Modni saveti

slavisajovicic

Obećava
Poruka
56
Post umetnut u uvodni, radi razjašnjenja novonastale teme:

Aloha, društvo!

Pošto se na ovom pdf-u često otvaraju jednokratne teme ovog tipa, otvaram ovu koja ih sumira u jednu i uvrstiću je u sam vrh ovog našeg kutka da je svi primete i, nadam se, tu nađu željenu pomoć i istu nekada drugima uzvrate. :)

Dakle, sve u vezi sa oblačenjem, detaljima, top-to-toe dilemama, trilemama itd.

Ovde objedinjujemo tuto-kompleto sve što imate da pitate i na šta ste raspoloženi da odgovorite.

Hajde da probamo da učinimo malo funkcionalnijim ovaj trendi modni svet. ;)

Kuckamo se,

Megs :kiss:

Pozdrav svima,
Uskoro je matura, pa ovih razmatram sta da obucem.

Neki dan sam kupio ovu kosulju: http://www.lyst.com/clothing/hugo-boss-formal-phillo-shirt-black/#fullscreen=img8656806
I farmerice slicne ovim: http://shop.replay.it/en/Replay/SS13/Man/Jeans/moresk-118-160-regular-slim-fit-815.html

A namjeravam da obucem jos i sako, naravno kais i patika-cipela.

Ali ne znam koje boje da uskladim sa ovom kosuljom i farmericama. Sta predlazete za sako, kais i cipele?

Hvala, unapred :D
 
Poslednja izmena od moderatora:
pa svetle fakre i crna sulja nisu idelani ali nisu ni haos
cipele molim te kupi klasicne crne ne glupiraj se
kais isto crni koza srednje debljnine 3-4 cm
sako pa... moze onda sve da rifresuje
 
На светли џинс не иде црна обућа.

Купи обућу од светле брушене коже и сако исте боје.

Кошуља боље нека буде у некој другој боји.


zen-age-cipele-slika-17070433.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Iz ovoga što kažeš da ti treba shvatila sam da košulju želiš da uvučeš u farmerke. To znači da kaiš mora da bude u skaldu sa cipelama , jer će biti izložen pogledima. Slažem se sa elektrikom da cipele moraju da budu sportski-elegantna varijanta jesenjih boja. Takođe , kaiš mora da prati tu polusportsku varijantu i može čak i da ima neku štosnu šnalu..ne preveliku.

Crna košulja i svetle farmerke.. ja bih definitivno odabrala zagasitu sivkastu nijansu za sako. Mislim da je dobro da razmišljaš o modernim krojevima sakoa.Oni deluju pomalo špatno, deluju kao da su prekratki, često strukirani sa samo jednim dugmetom, ali veruj mi, sa takvim sakoom će tvoja kombinacija biti pun pogodak. A izbećeš da izgledaš kao mlađa varijanta svog oca .

Meni je ovo super :)
Dg-Grey-Stripe-Wool-Bandana-Lined-Blazer-in-Gray-for-Men-grey.jpeg


A ako želiš malo svečanije onda ovako nešto ..:)
Star-USA-Blazer.jpg
 
Pogledajte prilog 289037Pogledajte prilog 289033Pogledajte prilog 289034

koja obuca ide uz ovu haljinu? nisam je vidjela uzivo, sta mislite kakav je materijal, znam da nije pamucna, djeluje mi da je onako malo deblja, i postavljena je...

A koja prilika je u pitanju?
Ja bi vrv crno pošto nisam neki modni guru i ne volim da eksperimentišem, jer ne izađe na dobro...
Znam devojku koja je uz dvobojnu haljinu uklopila crveno tako da je izgledalo fenomenalno...
 
A koja prilika je u pitanju?
Ja bi vrv crno pošto nisam neki modni guru i ne volim da eksperimentišem, jer ne izađe na dobro...
Znam devojku koja je uz dvobojnu haljinu uklopila crveno tako da je izgledalo fenomenalno...

pa kazem ti i ja bih radije crnu, nisam bas za neka eksperimentisanja, svadba je u pitanju..meni inace stoji ovaj kroj haljine, a i boje, bijela i zuta mi fino stoje, al drugarica mi kaze, da joj ovo crno jako odudara na haljini pa se dvoumim.
 
crne mozda da su elegantne i seksi, da nije nesto kaisica, udobne da su a zenske tj da nisu ozbiljne mnogo
tj da su lepe zenstvenije
al bolje neka boja
a nesto tipa tamnozeleno tamnobraon
 
crne mozda da su elegantne i seksi, da nije nesto kaisica, udobne da su a zenske tj da nisu ozbiljne mnogo
tj da su lepe zenstvenije
al bolje neka boja
a nesto tipa tamnozeleno tamnobraon

ajde ako naletis na nesto sto mislis da bi islo, okaci mi slicicu ako te ne bude mrzilo:)

- - - - - - - - - -

što je na podu :sad2:
ja kao prava forumašica:lol:
ignorišem pitanje i skrećem temu :lol:

ne znam, nisam ja slikala :)
 
Sve zavisi kako se inače oblačiš i šta si spreman da obučeš.
Ja bih nosio poprilično sve, od dubokih cipela, pa do leptir mašne i sakoa u boji.
Crna košulja je dobar izbor jer se može složiti sa čime god, mada bi bilo zanimljivo da razbiješ monotoniju nečim što ističe kontrast.
Važno je da istakneš detalje.

Takođe, gledaj da kupiš neki zanimljiv kaiš, ne previše upadljiv, ali ne i iste boje kao košulja, i po mogućstvu da se slaže uz cipele.
 
Aloha, društvo!

Pošto se na ovom pdf-u često otvaraju jednokratne teme ovog tipa, otvaram ovu koja ih sumira u jednu i uvrstiću je u sam vrh ovog našeg kutka da je svi primete i, nadam se, tu nađu željenu pomoć i istu nekada drugima uzvrate. :)

Dakle, sve u vezi sa oblačenjem, detaljima, top-to-toe dilemama, trilemama itd.

Ovde objedinjujemo tuto-kompleto sve što imate da pitate i na šta ste raspoloženi da odgovorite.

Hajde da probamo da učinimo malo funkcionalnijim ovaj trendi modni svet. ;)

Kuckamo se,

Megs :kiss:
 
Nije prošlo ni godinu dana kako sam je kupila i večeras sam pala sa bicikla jer sam zapela za ivičnjak :sad2: Mislila sam da je jakna puno gore prošla, ali ima samo jednu malu rupicu na leđima, iza desnog ramena. Plakala sam od muke, toliko mi je krivo. Sad sam surfala netom i vidjela da je popravka ipak moguća (mada to više nije to) i zato mi molim vas recite gdje u BGu ima to da se zakrpi/popravi i koja je cijena? Nadam se da nije strašno jer, pogađate, nisam pri nekoj lovi a jakna mi treba pogotovo sad jer ide jesen :sad2: Pomažite!
 
Nije prošlo ni godinu dana kako sam je kupila i večeras sam pala sa bicikla jer sam zapela za ivičnjak :sad2: Mislila sam da je jakna puno gore prošla, ali ima samo jednu malu rupicu na leđima, iza desnog ramena. Plakala sam od muke, toliko mi je krivo. Sad sam surfala netom i vidjela da je popravka ipak moguća (mada to više nije to) i zato mi molim vas recite gdje u BGu ima to da se zakrpi/popravi i koja je cijena? Nadam se da nije strašno jer, pogađate, nisam pri nekoj lovi a jakna mi treba pogotovo sad jer ide jesen :sad2: Pomažite!
ima po gradu ko radi opravku koznih stvari i ne ocajavaj sredi se to bitno da se nisi slomila iebes jaknu:cmok:
 

Back
Top