da vas pitam neshto

stvar je ...

  • genetika

  • kompleksi

  • neshto tretje (razjasni sta)


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Neki vole da se osete "mlado" i slobodno, pa bi da se izive jos malo.

A zasto ljudi, sa blagim fokusom na muskarce, ne mogu biti verni je dobro pitanje.
Opet, neki bi da se izive, nekima je dosadila supruga, nekima je seks hladan kao pihtija, neki ga imaju slabo ili nikako.
Supruga je mozda nabacila par kila, zapustila se kao i on, i njemu mozda nije do seksa, nesto bi sto izgleda bolje.
Mozda ona nece da radi neke stvari u seksu, nece da eksperimentise, a njemu bi to mozda probudilo malo zelje.
Nekog mozda supruga ne razume "gde si bio propalice, opet nisi kupio 'leba", tako da posle takvih reci nije nekom do seksa sa tom osobom.

Znam tako jedan primer, mada opravdanje sto juri ulicarke, je to sto mu je slatko sa njima.
Verovatno nemaju dilema, rade to sto treba da rade, nema, ja to ne radim, cuce nas deca, nema gde si bio, sta si radio, gde si potrosio pare, nema romansiranja i sl.
 
pusti, sta te briga :lol: a i u pravu je donekle
djavola bi menjali da ne mogu i da ih nece.
nekim ljudima je visok nivo dopamina pa su prilicno povrsni na nivou osecanja, lako se zasite i stalno traze novo.
ima ljudi koji idu kroz zivot kao gurmani, misle da od dobrog ima bolje pa idu uvek dalje. neki su posveceni zivotu zadovoljstva jer misle da je sreca u zadovoljstvima (tzv pleasurable life, uzivanje u svakom momentu), nemaju osecaj posvecenosti i ne umeju da daju svom zivotu smisao... ima puno mogucnosti.
 
ne gleda se - samo dopamin - testosteron - serotonin - estrogen i odnos, tj koja dva su dominantna, verovatno zato sto se menjaju samo u retkim slucajevima a inace su relativno stabilni.
dopamin nece da ti skoci koliko god da se primis na nekog ili ga dodirujes - jedino ako uzimas lekove tipa l-dopa moze nivo da ti poraste.
 
Okej, al taj serotonin može da zameni i čokolada, ne mora odmah p. na otoman.
Ja bih rekao da žene varaju zbog komplexa manje vrednosti, a muškarci sa nima varaju žene jer su pristupačne, što da odbiju kad se nameste i traže non-stop.
Može da bude i nimfomanija u pitanju, ali pre će biti komplexi manje vrednosti.
 

Back
Top