Problemi sa Operom

Бранчез

Ističe se
Poruka
2.755
Trazio sam da vidim ima li ovakva tema, nisam nasao.

Naime imam problem sa Operom. Jako cesto puca, bez ikakvog razloga, svaki dan po jedno 20 puta. Nema sablon (pritom mislim na odredjenim stvarima ili u odredjeno vreme itd.) samo se ugasi a ako probam da nastavim, nije zapamceno sta sam zadnje radio. Guglao sam malo ali nisam nasao resenje koje odgovara.

Lakse bi bilo da se samo prebacim na Mozilu ili Chrome ili nesto trece ali je problem sto sam se strasno navikao na operu i godinama je koristim. Cak sam i "bookmarks" prebacio u mozilu ali nikako da pocnem tamo da radim :D

Neki savet?
 
Мени је за 5 година забаговала само једна верзија Опере, имала је memory leak. Односно, сама од себе не пуца тек тако. Јел ти RAM меморија здрава?
 
Мени је за 5 година забаговала само једна верзија Опере, имала је memory leak. Односно, сама од себе не пуца тек тако. Јел ти RAM меморија здрава?

Naravno da jeste, na svim konfama a ti si jedini na planeti Zemlji kojem pretraživač (pa još Opera) štucne jednom za 5 godina.
Čestitam:lol:
 
Deinstaliraj Operu.

Ja sam je furao 5-6-7 godina pa mi se smučila jer je svaka nova verzija bagovitija od stare.

Otkad je napravljen Gugl Hrom, drugi pretraživač ti ne treba.

- - - - - - - - - -



Nije.
Jednako je kršasta i pod 7-com i pod XP-om.

Jel? Na komentarima na njihovim forumima sam citao da je to zbog Win7 ali ne znam, ne secam se da li sam je koristio sa XP.

- - - - - - - - - -

Мени је за 5 година забаговала само једна верзија Опере, имала је memory leak. Односно, сама од себе не пуца тек тако. Јел ти RAM меморија здрава?

Da, sama od sebe puca, itekako. Sa RAM-om je sve u redu.
 

Back
Top