Sremska Mitrovica

Na primer ovako:

33451yg.jpg


Besplatne štrudle (na prodaju), navali narode!!! ;)
 
Tamo sam jela najbolji sladoled,najveće kugle :D
Išla u šetnju i sve je divno :) I park i pijaca i most(pešački) koji spaja Mačvansku i Sremsku Mitrovicu i šetnja kejom... ja bih tamo mogla da živim,samo kad bih imala "sigurna" posao.
4-mitrovica0-1.jpg


43491353-1.jpg



43491412-1.jpg



mitrovica-1.jpg



23234521-1.jpg
 
Izvinite zbog off-a,ali planiram da se preselim u SM pa imam nekoliko pitanja koja me muce,ako bi neko bio voljan da mi pomogne neka se slobodno javi na mejl posto ja ne znam kako se ovde salju privatne poruke

a zašto na pp ili mail ? pa piši šta te interesuje,ako neko zna,nadam se da će odgovoriti.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Обележен Дан Сремске Митровице
Ажурирано пре 3 часа 44 минуте
СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Обележавање Дана града Сремске Митровице почело је у понедељак вечерњим богослужењем у Саборном храму Св.великомученика Димитрија,





Enlarge

Показна вежба одреда жандармерије





након чега је одржана свечана академија у позоришту „Добрица Милутиновић”.
Литургијом у Саборном храму и сечењем славског колача обележавање Дана града настављено је данас, након чега је формирана литија која се кретала путањом од Саборног храма, Трга Ћире Милекића, Улицом Светог Димитрија, Трг Војвођанских бригада, након чега је уследила молитва за Град и Митровчане испред Базилике.
Поводом Дана града отворен је 25. Међународни салон урбанизма у Галерији Лазар Возаревић, а Митровчани су имали прилику да се друже и са специјалистичким јединицима одреда жандармерије из Новог Сада, који су приказали избор наоружања и опреме, приказ алпинистичких вештина, гађање из ваздушне пушке за децу, показну вежбу, као и јавни час самоодбране

 

Back
Top