Srbija do Tokija :)

gost 287336

Iskusan
Banovan
Poruka
6.075
u zadnje vreme sve su glasniji srbi iz republike srpske oko napustanja bih.
smatram da prosto nije moguce ziveti u drzavi gde je do skoro bio rat do istrebljenja, jer "bosnjaci" nisu zeleli u drzavu sa srbima (?!) a sada nikako ne dozvoljavaju da se pomisli na to da srbi iz te tzv drzave odu.
e sad, kakvo je vase misljenje o tome da se srpska prikljuci republici srbiji? mislim na onom svi srbi pod jednim krovom?
 
Poslednja izmena od moderatora:
u zadnje vreme sve su glasniji srbi iz republike srpske oko napustanja nakazne tvorevine bih. kad kazem nakazne, zaista to i mislim, jer smatram da prosto nije moguce ziveti u drzavi gde je do skoro bio rat do istrebljenja, jer "bosnjaci" nisu zeleli u drzavu sa srbima (?!) a sada nikako ne dozvoljavaju da se pomisli na to da srbi iz te tzv drzave odu.
e sad, kakvo je vase misljenje o tome da se srpska prikljuci republici srbiji? mislim na onom svi srbi pod jednim krovom?

nikakvo
 
u zadnje vreme sve su glasniji srbi iz republike srpske oko napustanja nakazne tvorevine bih. kad kazem nakazne, zaista to i mislim, jer smatram da prosto nije moguce ziveti u drzavi gde je do skoro bio rat do istrebljenja, jer "bosnjaci" nisu zeleli u drzavu sa srbima (?!) a sada nikako ne dozvoljavaju da se pomisli na to da srbi iz te tzv drzave odu.
e sad, kakvo je vase misljenje o tome da se srpska prikljuci republici srbiji? mislim na onom svi srbi pod jednim krovom?

Ни у лудилу. Њихово неприкључење Србији би било добро и за нас и за њих.
 
u zadnje vreme sve su glasniji srbi iz republike srpske oko napustanja nakazne tvorevine bih. kad kazem nakazne, zaista to i mislim, jer smatram da prosto nije moguce ziveti u drzavi gde je do skoro bio rat do istrebljenja, jer "bosnjaci" nisu zeleli u drzavu sa srbima (?!) a sada nikako ne dozvoljavaju da se pomisli na to da srbi iz te tzv drzave odu.
e sad, kakvo je vase misljenje o tome da se srpska prikljuci republici srbiji? mislim na onom svi srbi pod jednim krovom?

Наравно да би ваљало, а онда, кад се ојача добро, да се припоје и окупирани дјелови Србије.;)
 
Pitanje je izlisno, kako ne bi Srbi hteli da se spoje sa maticom. To svako zeli, mi smo jedan narod. Mozete nas vestacki, ideoloski, paraideoloski, i kako sve ne deliti, to ne menja srz. Bas kao sto su Srbi i Rusi isti narod, i nikakva idenja ka EU nece od nas napraviti svabove, ili svedjanove.
 
e sad, kakvo je vase misljenje o tome da se srpska prikljuci republici srbiji?

Знаш шта, немој ти да се кладиш да народ РС нешто претерано чезне да буде у Србији. Да им се да опција да буду потпуно независни или у некој најлабавијој федерацији многима би то било симпатичније.
 
Иначе прежвакана тема и углавном се зна резултат на увек освешћеном форуму Крстарице.
ДА ДА ДА ТЕРИТОРИЈЕ ТЕРИТОРИЈЕ ТЕРИТОРИЈЕ АЛАВОСТ ДАЈ ДАЈ ДАЈ ДАЈ ДАЈ САМО ДАЈ САМО ШТО ВИШЕ.

Због повећаног интересовања предлажем да буде стицку.

ондак 13.04.2012 Ujedinjenje Srpske i Srbije
http://forum.krstarica.com/showthread.php/545725-Ujedinjenje-Srpske-i-Srbije

04.11.2009. Da li bi srbija treba da se prisajedini Republici Srpskoj ?
http://forum.krstarica.com/showthre...ija-treba-da-se-prisajedini-Republici-Srpskoj

17.08.2011. Republika Srpska deo Srbije da ili ne?
http://forum.krstarica.com/showthread.php/489410-Republika-Srpska-deo-Srbije-da-ili-ne

24.05.2007 Уједињење :worth:
http://forum.krstarica.com/showthread.php/152164-Ujedinjenje!
 
Da se pitaju Srbi iz Republike Srpske to ujedinjenje bi bilo moguce.Ali sta vredi kad njihovu bracu sa ove strane Drine to apsolutno ne interesuje.Ovde je vecinsko misljenje samo da niko ne dira moju njivu a sve okolo sto je Srpsko na Kosovu,Republici Srpskoj,Crnoj Gori moze da pocrka.Srbija do Tokija lepo zvuci samo bojim se da je mnogo realnije reci Srbija ko nokija sve manja i manja.
 
u zadnje vreme sve su glasniji srbi iz republike srpske oko napustanja nakazne tvorevine bih. kad kazem nakazne, zaista to i mislim, jer smatram da prosto nije moguce ziveti u drzavi gde je do skoro bio rat do istrebljenja, jer "bosnjaci" nisu zeleli u drzavu sa srbima (?!) a sada nikako ne dozvoljavaju da se pomisli na to da srbi iz te tzv drzave odu.
e sad, kakvo je vase misljenje o tome da se srpska prikljuci republici srbiji? mislim na onom svi srbi pod jednim krovom?
Da, mi smo jedan narod i zato cela ideja na prvi pogled deluje simpaticno. Ali, kad se malo bolje razmisli, nama se nimalo ne dopada ideja da svi Albanci budu pod jednim krovom, one ozloglasene ''64 zupanije'' za svoje Madjare zele upravo to ... takvih slucajeva ima sirom Evrope i neko ko sa strane gleda na stvari postavice logicno pitanje - zasto bi se jednima nesto dalo, a drugima ne? Zato mislim da bi cela varijanta mogla da ide jedino uz obostranu saglasnost, dakle i onih u Sarajevu i onih u Banjaluci, a nekako mi se cini da to bas nije realno. A ideju da nesto po tom pitanju uradimo silom najbolje da zaboravimo.
 
Jedina alternativa da se BiH ne deli je da Bosnjaci prihvate da su Srbi i predju u pravoslavlje i onda da se cela BiH pripoji Srbiji. Nema drugog nacin da se to ne podeli, osim ako hocete novu krv, sto nama Srbima svakako nije na odmet, imamo starih racuna da naplatimo koliko hoces.
 
u zadnje vreme sve su glasniji srbi iz republike srpske oko napustanja nakazne tvorevine bih. kad kazem nakazne, zaista to i mislim, jer smatram da prosto nije moguce ziveti u drzavi gde je do skoro bio rat do istrebljenja, jer "bosnjaci" nisu zeleli u drzavu sa srbima (?!) a sada nikako ne dozvoljavaju da se pomisli na to da srbi iz te tzv drzave odu.
e sad, kakvo je vase misljenje o tome da se srpska prikljuci republici srbiji? mislim na onom svi srbi pod jednim krovom?

pa, Bosnjaci su Srbi. poturceni ali su Srbi. sad da sacekamo brz demanti "bosnjackih intelektualnih" krugova potkrepljen gomilom isecaka sa wikipedije ;)

- - - - - - - - - -

Знаш шта, немој ти да се кладиш да народ РС нешто претерано чезне да буде у Србији. Да им се да опција да буду потпуно независни или у некој најлабавијој федерацији многима би то било симпатичније.

narod RS je oduvek gledao na Beograd kao na svoju prestonicu
 
Da, mi smo jedan narod i zato cela ideja na prvi pogled deluje simpaticno. Ali, kad se malo bolje razmisli, nama se nimalo ne dopada ideja da svi Albanci budu pod jednim krovom, one ozloglasene ''64 zupanije'' za svoje Madjare zele upravo to ... takvih slucajeva ima sirom Evrope i neko ko sa strane gleda na stvari postavice logicno pitanje - zasto bi se jednima nesto dalo, a drugima ne? Zato mislim da bi cela varijanta mogla da ide jedino uz obostranu saglasnost, dakle i onih u Sarajevu i onih u Banjaluci, a nekako mi se cini da to bas nije realno. A ideju da nesto po tom pitanju uradimo silom najbolje da zaboravimo.

ovde nisu tema ni siptari, ni madjari, vec srbi i srpska :cool:
 
Da, mi smo jedan narod i zato cela ideja na prvi pogled deluje simpaticno. Ali, kad se malo bolje razmisli, nama se nimalo ne dopada ideja da svi Albanci budu pod jednim krovom, one ozloglasene ''64 zupanije'' za svoje Madjare zele upravo to ... takvih slucajeva ima sirom Evrope i neko ko sa strane gleda na stvari postavice logicno pitanje - zasto bi se jednima nesto dalo, a drugima ne? Zato mislim da bi cela varijanta mogla da ide jedino uz obostranu saglasnost, dakle i onih u Sarajevu i onih u Banjaluci, a nekako mi se cini da to bas nije realno. A ideju da nesto po tom pitanju uradimo silom najbolje da zaboravimo.
Zaboravio si za kosovski slučaj?NJ.V. Datum ti je pomutio razum?
 
@tema

Posle ove zadnje beogradske epizode sa KiM, pripajanje Srpske Srbiji je u domenu naucne fantastike.
BG ima sanse sa BL koliko i sa PG.

Bio je najveci, najjaci, najlepsi i najqurcevitiji sve dok se svima nije popeo na K svojim ponasanjem i dok ga svi nisu odyebali.
Danas niko sa njim nece da se druzi, a on i dalje tera po starom i misli kako je to sve zbog ljubomore.
 
sigurno da je gori predlog da se srbija ujedini sa mijanmarom, pa da onolike reportaze rodoljuba micica postanu putopis
sa domaceg terena.

svakako da srpska i srbija treba da se ujedine, i to pitanje treba da se resi cim se zavrsi prikljucenje srbije eu , ili definitivno odustajanje
od eu (kako vec ko voli). do tada treba spremiti podlogu za to.
 

Back
Top