Милорад Додик: Не одлазим из политике, једино могу са РС да одем из БиХ

Lord Tywin

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.141
http://www.nspm.rs/hronika/milorad-...olitike-jedino-mogu-sa-rs-da-odem-iz-bih.html
Председник Републике Српске Милорад Додик изјавио је да се "грдно варају сви који мисле да он одлази с политичке сцене".
dodik-527.jpg



Коментаришући изјаву бошњачког члана Председништва БиХ Бакира Изетбеговића да ће председник РС "ускоро отићи", Додик је рекао да је та изјава "више у функцији забављања окупљеног народа".

Додик је рекао да са Изетбеговићем уопште не комуницира.

"Ако је политички мислио да заједно с РС одлазим из БиХ - слажем се. Ако је мислио да одлазим у политичком смислу, онда се грдно вара", рекао је Додик.

Председник РС је поновио да је БиХ "несавршена и немогућа држава".

Говорећи о владајућој "шесторки" на нивоу БиХ, Додик је оценио да она "нема никаквог конзистентног програма" и да није скуп политичких истомишљеника, те да је време показало да не може да функционише.

Према његовим речима, Савез независних социјалдемократа (СНСД) чак ни са Српском демократском странком не дели идеолошке ставове у оквиру "шесторке", док са ХДЗ има партнерски однос.

(РТС)
 
mogu samo da mu pljunu pod prozor, odkako je doveo Ruse u bih niko mu ne moze nista

зна човек са киме треба да се дружи;)за разлику од дипљљоме и остале го.огузије
 
Poslednja izmena:
juče im je prepustio sve osim jednog graničnog prelaza sa hrvatskom. nije ni čudo što ga stranci drže ko malo vode na dlanu.

Sta mislis koliko je Zagreb imao uticaja na odluku o prelazima? Sta si mislio da ce oni zapostaviti svoje?

Bitno je da se pljuje po Dodiku.........
 
Na zalost Dodik ode.
Oterali ga stranci.
Oterali ga lokalni lopovcici po udaljenim gradicima i mestima.
Oterali ga izdajnici iz RS.
I na kraju oterala ga i nova vlast u Srbiji koja za razliku od Tadica nema nikakvu saradnju sa RS, Boris se jeste izvinjavao i ponizavao ali ni jednog trena nije zapostavio RS, ovi danas... Ne daj boze nikome.
 
Stranci su ga doveli, stranci će ga pustiti niz vodu kad im to bude odgovaralo. Dovoljno je samo da podbodu narod na osnovu Dodikovog lopovluka i alavosti i ubrzo će ga sami zbaciti :D

Ma upravo tako.

Da im ne odgovara, do sada bi ga skinuli sto puta. Mile je dobar igrač MZ-a i njihov pouzdan partner. Žao mi samo ovih naivaca koji svršavaju i kada Dodik prne.
 
Ma upravo tako.

Da im ne odgovara, do sada bi ga skinuli sto puta. Mile je dobar igrač MZ-a i njihov pouzdan partner. Žao mi samo ovih naivaca koji svršavaju i kada Dodik prne.

Sto se bunite onda vi u Fildzanu?...Znajuci da ste poslusnici zapada,valjda bi trebali da ga podrzavate?
 
MIle je obezbjedio saveznike i omogućio opstanak Srba zapadno od Drine. Pragmatičan političar koji umije razlučiti jučer od danas, povijest od budućnosti. Okrenuo se svojim prirodnim saveznicima i učinio dosta na pomirbi sa Hrvatima iz HR Herceg Bosne. Uspješno balansira između Hrvatske i Srbije na čijim boljim odnosima je također uspješno radio i radi. Napravio nekoliko mudrih poteza na polju gospodarstva što je također ojačalo poziciju Republike Srpske pred MZ. Što se očituje u tome da o unitarnoj Bosni i Hercegovini sem Bošnjaka iz Federacije više niko i ne razmišlja. Političar kakvog bi Srbija i svaka država u okruženju mogla samo poželiti. Mane na stranu. Ukupan rezultat je više nego zadovoljavajući.
 
Sto se bunite onda vi u Fildzanu?...Znajuci da ste poslusnici zapada,valjda bi trebali da ga podrzavate?

Ko kaže da ga ovi iz Federacije ne podržavaju?

Vrlo jednostavno, oni ga "napadaju" i tako mu podižu rejting u RS-u. Vrlo jednostavna formula. Samo što naivci iz RS-a misle da se neko zgrožava na kojekakve njegove izjave.
Biće čudno ako ga ovi iz Federacije budu javno "podržavali".

Ali nema veze. Ne treba raskrinkavati neke stvari... :roll:
 
"Ако је политички мислио да заједно с РС одлазим из БиХ - слажем се. Ако је мислио да одлазим у политичком смислу, онда се грдно вара", рекао је Додик.

Председник РС је поновио да је БиХ "несавршена и немогућа држава".
Ово ке*ање да је РС=Додик и снсд заиста постаје огавно.
РС све може бити ал'не може бити комуњарска сплачина каква је његова странка.
 
Ko kaže da ga ovi iz Federacije ne podržavaju?

Vrlo jednostavno, oni ga "napadaju" i tako mu podižu rejting u RS-u. Vrlo jednostavna formula. Samo što naivci iz RS-a misle da se neko zgrožava na kojekakve njegove izjave.
Biće čudno ako ga ovi iz Federacije budu javno "podržavali".

Ali nema veze. Ne treba raskrinkavati neke stvari... :roll:

Axa...samo se pravite da ga ne podrzavate:))...
Naravno da ugrozavate svakog ko nije musliman u toj vasoj islamskoj verziji Bosne i Hercegovine.
Dovoljno je videti da po naseljima i gradovima Srpske vise nema tog odurnog azijatskog izgleda i vonja koji se moze videti u mahalama centralne bosne,u kojima i dan danas zivi azijatski plebs.
 
Mile dao izjavu za medije :

Dodik: Biću kandidat i ponovo ću dobiti izbore!


Ja mu vjerujem:hvala:


Izvor: Glas Srpske


"Možda je Bakir mislio na česta upozorenja da postoje neki ljudi koji žele da vide Dodika na nekom drugom svijetu. Zanimljivo je da njegova izjava korespondira sa upozorenjem koje sam dobio od bezbjednosnih agencija da u bošnjačkoj strukturi postoje neki ljudi koji smatraju da Dodika treba poslati u vječna lovišta", rekao je u intervjuu za "Glas Srpske" predsjednik Republike Srpske, Milorad Dodik.



030946.jpg
Milorad Dodik, Predsjednik RS Foto: Glas Srpske

Dodik je istakao da moraju da se poštuju dogovori pa tako i onaj prošlogodišnji dogovor sedam lidera o vojnoj i državnoj imovini.
"Uslovljavanje neće proći. Mi se samo borimo za ono što je dogovoreno. Neka se to ispoštuje, jer drugog načina nema. Dok sam ja predsjednik RS moraće da se poštuje Dejtonski sporazum ili neće biti ni jedne ni druge odluke", rekao je, između ostalog, predsjednik Srpske.
On je istakao da mu je premijerka RS rekla da će plate policiji i prosvjetnim radnicima u septembru biti povećane pet odsto, a u januaru isto toliko, čime će biti vraćene na raniji nivo.
Što se tiče najnovijih istraživanja NDI, prema kojima ima natpolovičnu podršku građana RS, a za koje PDP tvrdi da su izvrnuti podaci, predsjednik Srpske kaže da mu nijedno istaživanje nije važno, vać da mu je bitna naklonost kada izađe među ljude.
"Pokušavam da razgovaram sa svima, da razumijem probleme, da svoj posao radim odgovorno i da RS bude stabilna. To što je neko nervozan, posebno PDP koja je ranije bila vlast, to je neka druga priča. PDP je partija iz očaja, oni nemaju drugog političkog projekta nego da pokušaju da se ujedine s opozicijom, sa SDS-om, i tako dođu do funkcija. Ali to su njihovi problemi, a ja samo mogu da ih obavijestim da ćemo sve učiniti da ova skupštinska većina u RS dobije i sljedeće izbore. Obavještavam ih da će Milorad Dodik biti kandidat za predsjednika Republike i da će te izbore dobiti. Oni neka postave koga god hoće s druge strane, ja imam dovoljno energije, snage i podrške da uspijem" naglasio je Dodik.

http://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=89956
 
Poslednja izmena:
Додик је један од ретких пллитичара које поштујем. Мада сам чуо да је током рата био дезетер, он данас ипак ради у интересу Републике Српске и српског народа који тамо живи.
 

Back
Top