Srbi sa KiM se ne raduju Gvidovdanu

Watchman

Buduća legenda
Poruka
34.761
Vlasti Srbije očekuju da 28. jun bude "pobednički datum" za Srbe posle dugo vremena, nadajući se datumu za početak pregovora sa EU, dok Srbi sa Kosova i Metohije strahuju da će taj datum označiti konačan poraz srpske politike na Kosmetu.

Prvi potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić tvrdi da će ovog leta Vidovdan na Kosovu biti prvi put "slavljen pobednički". "Srbija će dobiti datum, sačuvaće svoje državne interese na Kosovu i Metohiji i svoj narod na prostorima južne pokrajine", poručuje Vučić.

I direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Aleksandar Vulin reče da će o Vidovdanu, ukoliko EU odredi datum pridruživanja, najsrećniji biti Srbi s Kosova i Metohije.

Međutim, predsednik izmeštene gradske Skupštine Prištine Radovan Ničić upozorava da će na Vidovdan biti ugašene srpske institucije, odnosno institucije države Srbije na Kosovu i Metohiji, i da će biti stavljena tačka na borbu kosmetskih Srba da opstanu u sastavu Srbije.

"Narod koji ostane bez svoje države je bespomoćan. Izvesno je da će Vidovdan biti datum koji će označiti pokretanje novog talasa iseljavanja", upozorava Ničić. On napominje da je sve više đaka koji podižu ispisnice i sa roditeljima napuštaju Kosovo i Metohiju.

"Niko ne želi da mu dete uči istoriju Kosova pod albanskom vlašću, da umesto o knezu Lazaru i caru Dušanu iz istorijskih čitanki uči o zloglasnom osnivaču terorističke OVK-a Ademu Jašariju. To je ono što Srbin nikada neće prihvatiti", poručuje Ničić.


Ostatak na http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/322191/Srbi-sa-KiM-se-ne-raduju-Vidovdanu


Srbi sa Kosmeta se ne raduju Gvidovdanu.
Raduju li se Srbi iz Srbije što su žrtvovali svoje sunarodnike radi nekog imaginarnog DATUMA koji će im omogućiti da uđu u pregovore o tome kako da postanu roblje.
 
Ček, nešto mi nije jasno ovde u tvojoj pisaniji... :think:

Tvrdiš da su Srbi dole proterani sa Kosova?

Nisu u svojim kućama, na svom terenu?

Jel nisu proterani sa većeg dela Kosmeta?
Ostatak će počistiti Vlada Srbije u saradnji sa Tačijem.

U ime svih građana Srbije vam obećavam, tako mi Boga, neću se smiriti dok Kosovo i Metohija ne bude pod kontrolom Srbije. Mi to dugujemo sebi i našoj deci.

Nije mogao Hitler da ga uzme, neće ni ovi današnji! Ovo je najveći miting koji je Srbija ikada videla. Danas su svi građani isti i među nama nema razlika, jer svi u srcu nosimo Kosovo i Metohiju. Kosovo i Metohija su srce Srbije, a za srce nema zamene!


Tomislav Nikolić
 
Jel nisu proterani sa većeg dela Kosmeta?
Ostatak će počistiti Vlada Srbije u saradnji sa Tačijem.

U ime svih građana Srbije vam obećavam, tako mi Boga, neću se smiriti dok Kosovo i Metohija ne bude pod kontrolom Srbije. Mi to dugujemo sebi i našoj deci.

Nije mogao Hitler da ga uzme, neće ni ovi današnji! Ovo je najveći miting koji je Srbija ikada videla. Danas su svi građani isti i među nama nema razlika, jer svi u srcu nosimo Kosovo i Metohiju. Kosovo i Metohija su srce Srbije, a za srce nema zamene!


Tomislav Nikolić

E sad lepo pročitaj to podebljano što si citirao, i pokušaj da budeš malo promućurniji, jer znam da nisi ograničen.

Tvoje pljuvanje i pojedinih stvarno nema mesta ....
 
Jel nisu proterani sa većeg dela Kosmeta?
Ostatak će počistiti Vlada Srbije u saradnji sa Tačijem.

U ime svih građana Srbije vam obećavam, tako mi Boga, neću se smiriti dok Kosovo i Metohija ne bude pod kontrolom Srbije. Mi to dugujemo sebi i našoj deci.

Nije mogao Hitler da ga uzme, neće ni ovi današnji! Ovo je najveći miting koji je Srbija ikada videla. Danas su svi građani isti i među nama nema razlika, jer svi u srcu nosimo Kosovo i Metohiju. Kosovo i Metohija su srce Srbije, a za srce nema zamene!


Tomislav Nikolić

ко је луд да верује дипломи нема шта није рекао ада није порекао-класичан лажов;)
 
Srbi sa Kosmeta se ne raduju Gvidovdanu.
Raduju li se Srbi iz Srbije što su žrtvovali svoje sunarodnike radi nekog imaginarnog DATUMA koji će im omogućiti da uđu u pregovore o tome kako da postanu roblje.

Koliko čovek treba da ima nisku inteligenciju da se oduševljava kovanicama tipa "gvidovdan"???

Ti si verovatno radikal.... To liči na taj psihološki profil...
 
Koliko čovek treba da ima nisku inteligenciju da se oduševljava kovanicama tipa "gvidovdan"???

Ti si verovatno radikal.... To liči na taj psihološki profil...

Previše sam inteligentan da bi tako ograničeni tipovi mogli da shvate moj psihološki profil.
A takve mogu da čitam kao otvorenu knjigu. Tačno znam šta voliš, želiš, kakve filmove gledaš, na kakva pederska mesta ideš....
Mada to nije teško dokučiti
 

Back
Top