Da li je flert prevara

Zavisi kakav flert.

"Jao pa gde si ti, nema te sto godina" - rece kosmsinica.
"Ma evo, znas kako je, posao, zena, kuca, obaveze su to" - rece on.
"Jao, jadnicak mali, bas te muci ta tvoja?" - upita ona nekim mekanim glasom.

A on joj se nasmeja nekako odmila, kao da je manje-vise pogodila sustinu problema.

E to moze da bude neki flertic, koji nije u rangu prevare.

Medjutim da je nesto tipa "jao komsija, muz mi nije tu, ti si jak momak (uz dodirivanje po njegovim grudima), treba mi pomoc da pomerim ves masinu, ajde budi dusa, castim te kaficom posle", ili nesto tako sto se moze shvatiti manje-vise provokativno i puno sugestija se vec granici sa prevarom. Mada nije prevara dokle nema nekog kontakta.

Opet, to ne znaci da treba flertovati sa svime sto ima razlicite genitalije od tebe, ali eto, ako se neko nasmeje, mozes da se nasmejes, da ne budes namcor., bez nekih sugestija i provokacija :per: .
 
Ja smatram da flert nije prevara, međutim moja djevojka se ne slaže. Možda je glupo pitanje, ali šta većina kaže?

Jeste. Kakvi crno flertovanje, ako nekoga imaš, voliš, ceniš i poštuješ, molim vas ja? Šta je vama ljudi? Jel bi ti voleo, da ona flertuje pa da te ja onda pitam, šta misliš? Mislim, kako vam takve nebuloze uopšte i padaju na pamet, da mi je samo znati. :roll:
 
zavisi kog je tipa... ako se recimo toplije nasmesim i ljubazno zamolim baju u kilometarskom redu da me pusti jer strasno zurim a on takodje ljubazno to dopusti uz odmeravanje sifona i ostalog onda je sasvim bezazleno pa i pozeljno. Ja cu pomisliti da sam dobra riba i brze obaviti sta sam imala a on ce se pocastiti bujnim poprsjem i pomisliti da je i dalje macho gospodin
 

Back
Top