Abortus u kombinaciji

snaja88

Veoma poznat
Poruka
11.260
Nije o meni (ja vec znam sta bih uradila....mozda) niti o mojoj 'drugarici', nego me cisto zanima vase misljenje.

Ovako: imas kres kombinaciju sa likom, zatrudnis i sta sad? Abortiras i ne kazes mu uopste, ili mu kazes da ces abortirati ili abortiras i onda mu kazes (to ne kapiram...)

Uzmimo da niko od vas dvoje NE ZELI dete.
 
из мушког угла би било у реду да било каква комбинација, веза, везица, познаница или пријатељица па макар и ноћи саопшти, такође држава би требала да уреди да генетски тест за утврђивање очинства а сваки биолошки отац би требао =МОРАО да се стара о своме детету, са или без дететове мајке

у случају да оба родитеља не желе да се старају о детету оно ипак има право да буде рођеено
држава би требала да заштити своје још нерођене грађане

родитељи би ипак морали да се одрекну дела сопствених ресурса у корист те деце, а остало би држава уредила, макар постојали дечији кампови боље то него празне школе и обданишта и бела куга..

мада ова држава се одриче ходајућих грађанина а не оних који заврше путовање као абортус или још гори случајеви у инфантицид

елем она треба да каже, а држава би требала да осигура да дете буде рођено.
 
Nije o meni (ja vec znam sta bih uradila....mozda) niti o mojoj 'drugarici', nego me cisto zanima vase misljenje.

Ovako: imas kres kombinaciju sa likom, zatrudnis i sta sad? Abortiras i ne kazes mu uopste, ili mu kazes da ces abortirati ili abortiras i onda mu kazes (to ne kapiram...)

Uzmimo da niko od vas dvoje NE ZELI dete.

Žao mi za ovu poslednju rečenicu. Bolje ga rodi, pa daj na usvajanje. Ionako u Srbiji imaš deset puta više zahteva nego siročadi za usvajanje. A kontrole su stroge i veoma ozbiljne, tako da bi to dete imalo šansu za život i za mirno detinjstvo.
 
Nije o meni (ja vec znam sta bih uradila....mozda) niti o mojoj 'drugarici', nego me cisto zanima vase misljenje.

Ovako: imas kres kombinaciju sa likom, zatrudnis i sta sad? Abortiras i ne kazes mu uopste, ili mu kazes da ces abortirati ili abortiras i onda mu kazes (to ne kapiram...)

Uzmimo da niko od vas dvoje NE ZELI dete.






Ja ne mogu da shvatim da neko u danasnje vreme koristi abortus kao vid "kontracepcije", to pod broj jedan.
Pod dva, ako sam toliko jadna da nakon kres seme zatrudnim, sigurno ga ne bih obavestavala jos, o svojoj gluposti i primitivnosti.
To se deli sa nekim sa kim si u vezi.
Ocu reci, ako sam nameracila da se kresem, onda cu da se pobrinem na vreme.
 
Nije o meni (ja vec znam sta bih uradila....mozda) niti o mojoj 'drugarici', nego me cisto zanima vase misljenje.

Ovako: imas kres kombinaciju sa likom, zatrudnis i sta sad? Abortiras i ne kazes mu uopste, ili mu kazes da ces abortirati ili abortiras i onda mu kazes (to ne kapiram...)

Uzmimo da niko od vas dvoje NE ZELI dete.
Ja sam pristalica one, da kada vec krenes da jedes *****, onda ih i progutas.
Abortus smatram ubistvom i uzasno sam protiv njega. Nisam sigurna da bih se cak i u slucaju silovanja (daleko bilo) na to odlucila.
Rekla bih mu da sam trudna, jer smatram da je posteno da i on to zna. Ako je samo neka prolazna sema u pitanju, sigurno ne bih prihvatila zajednicki zivot, i da ga ponudi, ali mu ne bih branila ni da, ukoliko zeli ucestvuje u odgoju deteta. To bi bila varijanta kao da smo razvedeni, a oboje odgovorni i posveceni roditelji, tako nekako.
Za slucaj da on insistira na abortusu, za njega bih abortirala. I sama podigla dete.
 
Pa mislim, ubijajte vi decu, a ja posle ovde moram da čuvam svoje klinče da ga neko ne otme, jer to posle ide u bolesnu evropu da ga neki uzmu, kao "pošteno usvojeno" dete.

Šta mislite, koliko je zajebano čuvati svoje dete u pograničnim mestima nadomak EU? Raspitajte se malo. Ne sme žena sama šetati kolica. Jedno vreme je šetala klinca u kolicima sa čekićem u donjem pretincu. I to ne zato da bi umirivala dete, nego da bi se branila od ovih ilegalaca, od kojih vrvi Subotica. U gluvo doba noći, kada ja trčim po lekove detetu u dežurnu apoteku, mene na ulici zaustavljaju kojekakvi likovi metar i žilet i crni ko arapi i pitaju me kako da se domognu granice. A ti isti posle za neku bednu paricu kradu našu novorođenu decu.
 
Nije o meni (ja vec znam sta bih uradila....mozda) niti o mojoj 'drugarici', nego me cisto zanima vase misljenje.

Ovako: imas kres kombinaciju sa likom, zatrudnis i sta sad? Abortiras i ne kazes mu uopste, ili mu kazes da ces abortirati ili abortiras i onda mu kazes (to ne kapiram...)

Uzmimo da niko od vas dvoje NE ZELI dete.

Posto si jos virgin :lol: kupi sredstva za kontracepciju i uvek ih nosi sa sobom jer si napaljena :zper: i ne znas kada ces se potucati gde a desi se neocekivano :lol:

kazes mu da plati abortus :malav: ili cutis i sama nayebes :aha:
 
abortusi su losa stvar :manikir:

нису лоша "ствар"
већ су чедоморство са предумишљајем
убиство у сопственој крвној вези, свог детета, нека врста хедонистичког маркера

назовимо "ствари" правим именом

мора да нешто дегенеративно стоји у људима који су способни уопште и да помишљају на такве "ствари" а не још да их спроводе у дело

али хедонизам + феминизам + шовинизам + потрошачко друштво / 50+ година бедног црва на планети ? = монструм зомбији

боље се и не очекује ваљда
 
Poslednja izmena:
нису лоша "ствар"
већ су чедоморство са предумишљајем
убиство у сопственој крвној вези, свог детета, нека врста хедонистичког маркера

назовимо "ствари" правим именом

мора да нешто дегенеративно стоји у људима који су способни уопште и да помишљају на такве ствари а не још да их спроводе у дело

али хедонизам + феминизам + шовинизам + потрошачко друштво / 50+ година бедног црва на планети ? = мострум зомбији

боље се и не очекује ваљда


u redu je abortus kada se desi stvarno slucajno zatrudni u nekom normalnom okruzenju , braku ili vezi

A kada Slut abortiraju svaki 3 mesec ili vec kako , onda je lose jer to rade svesno nije im stalo :aha:
 
u redu je abortus kada se desi stvarno slucajno zatrudni u nekom normalnom okruzenju , braku ili vezi

A kada Slut abortiraju svaki 3 mesec ili vec kako , onda je lose jer to rade svesno nije im stalo :aha:

Pa uvek se setim one žene što je bila nekakva lokalna kurrva u okolnim selima i četvoro dece bacila po porođaju. Dakle četiri puta ju je neki seljak napumpao i ona po rođenju baci dete da umre. Kako je to tužno i bolesno istovremeno. Užas.

Abortus je u tom slučaju samo malo manja razlika od ovog.

Evo, već mi je muka da opet pišem o ovome.

Zato smo i žena i ja rekli da čim se zalomi sledeće dete, nema ubijanja. Ne daj Bože nikom da doživi smrt svog deteta.
 
Pa uvek se setim one žene što je bila nekakva lokalna kurrva u okolnim selima i četvoro dece bacila po porođaju. Dakle četiri puta ju je neki seljak napumpao i ona po rođenju baci dete da umre. Kako je to tužno i bolesno istovremeno. Užas.

Abortus je u tom slučaju samo malo manja razlika od ovog.

Evo, već mi je muka da opet pišem o ovome.

Zato smo i žena i ja rekli da čim se zalomi sledeće dete, nema ubijanja. Ne daj Bože nikom da doživi smrt svog deteta.

O tome pisem :)

Ne daj Boze niko to ne zeli normalan :pivce:
 
Nije o meni (ja vec znam sta bih uradila....mozda) niti o mojoj 'drugarici', nego me cisto zanima vase misljenje.

Ovako: imas kres kombinaciju sa likom, zatrudnis i sta sad? Abortiras i ne kazes mu uopste, ili mu kazes da ces abortirati ili abortiras i onda mu kazes (to ne kapiram...)

Uzmimo da niko od vas dvoje NE ZELI dete.


dakle dvije budale su imale seks

ako je kresh kombinacija onda tek dvoduplo morash da se zashtitish dakle kondom plus da izvuche pre neko sto ga strefi jer vasi domatji kondomi masovno pucaju:lol::lol:
 
pa sad, iako je kres kombinacija valjda se tu malo normalno i razgovara....moze da se desi svakom, ne znam zasto se tu svi kao cude, i ako bi se to desilo rekla bih mu svoje namere....i nije isto uraditi abortus do 10 te nedelje, kad se radi aspiracijom i kad plod ni ne lici na bebu i kad je to smao grupa razlicitih celija, nego kasnije...i ideja da se rodi pa da na usvajanje mi je bas cudna, missim, ako odlucim da rodim, ja cu da brinem o njemu a ne drugi....
 
pa sad, iako je kres kombinacija valjda se tu malo normalno i razgovara....moze da se desi svakom, ne znam zasto se tu svi kao cude, i ako bi se to desilo rekla bih mu svoje namere....i nije isto uraditi abortus do 10 te nedelje, kad se radi aspiracijom i kad plod ni ne lici na bebu i kad je to smao grupa razlicitih celija, nego kasnije...i ideja da se rodi pa da na usvajanje mi je bas cudna, missim, ako odlucim da rodim, ja cu da brinem o njemu a ne drugi....

alo kresh kombinacija

tu se ne prich tu se kreshe (tako se ugovori od samog pochetka)
 

Back
Top