kaze, k'o mutav da je.

Pitanje.
    Preko kojih reci nikad ne bi presli?
    Kakva bi vasa reakcija bila u ovom konkretnom slucaju?
    Da se ne lazemo. Najvaznija stvar na svetu su pare.

Buduća legenda
    Učlanjen
    07.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Muski ponos

Citat Original postavio Vitez Koja Pogledaj poruku

Pitanje.
    Vo imja oca, sto bi rek'o Vuk Draskovic, brate Kojo, pa sto takav naslov postavi, mislice narod da je tema o penisu...

Učlanjen
    07.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    106

Citat Original postavio dachazr Pogledaj poruku
    Vo imja oca, sto bi rek'o Vuk Draskovic, brate Kojo, pa sto takav naslov postavi, mislice narod da je tema o penisu...
    Pa zar u neku ruku i nije?

Buduća legenda
    Učlanjen
    07.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pre bi se reklo da je tema o onim lopticama ispod doticnog, ko ih ima, ko ih nema, tako nekako...

Ističe se
    Učlanjen
    10.03.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ti zivis jedan turoban zivot....

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6154

prreko psovke i manje ruuzne reci
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1964

Nema tih reči preko kojih nisam spreman da pređem ukoliko mi partnerka oprosti to što sam je primorao da me psuje.

Zaslužan član DeeLite (avatar)
    Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3933

Pitanje.
    saspo bi joj rafal psovki, ustao i otišo (naravno ne da se napijem)...

- - - - - - - - - -

e sad...ja znam da smo mi ovde jelda face, misim prave muškarčine koje preko takvih ženskih ispada ne prelaze nikako, al moram da napomenem da barem ovde u mom okruženju ima mnogo više muškaraca koji na ovakvo ženino ponašanje, i na njeno bahaćenje uopšte prelaze bez problema, nego što ima ovih što ne prećute...
    ne bi ovog puta o razlozima zašto prelaze, jer bi morao mnogo da pišem, a mrzi me da pišem referate kao što znamo...
    mukami

Učlanjen
    07.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    106

Citat Original postavio Julian Pogledaj poruku
    Nema tih reči preko kojih nisam spreman da pređem ukoliko mi partnerka oprosti to što sam je primorao da me psuje.
    Al' sto je najgore on nju uopste nije primorao da bude takva prema njemu.
    Satire se covek od posla a ona uglavnom nista ne radi, i na kraju takva prema njemu.

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1964

Satire se covek od posla a ona uglavnom nista ne radi, i na kraju takva prema njemu.
    Nečim ju je primorao, nema zbora. Nekad je dovoljno da sediš mirno, gledaš TV i deluješ bezbrižno, pa da iritiraš. A opet, nekad je dovoljno da imaš problem koji te tišti pa da iritiraš jer si nesposobnjaković kojeg svi živi ebu.
    Uvek može da se nađe razlog ako postoji dobra volja.

Veoma poznat
    Učlanjen
    29.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Pitanje.
    Porodica se ne dira... nikad i nizašta... ali znamo mi tako u šali da se počastimo... doduše, majku i oca ne spominjem nikome...

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1964

Nečim ju je primorao, nema zbora. Nekad je dovoljno da sediš mirno, gledaš TV i deluješ bezbrižno, pa da iritiraš. A opet, nekad je dovoljno da imaš problem koji te tišti pa da iritiraš jer si nesposobnjaković kojeg svi živi ebu.
    Uvek može da se nađe razlog ako postoji dobra volja.
    I da navedem jedan lični primer, pošto me je danas krenulo sa tim primerima, a ovo o čemu pričam mi je palo na pamet još sinoć dok sam čitao jednog od naših forumskih maskulinskih aktivista koji je objašnjavao kako nikad ne treba slušati ženu.

Davno je bilo, mada nismo bili balavi -

Idem tako u neko gluvo doba noći sa devojkom, onako oboje pripiti, valjda prelazimo iz kluba u klub; tek prolazimo pored dva alkosa koji sede na nekom stepeniku.
    Jedan nešto dobaci na njen račun, osmotrim ga krajičkom oka i ono mislim zajebi pijanu budalu misim ko ga ebe, sve kul. Međutim, kako odmičemo korak po korak kreće kenjanje u fazonu koja si ti sisa meni može svako da kaže šta mu padne na pamet, ovde bi mogli da me otresu ti ne bi reagovao, ti si vaki ti si naki, bla truć. Nismo odmakli dvaes metara, ja se okrećem, vraćam se i drknem onom alkosu šamarčinu, misim ebiga red je, traženo je od mene. Nadam se to je dovoljno, to je to.

Ali ebiga, kao što mi muškarci znamo, samo u filmovima ima da ti nekome zavališ šamarčinu, a da on padne u nesvest ili da ćuti i trepće. Ovaj pijan, oće da se bije, pokušava da se guša sa mnom, sad bi se on tukao, a šta bi drugo.
    I šta da radim, moram da počnem da ga nabadam da bi odustao, misim ono situcija je bila da sam moro i da ga šutiram na kraju da se smiri. Na sreću onaj drugi je sedeo i prazno gledao šta se dešava. Klonula mu samo glava, ko da drema, ko da spava.

I tako završim ja to što je traženo od mene, krenemo mi dalje, a ona - ja stvarno nisam znala da si tako agresivan, ja sam šokirana, ja ne znam šta da očekujem od tebe, plašim te se, tačno sam predosećala da možeš danas/sutra da digneš ruku i na mene, ti si gomno, ti si primitivac, nasilnik, ti si vaki ti si naki.
    Misim ono.

Buduća legenda perafitilj (avatar)
    Učlanjen
    25.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1950

Nisi napisao koji sprat oni stanuju ili je on ovan pa ne ume da je baci.
    Ne mož da me bijete, koliko mogu ja da trpim.

Zainteresovan član Estopa (avatar)
    Učlanjen
    27.03.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    25

I da navedem jedan lični primer, pošto me je danas krenulo sa tim primerima, a ovo o čemu pričam mi je palo na pamet još sinoć dok sam čitao jednog od naših forumskih maskulinskih aktivista koji je objašnjavao kako nikad ne treba slušati ženu.

Davno je bilo, mada nismo bili balavi -

Idem tako u neko gluvo doba noći sa devojkom, onako oboje pripiti, valjda prelazimo iz kluba u klub; tek prolazimo pored dva alkosa koji sede na nekom stepeniku.
    Jedan nešto dobaci na njen račun, osmotrim ga krajičkom oka i ono mislim zajebi pijanu budalu misim ko ga ebe, sve kul. Međutim, kako odmičemo korak po korak kreće kenjanje u fazonu koja si ti sisa meni može svako da kaže šta mu padne na pamet, ovde bi mogli da me otresu ti ne bi reagovao, ti si vaki ti si naki, bla truć. Nismo odmakli dvaes metara, ja se okrećem, vraćam se i drknem onom alkosu šamarčinu, misim ebiga red je, traženo je od mene. Nadam se to je dovoljno, to je to.

Ali ebiga, kao što mi muškarci znamo, samo u filmovima ima da ti nekome zavališ šamarčinu, a da on padne u nesvest ili da ćuti i trepće. Ovaj pijan, oće da se bije, pokušava da se guša sa mnom, sad bi se on tukao, a šta bi drugo.
    I šta da radim, moram da počnem da ga nabadam da bi odustao, misim ono situcija je bila da sam moro i da ga šutiram na kraju da se smiri. Na sreću onaj drugi je sedeo i prazno gledao šta se dešava. Klonula mu samo glava, ko da drema, ko da spava.

I tako završim ja to što je traženo od mene, krenemo mi dalje, a ona - ja stvarno nisam znala da si tako agresivan, ja sam šokirana, ja ne znam šta da očekujem od tebe, plašim te se, tačno sam predosećala da možeš danas/sutra da digneš ruku i na mene, ti si gomno, ti si primitivac, nasilnik, ti si vaki ti si naki.
    Misim ono.
    E pa to je jedna od onih koje ne znaju sta hoce al znaju da to hoce sad i odmah. Svakom normalnom muskarcu bi bilo jasno da treba da bezi od takve jer sta god da uradis,kako god da se ponasas one nikad nisu zadovoljne.Ima nas svakakvih.Ja nikad u zivotu,pa ni ovde na forumu nisam branila zene kao celokupan zenski rod samo zato sto sam ja zena nit dozivljavam muskarce kao neprijatelje.Al uvek dignem glas protiv onih pojedinaca koji zagovaraju nasilje i diskriminaciju,onih koji vredjaju zene samo zato sto su zene.Takodjer mrzim i koncept feminizma al ovde mnogi taj feminizam shvataju pogresno pa cim stanes u odbranu zene,odmah si feministkinja.To kako se ponasamo u zivotu nema apsolutno nikakve veze kojeg smo roda nego kakav nam je karakter i kako smo odgojeni pa nas uz to malo i drustvo oblikuje,dok se na kraju ne formiramo u ono sto zaista jesmo.Odmaknuh se malo od teme,al sta cu,mene kad krene,bas me krene Sto se tice teme ,aposlutno sam protiv psovki i svadja bilo u braku bilo medju prijateljima.Ne razumem ljude koji imaju potrebu da se iskazu na taj nacin.Meni je to neki oblik verbalnog zlostavljanja.Sto bih ja coveka kog volim i oca svoje dece castila psovkama (jest da je stranac pa ne bi ni razumeo) al ne vidim svrhu.Il' obratno, da on meni kaze nesta ruzno,mislim prosto mi neshvatljivo.Zaista ne znam cime bi me mogao isprovocirati pa da mu opsujem nesto.Verovatno se u takvim slucajevima radi o nervno labilnim osobama pa i kad im neko zazeli dobar dan njima je to razlog za svadju.

Buduća legenda Derer (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    757

Nista sto mi neko kaze ne moze da me iznervira ako ja to ne dozvolim.
    ALL THESE WORLDS ARE YOURS EXCEPT EUROPA. ATTEMPT NO LANDINGS THERE.

Veoma poznat
    Učlanjen
    29.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Estopa Pogledaj poruku
    E pa to je jedna od onih koje ne znaju sta hoce al znaju da to hoce sad i odmah. Svakom normalnom muskarcu bi bilo jasno da treba da bezi od takve jer sta god da uradis,kako god da se ponasas one nikad nisu zadovoljne.Ima nas svakakvih.Ja nikad u zivotu,pa ni ovde na forumu nisam branila zene kao celokupan zenski rod samo zato sto sam ja zena nit dozivljavam muskarce kao neprijatelje.Al uvek dignem glas protiv onih pojedinaca koji zagovaraju nasilje i diskriminaciju,onih koji vredjaju zene samo zato sto su zene.Takodjer mrzim i koncept feminizma al ovde mnogi taj feminizam shvataju pogresno pa cim stanes u odbranu zene,odmah si feministkinja.To kako se ponasamo u zivotu nema apsolutno nikakve veze kojeg smo roda nego kakav nam je karakter i kako smo odgojeni pa nas uz to malo i drustvo oblikuje,dok se na kraju ne formiramo u ono sto zaista jesmo.Odmaknuh se malo od teme,al sta cu,mene kad krene,bas me krene Sto se tice teme ,aposlutno sam protiv psovki i svadja bilo u braku bilo medju prijateljima.Ne razumem ljude koji imaju potrebu da se iskazu na taj nacin.Meni je to neki oblik verbalnog zlostavljanja.Sto bih ja coveka kog volim i oca svoje dece castila psovkama (jest da je stranac pa ne bi ni razumeo) al ne vidim svrhu.Il' obratno, da on meni kaze nesta ruzno,mislim prosto mi neshvatljivo.Zaista ne znam cime bi me mogao isprovocirati pa da mu opsujem nesto.Verovatno se u takvim slucajevima radi o nervno labilnim osobama pa i kad im neko zazeli dobar dan njima je to razlog za svadju.
    Ondak i ti 'ćeri imaš problema sa konceptom feminizma.

Poznat KiZo (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    267

pa nista trebao je da je pozove u kucu da joj objasni "nesto"
    sta ti misle uopste ako cute da ce samo od sebe da se resi i da ce biti bolje.
    papucici i metiljavci.
    to nikad nisam dozvoljavao da prodje nekaznjeno makar puklo sve.
    al prvo joj se osvetim i nayebem mile majke sto me ne postuje i ponizava.
    Српској застави вратиће сјај.Ono sto nije za zadrzavanje ide iz ruke u ruku.Prodorna milost je musko odlicje.
    "Julijana, ti mnogo čitaš bajke, zabrinjavaš me u poslednje vreme!"

Buduća legenda
    Učlanjen
    07.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pitanje.
    Tvoj komsija je i dalje vezan za tog nadzaka od zene... Onaj ko je ranjiv, a nema odstupnicu, nema izlaz, iz ko zna kojih razloga, svasta moze da podnese, ne cudi me to uopste...

Legenda
    Učlanjen
    17.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio KiZo Pogledaj poruku
    pa nista trebao je da je pozove u kucu da joj objasni "nesto"
    sta ti misle uopste ako cute da ce samo od sebe da se resi i da ce biti bolje.
    papucici i metiljavci.
    to nikad nisam dozvoljavao da prodje nekaznjeno makar puklo sve.
    al prvo joj se osvetim i nayebem mile majke sto me ne postuje i ponizava.
    zar je moguce da je tebe, takvu...velichinu od citavih metar i pedeset
    neko...pa jos zenski neko ponizavo i nepostovo...crni kizo pa nije valjda dotle doslo...
    platforme, kupi cipele na platformu ko tom kruz
    i nema vise da ti se obracaju sa - ne moze mali, duvan i alkohol ne prodajemo maloljetnicima

Zainteresovan član Estopa (avatar)
    Učlanjen
    27.03.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    25

Citat Original postavio Verovatnoća Pogledaj poruku
    Ondak i ti 'ćeri imaš problema sa konceptom feminizma.
    Kad ti to kazes,onda mora da je tako

Ističe se euridika (avatar)
    Učlanjen
    27.04.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    123

Pitanje.
    Pre par večeri kroz razgovor sa prijateljima naša gošća provuče kako je u Srbiji svaka druga žena zlostavljana, na šta moj muž odgovori " I skoro svaki muškarac". Gošća se uvredila, pa nismo zalazili u objašnjavanje. Kada smo ih ispratili, pitam dragog da li i on za sebe misli da je zlostavljan, a on se nasmeje kako on nije svaki, nego poseban... To se ja malo hvalim, ali bez šale znam za prilično slučajeva u kojima se žene izdiru, nipodništavaju, omalovažavaju muževe.... Za ove koji se mlate saznam iz novina. I ni jedno ni drugo mi nije jasno. Ne kažem da je isto, ali kako možeš da govoriš takve stvari nekome sa kime živiš? Ili čak i da izgubiš kontrolu usled ne znam čega, zar se takve stvari mogu ponavljati?
    To mi je nekako zajednička sramota

Legenda
    Učlanjen
    17.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

meni stvarno nije jasno u kakvom vi to okruzenju zivite? Missim, medju ljudim s kojim se ja druzim ima parova, razvedenih i ljudi
    koji su solo, iz ovog ili onog razloga, ali ov stvari koje ti opisujesh prosto ne vidjam
    tj vidjam ih bas rijetko
    i mislim da se tu radi vise o nedostatku osnovne kulture nego o bilo chemu drugom
    to sa spolom nema veze, takvi likovi se tako ponashaju gdje god mogu
    e, sad dal je moguce da je to vecina...ne znam
    ne bi rekla da smo u vecini takvi

Buduća legenda GANFAJTER :* (avatar)
    Učlanjen
    07.03.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    1095

zena je da cantra, al za dranje shakomicin od 5 miligrama

Poznat KiZo (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    267

Citat Original postavio vragana Pogledaj poruku
    zar je moguce da je tebe, takvu...velichinu od citavih metar i pedeset
    neko...pa jos zenski neko ponizavo i nepostovo...crni kizo pa nije valjda dotle doslo...
    platforme, kupi cipele na platformu ko tom kruz
    i nema vise da ti se obracaju sa - ne moze mali, duvan i alkohol ne prodajemo maloljetnicima
    al ste se ulogorile ovde .... ...do kasno u noc ...,bice vruce ovog zarkog leta
    dzaba ti ti pateticni pokusaji , pa naravno da su pokusavale ,svaka je pokusala makar malo , to je zenska priroda i patologija ,evo ko i ti sad , al im zestokom i odlucnom akcijom skratim jezik i skresem rogove...pa preedu ko mace.
    Ovakvog dasu mozes samo da sanjas.
    a kad vas muskarac nece, krecu... neuspesne i netacne prozivke.

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio Kar Pogledaj poruku
    zena je da cantra, al za dranje shakomicin od 5 miligrama
    bolje od 500mg. brze leci.
    Српској застави вратиће сјај.Ono sto nije za zadrzavanje ide iz ruke u ruku.Prodorna milost je musko odlicje.

Poznat KiZo (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    267

Citat Original postavio euridika Pogledaj poruku
    Pre par večeri kroz razgovor sa prijateljima naša gošća provuče kako je u Srbiji svaka druga žena zlostavljana, na šta moj muž odgovori " I skoro svaki muškarac". Gošća se uvredila, pa nismo zalazili u objašnjavanje. Kada smo ih ispratili, pitam dragog da li i on za sebe misli da je zlostavljan, a on se nasmeje kako on nije svaki, nego poseban... To se ja malo hvalim, ali bez šale znam za prilično slučajeva u kojima se žene izdiru, nipodništavaju, omalovažavaju muževe.... Za ove koji se mlate saznam iz novina. I ni jedno ni drugo mi nije jasno. Ne kažem da je isto, ali kako možeš da govoriš takve stvari nekome sa kime živiš? Ili čak i da izgubiš kontrolu usled ne znam čega, zar se takve stvari mogu ponavljati?
    To mi je nekako zajednička sramota
    Ijaooooo pa ti se jos hvalis?
    Pa nije valjda da si progutala tu njegovu zvaku ko curka??
    Da si posebna....
    Coveku se otelo iz dna duse ,od srca ,ono sto zaista misli ,pa morao posle da brzo sanira stetu i laze da smiri buktinju ,nije hteo da se objasnjava i nateze do kasno u noc jer verovatno mu se spavalo garantovano ...jadnicak papucic

Slične teme

1. Muski ego i "udaranje recki"
    Autor Ijaoooooj..... u forumu Žene
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 16.06.2017., 22:59
  2. Pitanje za iskren muski odgovor ...
    Autor malecka u forumu Muškarci
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 21.01.2005., 09:48
  3. Pitanje za muski deo...
    Autor JaH_G|rL u forumu Tinejdžeri