Muskarci koje ne zanima ni kompjuter ni mobilni...

A sto to tebe toliko pogadja ako neko zeli da ide u toku sa vremenom? Nema niceg goreg nego kad te vreme pregazi i kad pocnes da jedes govna u fazonu toga u moje vreme nije bilo ili ne razumem se ja u ova nova cudesa.
Svi pametni se usavrsavaju i prate vreme u kom zive,a ne zive odvojeni od vremena.
au a sto se ti palis da to mene pogadja...jednostavno pitam...pogadja me...boze dragi pa nije ovaj forum da se samo zalimo i kukamo..diskutujemo brate...ako ti imas bolju temu postavi bilo bi mi drago da vidim sta tebe pogadja...
 
odlicno ,upravo si dao odgovor na ono sto si prvi zapoceo...da ne razumes...

Ova tema zvuci kao da je bavljenje kompovima i telefonima nesto uzasno lose. Ima muskaraca koji nemaju blage veze o tome,koji ne znaju ni sta je kompjuter i mobilni telefon,verujem da polovina Srbije starija od 40 godina nema blage veze o zivotu y vezi sa tehnologijom.
 
Postoje li danas takvi?...u svetu gde vrlo brzo izadje neki novi model i gde tehnologija neizadrzivo napreduje postoje li dakle oni kojima sve to uopste nije potrebno i cak se i ne trude da bilo sta nauce ili koriste...

Meni je to taman toliko potrebno da mogu da obavljam posao, komunikacije i da mi služi tako da me ne izda.

Jedino nikad nisam znao da će mi trebati baš jaka mašina da bih mogao da pokrenem neku precizniju simulaciju elektromotornog pogona sa više motora ili da izračunam neki termički model elektromotora u 3D simulatoru. Ko bi rekao da će me posao naterati na to da gledam sebi u budućnosti neku jaču mašinu...
 
Postoje li danas takvi?...u svetu gde vrlo brzo izadje neki novi model i gde tehnologija neizadrzivo napreduje postoje li dakle oni kojima sve to uopste nije potrebno i cak se i ne trude da bilo sta nauce ili koriste...
a koliko ti imaš godina ariela...?
zašto bi mene morao da interesuje mobilni telefon...?
zašto bi morao da budem u toku sa najnovijim svetskim trendovima iz oblasti softvera i hardvera kompjuterskog...?
jel to nešto kao neki "must know"...?
zašto misliš da to svaki pravi muškarac mora da zna...?
postoje...evo ja sam taj...posedujem telefon iz 2005, nije da ne želim da imam tač skrin telefon, ali s obzirom da sam video da ne nudi ništa specijalno više od onog što moj telefon već ima, ne osećam potrebu da ispratim poslednji trend po pitanju toga, tipa Samsung Galaxy 3, ili 4...šta nude tač skrin telefoni, ako ne računamo da nude masne fleke po monitoru...?
nude kompas, onu aplikaciju gde te neko slika pa ti onda telefon vidi čuda izbaci sličicu kako ćeš navodno da izgledaš sa 70, 80 god...:neutral:
ako je to merilo za pravog muškarca pa onda serrem se na pravog muškarca i evo kažem - ja nisam pravi muškarac...
:neutral:
 
a koliko ti imaš godina ariela...?
zašto bi mene morao da interesuje mobilni telefon...?
zašto bi morao da budem u toku sa najnovijim svetskim trendovima iz oblasti softvera i hardvera kompjuterskog...?
jel to nešto kao neki "must know"...?
zašto misliš da to svaki pravi muškarac mora da zna...?
postoje...evo ja sam taj...posedujem telefon iz 2005, nije da ne želim da imam tač skrin telefon, ali s obzirom da sam video da ne nudi ništa specijalno više od onog što moj telefon već ima, ne osećam potrebu da ispratim poslednji trend po pitanju toga, tipa Samsung Galaxy 3, ili 4...šta nude tač skrin telefoni, ako ne računamo da nude masne fleke po monitoru...?
nude kompas, onu aplikaciju gde te neko slika pa ti onda telefon vidi čuda izbaci sličicu kako ćeš navodno da izgledaš sa 70, 80 god...:neutral:
ako je to merilo za pravog muškarca pa onda serrem se na pravog muškarca i evo kažem - ja nisam pravi muškarac...
:neutral:

Meni drugar pokazao neki mobilni što je dobio kao službeni, dok je radio nekoliko meseci u sedištu naše kompanije u Kini. To bre veliko kao podna pločica. Ima ekran sa većim stepenom pikseliciteta od mog kućnog lap-topa, neki nadrrkani procesor, grafičku, levo desno drž ne daj :) Ono stvarno izgleda fantastično. Nikad čuo za tu marku, jerbo kaže on da je takav telefon i kao polovnjak preskup za naše tržište i ima karakteristike bolje od najboljih na našem trenutnom tržištu.

Gledam ti ja tu prezentaciju njegovu i drago mi je što su ga kinezi tamo zavoleli i dali mu telefon, koji je zaista preskup i to bez da im ga razdužuje, kao što ja ovde moram ovu nokijicu sa lampičkom, pa mu pokažem moj telefon, što mi ga je klinac bacao svukuda i što ima slomljen ekran i smejem se :) Reko: Zoćo, ja ispao iz te priče davno :)

Dakle ima ljudi, vole to i tako ti je to.
 
Postoje li danas takvi?...u svetu gde vrlo brzo izadje neki novi model i gde tehnologija neizadrzivo napreduje postoje li dakle oni kojima sve to uopste nije potrebno i cak se i ne trude da bilo sta nauce ili koriste...

ja znam momka koji nema mobilni,niti namerava da ga ima.
kazhe,ako se dogovorimo tu i tu u tad i tad,lepo dodjesh na dogovoreno mesto u dogovoreno vreme i tachka!
vrlo jednostavan i krajnje istinit princip! ;)
 
Meni drugar pokazao neki mobilni što je dobio kao službeni, dok je radio nekoliko meseci u sedištu naše kompanije u Kini. To bre veliko kao podna pločica. Ima ekran sa većim stepenom pikseliciteta od mog kućnog lap-topa, neki nadrrkani procesor, grafičku, levo desno drž ne daj :) Ono stvarno izgleda fantastično. Nikad čuo za tu marku, jerbo kaže on da je takav telefon i kao polovnjak preskup za naše tržište i ima karakteristike bolje od najboljih na našem trenutnom tržištu.

Gledam ti ja tu prezentaciju njegovu i drago mi je što su ga kinezi tamo zavoleli i dali mu telefon, koji je zaista preskup i to bez da im ga razdužuje, kao što ja ovde moram ovu nokijicu sa lampičkom, pa mu pokažem moj telefon, što mi ga je klinac bacao svukuda i što ima slomljen ekran i smejem se :) Reko: Zoćo, ja ispao iz te priče davno :)

Dakle ima ljudi, vole to i tako ti je to.
ja ponekad dobijem komplekse kad vidim da svi imaju te tač skrin telefone a ja iam taj iz 2005...:rumenko:
a obaška to što pola njih ne znaju da koriste ni pola funkcija koje ti telefoni imaju, niti im sve to treba...
 

Back
Top