Ko ce od forumskih SNS-ovaca i DS-ovaca da ide na gej paradu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.358
Videh danas Vensan Dezer izdao naredjenje Vucicu i Dacicu da odrze gej paradu na otvorenom u skladu sa nasim teznjama da unidjemo u EU.

Pa rekoh, da postavim pitanje ko ce od nasih forumskih SNS-ovaca i DS-ovaca da stane na celo pederske kolone, i licnim delom doprinese priblizavanju nase Srbije nasim evroatlantskim "prijateljima"? :think:

Na forumu ste svi jaki evropejci pa reko da pitam ko sme na delu da pokaze koliki je Evropljanin? :think:
 
Da, njegovo preosveštenstvo umirovljeni vladika zvorničko-tuzlanski je i poznat kao pobornik evropskih vrednosti.

Uzgred, i jeste evropska vrednost što se održavaju parade i tamo i treba da se održavaju. U pitanju su zemlje koje su do pre 150 godina spaljivale homoseksualce, a do pre 30-40 godina su ih zatvarali u ludnice, vršili sterilizaciju i lobotomiju. Tamo i treba da demonstriraju svoju slobodu i ponos... u Srbiji se čitava stvar ne vrti oko gej-prava nego oko miliona evra koji će lokalna gej-udruženja da kasira iz inostranstva na osnovu priče o ugroženosti i misinterpretacije srpskog tradicionalnog društva zapadu.
 
Ako bas hoce da idu... ako bas moraju da prodju... pa neka prodju. Ali bih ja zabranio snimanje. Izvestaj da su bili moze, ali samo tekstom. Ako bas hoce, neka snime slikom Dezera kako drzi govoranciju na poceku (ako se secam da je tako bilo 2010.) i onda da se kamere ugase. Obezbediti da ucesnici ne ponesu nista sa funkcijom zapisa slike.
Skromno najaviti dogadjaj jedan dan pre odrzavanja, negde na 28. minutu Dnevnika i to je sve.

Ne podgrevati atmosferu godinu dana unapred na svaki moguc nacin, cime se samo uvecava masa huligana koji su voljni da razbiju Beograd samo kad nadju povod.

2011. godine su pomenuti odrzali, istina u malom broju, protestnu paradu (povodom konacne odluke o neodrzavanju te godine) na Terazijama. Koliko se secam, bili su bez obezbedjenja - nenajavljen skup - dosli su, rekli su sta su hteli i to je bilo to. Nije im falila dlaka sa glave. To je misljenje obicnog naroda o njima - ne zanimaju nas uopste.
Ako gledaju da li mogu da nas iznerviraju... to mogu i moci ce jos dugo, veoma dug period vremena.

E sad, da dam i formalan komentar o mom ucescu: nikad, nema sanse, nema pregovaranja o tome.
Odlicno sam zadovoljan Djilasovim stavom "ako mora, neka bude, ali bez mene". Moje razmisljanje je vrlo konzervativno.
 
Tihi, mislim shvatili smo da si radikal, i da si ogorcen sto je tvoja stranka izgubila na izborima, kao i poslednjih nekoliko puta.
Ne moras da toliko pucas po strankama koje su mnogo jace od tvoje.

- - - - - - - - - -

Sto se tice gej parade, u potpunosti je podrzavam, i ja cu biti srecan ako ova parada bude odrzana u miru, i bez nasila, onoliko koliko je to moguce, naravno.
I u ovoj zemlji treba biti ravnopravnosti.
 
Poslednja izmena:
E sad, da dam i formalan komentar o mom ucescu: nikad, nema sanse, nema pregovaranja o tome.
Odlicno sam zadovoljan Djilasovim stavom "ako mora, neka bude, ali bez mene". Moje razmisljanje je vrlo konzervativno.

Ja sam veliki kritičar srpskog društva i smatram da je većinski rasističko, dobrim delom šovinističko i šta sve ne... ali homofobija realno nije naročito izražena. Kad se i sazna da je neko gej, najgore što može da mu se desi je da ga zaje*avaju u odsustvu ili da mu deca dobacuju na ulici. Srbi na to gledaju kao na nešto smešno... jedino se ekstremno reaguje ako se nekome zadesi u porodici.

Ja da zaista verujem da su ****** (i lezbijke, transeksualci i ostali) u Srbiji ugroženi van političkog konteksta paradiranja, prvi bih podržao te parade i lično prisustvovao. Ali Srbija je zemlja u kojoj su homoseksualci u vrhu crkve, vojske, kulture i politike i niko im zbog toga ne uskraćuje osnovna ljudska prava, tako da ostajem pri tome da je ova čitava priča politička i novčana i da se vrti oko miliona evra koje inostrana gej-udruženja dele gejevima u zemljama poput islamskih i afričkih, gde su zaista ugroženi, a koje hoće da pridobiju i ovi naši. Otkazivanje parade i čitava ova frka idu naruku samo domaćim gej-organizatorima takvih stvari.

- - - - - - - - - -

Evropa je rekla svoje - oce da u Srbiji vlada "polna ravnopravnost" kako oni kazu.

A šta fali polnoj ravnopravnosti? Tebi se dopada ova situacija u kojoj devojke ne smeju ni da sanjaju decu, a brak i vezu moraju da kriju da bi dobile posao?
 
Tihi, mislim shvatili smo da si radikal, i da si ogorcen sto je tvoja stranka izgubila na izborima, kao i poslednjih nekoliko puta.
Ne moras da toliko pucas po strankama koje su mnogo jace od tvoje.

- - - - - - - - - -

Sto se tice gej parade, u potpunosti je podrzavam, i ja cu biti srecan ako ova parada bude odrzana u miru, i bez nasila, onoliko koliko je to moguce, naravno.
I u ovoj zemlji treba biti ravnopravnosti.

pa ako podrzavas trebao bi biti kao pravi EUropejac u prvim redovima davajuci svoj skromni doprinos sirenju pederluka, ovaj hocu reci sirenju "evropske ideje" u Srbiji :think: ?
 
pa ako podrzavas trebao bi biti kao pravi EUropejac u prvim redovima davajuci svoj skromni doprinos sirenju pederluka, ovaj hocu reci sirenju "evropske ideje" u Srbiji :think: ?

Meni nije problem da budem deo tog mirnog protesta. Inace, evropa zeli ravnopravnost. Nekom muskarcu odgovara da bude pored zenske osobe, a nekom na bude pored muske, to nikom ne smeta.
 
Ево Тихи ја идем и носим барјак са дугиним бојама.

Ништа геи, обећале ми три лез супер хот цице да ће да ми пруже шансу да радимо оно заједно.У просторијама СРС-а.

Наравно, једна од њих је Наташа Јовановић.
 
Ево Тихи ја идем и носим барјак са дугиним бојама.

Ништа геи, обећале ми три лез супер хот цице да ће да ми пруже шансу да радимо оно заједно.У просторијама СРС-а.

Наравно, једна од њих је Наташа Јовановић.

super obavezno da se slikas i stavis fotke na forum :ok:

ti si izgleda jedini iskreni . . ., ovaj hocu reci EUropljanin ovde :)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ja da zaista verujem da su ****** (i lezbijke, transeksualci i ostali) u Srbiji ugroženi van političkog konteksta paradiranja, prvi bih podržao te parade i lično prisustvovao. Ali Srbija je zemlja u kojoj su homoseksualci u vrhu crkve, vojske, kulture i politike i niko im zbog toga ne uskraćuje osnovna ljudska prava, tako da ostajem pri tome da je ova čitava priča politička i novčana i da se vrti oko miliona evra koje inostrana gej-udruženja dele gejevima u zemljama poput islamskih i afričkih, gde su zaista ugroženi, a koje hoće da pridobiju i ovi naši. Otkazivanje parade i čitava ova frka idu naruku samo domaćim gej-organizatorima takvih stvari.

Prilicno sam siguran da nisam cuo ni za jedan primer da su nekome uskracena prava zato sto je ovo ili ono. Nisam cuo da otpustanja, nenapredovanja u sluzbi, manje plate... takvih primera prosto nema.
Gundjaju samo zato sto je u Srbiji moguce da se narod zbog necega iznervira. Mi nismo hladni-mrtvo-racionalan narod... A i ne treba da budemo.

- - - - - - - - - -

super obavezno da se slikas i stavis fotke na forum :ok:

ti si izgleda jedini iskreni . . ., ovaj hocu reci EUropljanin ovde :)

Ceo tvoj koncept bi pao ako bi parada bila odrzana u Moskvi.
 
Videh danas Vensan Dezer izdao naredjenje Vucicu i Dacicu da odrze gej paradu na otvorenom u skladu sa nasim teznjama da unidjemo u EU.

Pa rekoh, da postavim pitanje ko ce od nasih forumskih SNS-ovaca i DS-ovaca da stane na celo pederske kolone, i licnim delom doprinese priblizavanju nase Srbije nasim evroatlantskim "prijateljima"? :think:

Na forumu ste svi jaki evropejci pa reko da pitam ko sme na delu da pokaze koliki je Evropljanin? :think:
Cilj ove teme je dakle iskljucivo prozivanje drugih korisnika. Nemoj vise to da radis. :rtfm:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top