Bolest

Verovatno je ovo samo fora posto su blic DS-ovske novine pa cesto napadaju vladu,ali ima i donekle istine u ovom.
Ja prosto ne mogu da verujem da su ljudi ovoliki debili. Ako je bilo poznato,pa sto nisu uzeli i oni,nego izigravaju neke moraliste?
Postene,samo reba jebati jer su glupi kao ****,zali boze klinca kome je ovo roditelj,upropastila ga keva. Umesto da se bori za sebe na sve nacine,njega uce da da bude bilde.

Koliki si ti tenkre.
 
Nisam ja tenkre,nego si ti mnogo glup da ne vidis realnost. Svi se snalaze,svi se laktaju i muljaju,to je normalna stvar.
Borba za opstanak.

Bravo, odlično zapažanje kapitalisto.

Imaš li ti obraza, moral, ništa a?

Ne muljaju SVI, muljaju likovi poput tebe. Jeebeš fizičku egzistencijalnost, ako izgubiš duhovnu, a ti to ne znaš ni šta je.

Teraj ti po svom.:cool:
 
Sto se tice Dzastina Bibera i onoga sto je zapravo tema ove teme, ne mrzim ga, ne mrzim one koji ga vole, ne volim njegovu muziku, mada lagano provalim kada devojka voli Dzastina, pa kazem i ja da ga slusam (srecom znam nazive dve tri pesme, pa kad me pita koja mi je omiljena kazem kako nmg da odlucim, i uglavnom dobijem odgovor "ni ja"). To je ogroman plus kod ovih devojaka, tako da nije lose da se pravis da si zaludjeni Belieber xD Cak sam provalio i foru da na omegleu ukucas Justin Bieber u interests i 90% su devojke.... Ali naravno pojavilo se to i na netu, pa je sve vise muskih. Iskreno meni su malko jezivi ovi sto su zaludjeni. Razumem da nesto volis, ali dizati u visine momka koji nije nista posebno fizicki, a ni muzicki obdaren. Koliko su zaludjeni vidi se i ovde



Stoji da je ona seksi, da je i dalje lepa (uprkos frizuri A la Justin Bieber), ali ovo ne samo sto nije muzika, nego ona nema glas, nikad ga nije ni imala, kresti, bukvalno i jos manje su mi jasno njeni fanovi...
 
Ne razbiraš srpski ha? :roll:

muljaro

Slusaj, cenim ja zelju da se postuje neki "moralni kodeks", ali shvati, moral je subjektivna stvar. Ako ti neko povredi oca,
majku, brata, sestru, sta ces uraditi? Da naletis na nekog lika koji ti napastvuje kevu (pu daleko bilo) sta bi u tom trenutku uradio? Verovatno bi ga golim rukama zadavio. I eto vec tu moralna nacela prestaju da vaze, ne samo za tebe nego za sve, jer ce svi opravdavati. Glup primer, ali realan. U danasnje vreme mozes samo da gazis ili budes gazen.
 
Slusaj, cenim ja zelju da se postuje neki "moralni kodeks", ali shvati, moral je subjektivna stvar. Ako ti neko povredi oca,
majku, brata, sestru, sta ces uraditi? Da naletis na nekog lika koji ti napastvuje kevu (pu daleko bilo) sta bi u tom trenutku uradio? Verovatno bi ga golim rukama zadavio. I eto vec tu moralna nacela prestaju da vaze, ne samo za tebe nego za sve, jer ce svi opravdavati. Glup primer, ali realan. U danasnje vreme mozes samo da gazis ili budes gazen.
Ala si uporedio svaka ti čast...to što si naveo ima veze sa čašću, a ne sa moralom. Kakve to ima veze sa moralom 'leba ti? :mrgreen:

Ne delim mišljenje.
 
Poslednja izmena:
Nemoralno je ubiti bilo koga, narocito ako sam taj nije nekome oduzeo zivot. Zasto inace postoje zatvori? Zasto kod nas ne postoji smrtna kazna?

Vidi, tolerantan sam i više od toga, ali ovo što ti pišeš nema neke naročite veze sa bilo čim'.

Nije nemoralno ubiti silovatelja.

Možda je kažnjivo, možda završiš u ćuzi, ali nemoralno nije.

Zatvori služe da bi policajci imali posao.

Kod nas ne postoji smrtna kazna, jer je takav zakon. Nismo mi ništa "moralniji" od nzm. Amera, Kineza...to ima veze sa sistemom, ne sa moralom.
 
Vidi, tolerantan sam i više od toga, ali ovo što ti pišeš nema neke naročite veze sa bilo čim'.

Nije nemoralno ubiti silovatelja.

Možda je kažnjivo, možda završiš u ćuzi, ali nemoralno nije.

Zatvori služe da bi policajci imali posao.

Kod nas ne postoji smrtna kazna, jer je takav zakon. Nismo mi ništa "moralniji" od nzm. Amera, Kineza...to ima veze sa sistemom, ne sa moralom.

Nemoralno je ubiti bilo koga. Da je kao sto ti kazes, svii bi uzimali pravdu u svoje ruke. Sto bi bilo kaznjivo ako ne krsi "moralni kodeks"?
 
Nemoralno je ubiti bilo koga. Da je kao sto ti kazes, svii bi uzimali pravdu u svoje ruke. Sto bi bilo kaznjivo ako ne krsi "moralni kodeks"?

Eh da su svi ovakvi možda bi se znao red.

Pošto vidim da ili ne želiš ili ne možeš da shvatiš, gle sad:

Imaš narkomana komšiju, krizira, trba mu kintaja, dođe kod tebe kući ubije ti (ne daj bože) dete? I šta ćeš ti imati od toga, što će isti ležati u zatvoru i biti živ, a tvoje dete ne?
 
Eh da su svi ovakvi možda bi se znao red.

Pošto vidim da ili ne želiš ili ne možeš da shvatiš, gle sad:

Imaš narkomana komšiju, krizira, trba mu kintaja, dođe kod tebe kući ubije ti (ne daj bože) dete? I šta ćeš ti imati od toga, što će isti ležati u zatvoru i biti živ, a tvoje dete ne?

Ja cu ga naravno ubiti, ali to opet ne znaci da je ubistvo moralno. Prosto sam cin oduzimanje necijeg zivota nije moralan. Mislim mrzi me da ulazim u raspravu, tu ima mnogo faktora, pre svega da je svako sposoban da ubije bolestan, sto i jeste, pa se pre postavlja pitanje treba li im lecenje ili zatvor... Mngoo toga ima... U svakom slucaju, htedoh reci da se nase drustvo vodi nekim prividnim moralima. Treba imati neka svoja moralna nacela. Najuspesniji na svetu su oni koji gaze druge. Ne znam koliko je istina ili ne, ali Bill Gates je pokrao Jobsa, a najbogatiji je na svetu i najuspesniji. **** se njemu. 5% njegovog bogatstva pre samo par meseci je iznosilo 3.000.000.000 $ xD Sad ga je opet uvecao.
 
Vidi ovog akutu, kakav moral keve ti? Nisi ti ništa skontao i posle toliko godina koje imaš, mater ti.

Vidis ti da je moralni kodeks pod navodnicima? U smislu, nametnuto nam je svima, neke stvari su tabu iz ne znam kog razloga itd... A kako bi trebalo da bude? Da nema niko od nas nikakva moralna nacela?
 
Vidis ti da je moralni kodeks pod navodnicima? U smislu, nametnuto nam je svima, neke stvari su tabu iz ne znam kog razloga itd... A kako bi trebalo da bude? Da nema niko od nas nikakva moralna nacela?

Ja ti opet kažem da si pobrkao lončiće, ćerajući priču na svoj vodenički točak, ali bez poente i bilo kakve vidljive svrhe.

Sada spominješ LIČNA moralna načela, a maločas si uopštavao moralna načela koja su jednaka i prava za sve.
 
ne postoje licna moralna nacela
to je fiktivni pojam
postoje samo opste prihvaceni eticki principi koje ste svi vi usvoji kao vrednost usled procesa kulturalizacije modernog (slobodnog) drustva
koliko god vi mislili da ste posebni tako pametni i zajebani svaki taj kvazi individualni pogled na svakodnevno primenjivanu etiku i kauzalitet medjuljudskih odnosa je samo u granicama socijalizacije kojoj ste podvrgnuti
 

Back
Top