Eks sa forumasem/icom?

cvetni vrt

Domaćin
Poruka
4.658
Inspirisao me Dee, mada je bilo jos slicnih tema, pa se pitam:

Neko vam se svideo kroz njegove reci. Svidja vam se ta vrcavost duha, originalan smisao za humor, msm...pametni odgovori, odmereni, ma sve boli glava.
I sad covek pravi sliku u svojoj glavi i naravno idealizuje. Uglavnom je tako. (ja mislim)
I srescete se sledece sedmice, recimo. Dlanovi se znoje, srce lupa, ne mozete ni da spavate ni da jedete. Upoznacete svoju forumsku simpatiju :zaljubljena:
Bilo je tu i nekih razmena slika na pp, doduse bile su malo stare, al ajd.
Vi dodjete, kad ono medjutim!

e037dd516f284314287032668d8ba1f9.jpg
(u zenskom slucaju, zamislite dugu blajhanu kosu sa tamnim izrastkom i paperjaste brcice iznad gornje usne)



Jbt! Kako bi se izvukli? :zcepanje:
 
Окренуо се и отишао, па није то мој блам или моја нељубазност, ја сам очекивао другу особу тако да бих се окренуо и отишао не бих трепнуо...
 
Inspirisao me Dee, mada je bilo jos slicnih tema, pa se pitam:

Neko vam se svideo kroz njegove reci. Svidja vam se ta vrcavost duha, originalan smisao za humor, msm...pametni odgovori, odmereni, ma sve boli glava.
I sad covek pravi sliku u svojoj glavi i naravno idealizuje. Uglavnom je tako. (ja mislim)
I srescete se sledece sedmice, recimo. Dlanovi se znoje, srce lupa, ne mozete ni da spavate ni da jedete. Upoznacete svoju forumsku simpatiju :zaljubljena:
Bilo je tu i nekih razmena slika na pp, doduse bile su malo stare, al ajd.
Vi dodjete, kad ono medjutim!

Pogledajte prilog 291296 (u zenskom slucaju, zamislite dugu blajhanu kosu sa tamnim izrastkom i paperjaste brcice iznad gornje usne)



Jbt! Kako bi se izvukli? :zcepanje:

Znas kako muskarci obicno lazu u vezi posla i para, a zene za godine i kilograme.
 
Ne sumnjam :)
Ne bi vala ni kod mene, ali zivot pise takve scenarije da je to cudo.
Ja bih ga "overila" na skajpu za svaki slucaj, ha ha ha

...moze i to...al ako bih vec nasela (to bi bila moja licna glupost) onda bih se lepo naterala da ga u drustvu odredjeno vreme istrpim, tj. tako bih sebe kaznila, da, da...samokaznjavanje za neuspeh, glupost, aaa naravno, do eksa ne bi ni doslo... :)
 
...moze i to...al ako bih vec nasela (to bi bila moja licna glupost) onda bih se lepo naterala da ga u drustvu odredjeno vreme istrpim, tj. tako bih sebe kaznila, da, da...samokaznjavanje za neuspeh, glupost, aaa naravno, do eksa ne bi ni doslo... :)



Pa i ja bi tako. Sta cu, jbg!
Popijes kafu, a kad on da inicijativu za dalje ti kaes "Sram te bilo! Ti si mene potpuno pogresno procenio" :zcepanje:
 
Inspirisao me Dee, mada je bilo jos slicnih tema, pa se pitam:

Neko vam se svideo kroz njegove reci. Svidja vam se ta vrcavost duha, originalan smisao za humor, msm...pametni odgovori, odmereni, ma sve boli glava.
I sad covek pravi sliku u svojoj glavi i naravno idealizuje. Uglavnom je tako. (ja mislim)
I srescete se sledece sedmice, recimo. Dlanovi se znoje, srce lupa, ne mozete ni da spavate ni da jedete. Upoznacete svoju forumsku simpatiju :zaljubljena:
.....

jao, stvarno :rumenko: sto bi to bilo dobro
ma od toga nema nista
 
Inspirisao me Dee, mada je bilo jos slicnih tema, pa se pitam:

Neko vam se svideo kroz njegove reci. Svidja vam se ta vrcavost duha, originalan smisao za humor, msm...pametni odgovori, odmereni, ma sve boli glava.
I sad covek pravi sliku u svojoj glavi i naravno idealizuje. Uglavnom je tako. (ja mislim)
I srescete se sledece sedmice, recimo. Dlanovi se znoje, srce lupa, ne mozete ni da spavate ni da jedete. Upoznacete svoju forumsku simpatiju :zaljubljena:
Bilo je tu i nekih razmena slika na pp, doduse bile su malo stare, al ajd.
Vi dodjete, kad ono medjutim!

Pogledajte prilog 291296 (u zenskom slucaju, zamislite dugu blajhanu kosu sa tamnim izrastkom i paperjaste brcice iznad gornje usne)



Jbt! Kako bi se izvukli? :zcepanje:

za dobru forumashicu nema loshih pomija. :))))
baj d vej, ovakvi debeli su pojebali desetine forumashica, missim znam covjeka :)))
 

Back
Top