Stomacic (kod zena)

dobro je da mi zene nismo tako plitke jer se niko nebi ebo ni sa kim....

Значи млохава си па се вадиш на неку дубину? Као ви нисте површне? Па нисам ни ја површан, само ако на неку бузгуру не може да ми се дигне је*еш ти њу што је нобеловац или најбоља особа на свету, оно попијемо сокић и иди кући ћеро
 
Ko ne voli moj stomacic, ne voli ni mene :ljutko:
:mrgreen:
aymw78.jpg
 
Ал' нааааајјача постављачица прича о некој дубини ту, као оне не гледају тако површно, а у прошлој теми прича како хоће инструктору да лиже трбушњаке и пуши хахахаха... Бежи бре вуцибатино једна фолерска, то што такви неће да те погледају па причаш како смо површни ј б г : ))
 
Значи млохава си па се вадиш на неку дубину? Као ви нисте површне? Па нисам ни ја површан, само ако на неку бузгуру не може да ми се дигне је*еш ти њу што је нобеловац или најбоља особа на свету, оно попијемо сокић и иди кући ћеро



Msm. zena moze da ima liniju i da nije mlohava, ali stomacic je karakterise.
Prosto, takve joj je telesna konstrukcija. Svaki kg viska (a ne znam ko ga nema) ide na stomak, bokove ili butine.
Ne mislim pri tome na onaj stomak u "talasima" to je vec druga prica, al eto Kar to voli.
 
Msm. zena moze da ima liniju i da nije mlohava, ali stomacic je karakterise.
Prosto, takve joj je telesna konstrukcija. Svaki kg viska (a ne znam ko ga nema) ide na stomak, bokove ili butine.
Ne mislim pri tome na onaj stomak u "talasima" to je vec druga prica, al eto Kar to voli.

pa nece valjda da joj se zalepi za mozak

kar voli ribe sa dushom da su cojecanske
 
Msm. zena moze da ima liniju i da nije mlohava, ali stomacic je karakterise.
Prosto, takve joj je telesna konstrukcija. Svaki kg viska (a ne znam ko ga nema) ide na stomak, bokove ili butine.
Ne mislim pri tome na onaj stomak u "talasima" to je vec druga prica, al eto Kar to voli.

Како може да има линију или да није млохава а иде јој на стомак, бокове или бутине? Па где је ту онда линија?

Мсм не кажем ни ја да мора да буде равна као папир, али ј б г дајте пример тог стомачића па ћу ти кажем дал ме трн оф или не

postavljacice oces da te iznabadamo ja i pija u duhu nauke pa da napisemo beleske na temi

Не бих ја њу брате, никако, никако :lol:
 
Како може да има линију или да није млохава а иде јој на стомак, бокове или бутине? Па где је ту онда линија?

Мсм не кажем ни ја да мора да буде равна као папир, али ј б г дајте пример тог стомачића па ћу ти кажем дал ме трн оф или не



Не бих ја њу брате, никако, никако :lol:





Moze.
Ja sam 166 cm i 54 kg, a imam stomacic.
Posto ne mogu da ga skinem, morala sam da ga zavolim, stacu!
 
Како може да има линију или да није млохава а иде јој на стомак, бокове или бутине? Па где је ту онда линија?

Мсм не кажем ни ја да мора да буде равна као папир, али ј б г дајте пример тог стомачића па ћу ти кажем дал ме трн оф или не



Не бих ја њу брате, никако, никако :lol:

Pa i kriva linija je linija :) Prava linija je samo specijalan slučaj krive linije sa radijusom krivine plus beskonačno :per:

- - - - - - - - - -

Ih, kako `ormoni tad podivljaju!

Živele neabortirajuće mamice :super:
 

Back
Top