Crnogorci ignore-paradi ponosa ha ha ha

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Moračanin

Veoma poznat
Poruka
11.434
I ove godine parada ponosa u CG je bila neuspješna.
Organizatori su naišli na ignoranciju iako je sve pokrenula američka ambasada.
Pošto niko od crnogorskih zvaničnika nije htio da učestvuje a narod totalno ignorirao sve to, sada
Amerikanci prikazuju neke filmove za pedere i lezbejka.

Crnogorci su Amerikancima rekli; ako vam se sviđaju ******, vodite ih kući.
Mi im ne branimo ali nas to ne zanima.
http://www.novosti.rs/vesti/planeta.300.html:439763-Crna-Gora-bez-Parade-ponosa
 
sta fali u Novom Sadu recimo da se odrzi parada? ionako su Vojvodjani navodno za decentralizaciju, pa evo vam gej parada

jos kontam Novi Sad i Vojvodina su srednja Evropa, naprednije razmisljanje i sve to, a ne ko zatucani Balkan... gde ces tamo paradu odrzati?

ovde je drugacija prica.. jos ako na celu kolone bude isao strifajter gospodin Canak, ko ce smeti da pridje nastranima?
 
Jesi ti malo, ono? A? :D
Nek im dozvole u BG ali neka ne pričaju o tome, ne snimaju ih, ne zovu zveri i drugare da se protive itd pa na kraju parada neće biti uopšte zanimljiva :D

Tako je i to rade pametni ljudi.

Pustite neka ****** paradiraju koliko hoće a neka ulice budu prazne.
U takvim uslovima uopšte neće biti parade.
Njima je potreban publicitet.
 
I ove godine parada ponosa u CG je bila neuspješna.
Organizatori su naišli na ignoranciju iako je sve pokrenula američka ambasada.
Pošto niko od crnogorskih zvaničnika nije htio da učestvuje a narod totalno ignorirao sve to, sada
Amerikanci prikazuju neke filmove za pedere i lezbejka.

Crnogorci su Amerikancima rekli; ako vam se sviđaju ******, vodite ih kući.
Mi im ne branimo ali nas to ne zanima.
http://www.novosti.rs/vesti/planeta.300.html:439763-Crna-Gora-bez-Parade-ponosa

treba vam zabraniti korišćenje € kada ste takvi!
 
Ili ovo.:hahaha:

http://www.kurir-info.rs/crnogorka-priznala-da-je-lezbijka-policija-podrzala-roditelje-clanak-278148

Crnogorka priznala da je lezbijka, policija podržala roditelje

Planeta, 16:48, 16.06.2012.


Devetnaestogodišnjakinja je odlučila da prizna ocu i majci da ima i partnerku i izbila je porodična svađa pa je njena majka pozvala policiju u pomoć, koji su stali na stranu roditelja


PODGORICA - Podgoričanka je roditeljima priznala da je lezbijka, a posle intervencije policije morala je da napusti kuću.

Devetnaestogodišnjakinja je odlučila da prizna ocu i majci da ima i partnerku i izbila je porodična svađa pa je njena majka pozvala policiju u pomoć, koji su stali na stranu roditelja.

Devojka je bila razočarana postupkom dvojice službenika, koje je pozvala njena majka prilikom porodičnog sukoba. Ona je predstavnicima Saveta za građansku kontrolu rada policije, požalila da je morala da napusti kuću nakon posete policajaca, pišu Vijesti.

Šefovi u podgoričkoj policiji morali su da ispravljaju situaciju zbog lošeg reagovanja policajaca na dužnosti i na kraju su policajci priznali grešku i izvinili su se devojci.

Nevladina organizacija LGBT Forum Progres, čija je devojka bila članica, obezbedila joj je privremeni smeštaj i u njihovom skloništu je provela osam dana.

Sodoma i Gomora.
 
Poslednja izmena:
Ili ovo.:hahaha:

http://www.kurir-info.rs/crnogorka-priznala-da-je-lezbijka-policija-podrzala-roditelje-clanak-278148

Crnogorka priznala da je lezbijka, policija podržala roditelje

Planeta, 16:48, 16.06.2012.

Autor: Novinske agencije
23 komentara

Pošalji e-mail
Odštampaj tekst

Devetnaestogodišnjakinja je odlučila da prizna ocu i majci da ima i partnerku i izbila je porodična svađa pa je njena majka pozvala policiju u pomoć, koji su stali na stranu roditelja
poslanik, gej, šala, lezbijke,

PODGORICA - Podgoričanka je roditeljima priznala da je lezbijka, a posle intervencije policije morala je da napusti kuću.

Devetnaestogodišnjakinja je odlučila da prizna ocu i majci da ima i partnerku i izbila je porodična svađa pa je njena majka pozvala policiju u pomoć, koji su stali na stranu roditelja.

Devojka je bila razočarana postupkom dvojice službenika, koje je pozvala njena majka prilikom porodičnog sukoba. Ona je predstavnicima Saveta za građansku kontrolu rada policije, požalila da je morala da napusti kuću nakon posete policajaca, pišu Vijesti.

Šefovi u podgoričkoj policiji morali su da ispravljaju situaciju zbog lošeg reagovanja policajaca na dužnosti i na kraju su policajci priznali grešku i izvinili su se devojci.

Nevladina organizacija LGBT Forum Progres, čija je devojka bila članica, obezbedila joj je privremeni smeštaj i u njihovom skloništu je provela osam dana.

Sodoma i Gomora.

dok se u podgorici ili još bolje na cetinju ne održi parada nema crnoj gori ulaska u eu!
 
Овде људи и игноришу параду, верујем да то ради и огромни део геј популације.

Ja znam jednog pedera koji ne samo da ignorise paradu, nego je se gadi i podrzava one koji hoce da silom to rasteraju. Ustvari, on nije 100% ***** nego sveebac... ili kako se to kaze, bioseksualac. Tako on kaze, mada ga nikad nisam video sa nekom zenskom.
 
Djetic ocu: E Coce imam jednu dobru i jednu losu vijest za tebe

Otac: A koja ti je to losa crrn ne bijo?

Djetic: E postao sam Gej

Otac: Kukuuu mene sto cu sada (udara se po glavi I prsima junackim)

Djetic: Ne’mo da kukas dok ti ne kazem dobru vijest

Otac: A koja ti je to dobra, vrane te izjele

Djetic: Momak mi je junak iz plemena Vasojevica

Otac: E vala bas dobro dva junaka zajedno.
 
Djetic ocu: E Coce imam jednu dobru i jednu losu vijest za tebe

Otac: A koja ti je to losa crrn ne bijo?

Djetic: E postao sam Gej

Otac: Kukuuu mene sto cu sada (udara se po glavi I prsima junackim)

Djetic: Ne’mo da kukas dok ti ne kazem dobru vijest

Otac: A koja ti je to dobra, vrane te izjele

Djetic: Momak mi je junak iz plemena Vasojevica

Otac: E vala bas dobro dva junaka zajedno.

:hahaha::hahaha::hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top