Šoping konsultacije (gde šta kupiti, cene, kvalitet)

Bambina

Buduća legenda
Poruka
25.036
Već neko vreme pokušavam da rešim problem nagomilavanja tema koje se tču jedne konkretne stvari i ne služe dugoročno svrsi.
Link ka staroj temi koja je doživela fijasko ćete naći ovde:

Držim nam palčeve da ovaj put uspe i da istrajemo u tome da steknemo naviku da na jednom mestu razgovaramo o svemu što nas zanima oko kupovine. :)

Enjoy your shopping,

Maggie :heart:
 
Ако са две различите адресе од не физичких лица (фирми)пакети стигну на царину и састану се у року 7 дана, да ли царина сумира два пакета и наплаћује царину, пдв, ..или рачуна појединачно и избегавам царину, пдв ?, јер сваки пакет појединачно не прелази фамозних 50 евра лимита. Ајд баците коју реч да разјаснимо..

Не знам кад да наручим други пакет, да ли да сачекм бар још 7 дана :think:
 
Meli, bravo za koferče ako već nije Samsonite onda ti je svejedno da li je Carpisa ili Kinez ;) msm dođe na isto...

Nego, imam jedno pitanjce da ne lutam....koju biste kremu za stopala preporučili a da nije od onih preterano masnih i teških? Trenutno imam Freemanov-u od šljive i ne znam čega, ali mi treba sad nešto jače za zimu, ali da kao što rekoh nije premasno:think:?
 
Moram da pitam nesto i po cenu da ispadnem glupa :lol:
ali ako neko moze da mi objasni zasto su Samsonite tasne tako skupe? Videla sam jednu, bas mi se dopala,
a kosta vise od 10.000 din..? jel su kozne..ili sta vec?

Imala sam par njihovih tašni kad su bile baš aktuelne,ali zadnja koju sam kupila je bila toliko teška da mi je otkidala rame.Dala sam je mami ,nek se ona pati :lol: One jesu trajne, izdržljive, imaju preklop koji sakriva rajsfešlus pa su sigurne i od eventualnog džeparenje,ali su mi totalno out.Sportske su i grube i ne uklapaju mi se u moj stil.

Promenilo se vreme. Nije više neophodno da tašna bude od kvalitetnog materijala, da traje. U stvari više ništa ne mora da traje.Kupiš za jednu sezonu, nosiš i baciš. Čak je i koža precenjena . Vremenom se izguli, izgubi boju i trebalo bi je prefarbati, restaurirati, a to košta.Sada su na tržištu sasvim novi materijali, nove tehnologije i ne treba robovati starim navikama.

Slažem se sa nečijim komentarom da su Samsonite koferi odlični,ali odlični su i Benetton i mnogi drugi..:)
 

Back
Top