motori

tovni brojler

Obećava
Banovan
Poruka
70
picis ti tako vijugas ulicicama 200 na sat,uspalio si se zesce,resis se da odes u nenajvljeni randevu
sve lepo stignes,krenes uz stepenice a nije ih puno
kad ono stignes do vrata i ukapiras da si sav zadihan,nemas uopste kondicije a i sline ti cure
sta radis
pokucas na vrata ,pa sta bude
ili
pokunjeno se vratis,shvatis da si sonja ??
 
picis ti tako vijugas ulicicama 200 na sat,uspalio si se zesce,resis se da odes u nenajvljeni randevu
sve lepo stignes,krenes uz stepenice a nije ih puno
kad ono stignes do vrata i ukapiras da si sav zadihan,nemas uopste kondicije a i sline ti cure
sta radis
pokucas na vrata ,pa sta bude
ili
pokunjeno se vratis,shvatis da si sonja ??

:hahaha: Odlično pitanje :super:

Da sam taj motoraš dosad bih već davno bio hrana za crve na dva metra bez geometra.

Uzgred, ne da bih se skenjao, nego bih se žestoko skenjao.

Ranije, kada sam bio momak, dođem sa posla peške, namerno se popnem gore stepenicama na 12. sprat, jer smo devojka (današnja žena) i ja živeli na poslednjem spratu i jedva čekam da je skinem ne bi li smo se što pre razmnožavali :heart:

To su bili pravi dani. :super:

Sada sednem sinčića na bicikl i vozam ga po ovom predivnom kraju gde živimo i razgledamo kuće, pa svratimo na igralište, pa onda opet na biciklo i pravac kući. Uveče, kada ga okupam i uspavam opet jedva čekam priliku da smo žena i ja sami, ne bih li joj ga metnuo :)
 
ja sam imala situacije kad je dogovoreno da se nadjemo negde, a ja se recimo nenormalno przim na njega,. i pred sam izlazak me uhvati panika i to, i STVARNO pozelim da ne odem:sad2:..
dobro, otisla sam uvek
 
директно за кваку и прва реченица са врата се односи на шта има да се једе

где има калорија за трошење кондиција није проблем
битна је воља
 
picis ti tako vijugas ulicicama 200 na sat,uspalio si se zesce,resis se da odes u nenajvljeni randevu
sve lepo stignes,krenes uz stepenice a nije ih puno
kad ono stignes do vrata i ukapiras da si sav zadihan,nemas uopste kondicije a i sline ti cure
sta radis
pokucas na vrata ,pa sta bude
ili
pokunjeno se vratis,shvatis da si sonja ??

Ona gore i/ili overburn, pa sta bude.
 
picis ti tako vijugas ulicicama 200 na sat,uspalio si se zesce,resis se da odes u nenajvljeni randevu
sve lepo stignes,krenes uz stepenice a nije ih puno
kad ono stignes do vrata i ukapiras da si sav zadihan,nemas uopste kondicije a i sline ti cure
sta radis
pokucas na vrata ,pa sta bude
ili
pokunjeno se vratis,shvatis da si sonja ??

sonja bi bio ako ne bi pokusao. kondicija se moze steci, ali samopouzdanje tesko. :D

- - - - - - - - - -

a i uvek postoji verovatnoca da ni ona nema kondiciju. :lol:
 
ali samopouzdanje tesko. :D
zapravo i nije tako
mada mnogi imaju problem sa time buduci da je to,iz njihove perspektive, veoma rastegljiv pojam
za nekoga je neki takav pun tog 'samopouzdanja' za nekoga je sonja
iz prostog razloga jer nema kapacitet da valja to sto valja
i iskusno izbegava da ne bi mu se urusila marljivo podizana kula od karata ???
reklo bi se ,pozeri sminkeri ???
 
. kondicija se moze steci, ali samopouzdanje tesko. :D
cek cek :lol:
kondicija se stice lako a samopouzdanje tesko ??

ovo su neki novi momenti :lol:
smatras da ono sto ili jeste ili nije ne mozes da foliras i zavrces uplices i zaplices vec to se vidi odmah
ili jesi ili nisi
dok potonje mozes muljas i glumatas na svakojake nacine pa ko se primi ?? :lol:
ima logike
iz tvoje perspektive
iz moje,najobicnija splacina :lol:
mehanizam opstanka infantilnih pozera :lol:
 
cek cek :lol:
kondicija se stice lako a samopouzdanje tesko ??

ovo su neki novi momenti :lol:
smatras da ono sto ili jeste ili nije ne mozes da foliras i zavrces uplices i zaplices vec to se vidi odmah
ili jesi ili nisi
dok potonje mozes muljas i glumatas na svakojake nacine pa ko se primi ?? :lol:
ima logike
iz tvoje perspektive
iz moje,najobicnija splacina :lol:
mehanizam opstanka infantilnih pozera :lol:

ne bre...pisem iz perspektive zene, posto sam ipak zensko, zanemari avatar. :lol:
ne mislim uopste na glumatanje, nego covek koji imam mooda je onaj koji pokusa pa sta bude, a ne onaj koji se sakrije. dakle, iz moje perspektive bi bio sonja onaj koji bi odustao samo zato sto trenutno nije u kondiciji, a ne onaj koji nije u kondiciji. a ako je do kondicije, kondiciju moze da stekne.
 
na koji to nacin neko ko pravi objektivnu procenu svojih sposobnosti tebi implicira da ima manjak samopouzdanja ??
recimo meni nekad davno teo jedan da bekne medjutim nije,jel to znaci da nema samopouzdanje ??
ima ga ali ne prema meni,bar ne pod okolnostima pod kojim se vidi imas ili nemas,ostalo pozeraj :lol:

- - - - - - - - - -

dakle sve ti je to relativno :sad2:
 
na koji to nacin neko ko pravi objektivnu procenu svojih sposobnosti tebi implicira da ima manjak samopouzdanja ??
recimo meni nekad davno teo jedan da bekne medjutim nije,jel to znaci da nema samopouzdanje ??
ima ga ali ne prema meni,bar ne pod okolnostima pod kojim se vidi imas ili nemas,ostalo pozeraj :lol:

- - - - - - - - - -

dakle sve ti je to relativno :sad2:

увек је решење бити оно што јеси то не значи ни самопоуздање ни храброст јер су оба стања углавном напујдани трип (није стварно, не постоји, заблуда, нека врста делузије) човек који је одвећ храбар и одвећ сигуран и греши и неопрезан те је самим тим слаб и преиспитује своју храброст и самопоуздање то је зачарани круг...
 
picis ti tako vijugas ulicicama 200 na sat,uspalio si se zesce,resis se da odes u nenajvljeni randevu
sve lepo stignes,krenes uz stepenice a nije ih puno
kad ono stignes do vrata i ukapiras da si sav zadihan,nemas uopste kondicije a i sline ti cure
sta radis
pokucas na vrata ,pa sta bude
ili
pokunjeno se vratis,shvatis da si sonja ??
sta si se stiso daj tip
 

Back
Top