Protesti u Turskoj

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kome nije do djece neka ejakulira van rodnice. A ne navlaciti neke prezervative. :evil:

Sa takvim razmisljanjem cudi me da nisi vec napravio neko dete.. Ili si druze moj nevin...

Cak i predpubertetlije znaju da nije bitno gde svrsis, jer ako si ga stavio "na slatko mesto " kako ti kazes bez kondoma vrlo lako moze da se desi da postanes cale malom mingu.. Sramota koliko ima neobavestenih....
 
Kome nije do djece neka ejakulira van rodnice. A ne navlaciti neke prezervative. :evil:

Kako može van rodnice, ako je pokvaren rajsferšlus ?
A, ona zakatančena.
Ta rodnica, tepali smo joj *****, a tako zvali i neke drugare....
A, ako je malo više razrađena, e onda je - pičketina !

Proš'o onaj Platin, pa 'nako.....
Zatarambačio.
Iz navike....

Dobro to sa rajsferšlusom.
Ali, probaj kroz šubert.
On se otvara 'nako, bočno, k'o vratanca !
Otvoriš li šubert, prospi....
I nema glava da te boli.
Ako te i boli, svakako će da ti prođe....!
Glava.
 
U Islamu mi znamo kako se treba odnositi u braku i bracnoj postelji. Nama nije naredjeno da upotrebljavamo prezervativ. Nego ejakulirati van rodnice. Sa tim se postize projekat planiranja porodice.
Inace, kad je zena trudna onda nama je zabranjeno da vodimo ljubav. Ako osjetimo zelju onda cemo se samo igrati sa grudima a donji dio tijela cemo pokriti cebetom i necemo nista dirati.
 
U Islamu mi znamo kako se treba odnositi u braku i bracnoj postelji. Nama nije naredjeno da upotrebljavamo prezervativ. Nego ejakulirati van rodnice. Sa tim se postize projekat planiranja porodice.
Inace, kad je zena trudna onda nama je zabranjeno da vodimo ljubav. Ako osjetimo zelju onda cemo se samo igrati sa grudima a donji dio tijela cemo pokriti cebetom i necemo nista dirati.

Ил' се хебати у д00пе ....

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

- - - - - - - - - -

Sa takvim razmisljanjem cudi me da nisi vec napravio neko dete.. Ili si druze moj nevin...

Cak i predpubertetlije znaju da nije bitno gde svrsis, jer ako si ga stavio "na slatko mesto " kako ti kazes bez kondoma vrlo lako moze da se desi da postanes cale malom mingu.. Sramota koliko ima neobavestenih....

Ш00пак мераклија ....
 
U Islamu mi znamo kako se treba odnositi u braku i bracnoj postelji. Nama nije naredjeno da upotrebljavamo prezervativ. Nego ejakulirati van rodnice. Sa tim se postize projekat planiranja porodice.
Inace, kad je zena trudna onda nama je zabranjeno da vodimo ljubav. Ako osjetimo zelju onda cemo se samo igrati sa grudima a donji dio tijela cemo pokriti cebetom i necemo nista dirati.
Zanimljivo to kod vas, u islamu !
Jebbo te patak.
Nego, aj' ti meni reci šta radite kad se napalite !?
Probate šubert - zaljučano.
Probate donji deo, preko jorgana.
A, ona neda.
Trudna, pa neda.
A, tebi se prijebalo, u pizdu materinu.
El eksploatišeš gornji deo ?
Onaj reon oko sisa !
A, šta ako se buni mala ?
'El sme da joj se prilepi zaušnica ?
Ili se zadovoljite što haramburlačite iza glasa....?

Zanimljiv ovaj islam, mladosti mi ....!
 
ja hocu da budem slobodan da nosim turban i caksire, i da setam sirom Europe i da me niko ne uznemirava zbog toga.

Ti to i smes sirom Evrope, ali ali ja ne smem u mini suknji ili kratkim pantalonama u mnogim muslimaskim drzavama da setam ;)

- - - - - - - - - -

Tako je. I s obzirom da je dan noć na udaru BBCija, očigledno je da se Turskoj sprema heben scenario, možda čak i izgube Kurdistan (1/3 teritorije Turske!)

Kako god, cepanje Turske na tri dela je pocelo.
 
U Islamu mi znamo kako se treba odnositi u braku i bracnoj postelji. Nama nije naredjeno da upotrebljavamo prezervativ. Nego ejakulirati van rodnice. Sa tim se postize projekat planiranja porodice.
Inace, kad je zena trudna onda nama je zabranjeno da vodimo ljubav. Ako osjetimo zelju onda cemo se samo igrati sa grudima a donji dio tijela cemo pokriti cebetom i necemo nista dirati.

a jel vam dozvoljeno da se dirkate dole? :think:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top