Antidepresiv Zoloft - skidanje

apbbim2

Početnik
Poruka
30
AD je Zoloft. Pio sam ga godinu i po dana zbog Generalizovanog anksioznog poremecaja. Jedno 2-3 nedelje sam polako smanjivao dozu i na kraju potpuno prestao.
To je bilo pre 7-8 dana.
Pre dva dana sam poceo da osecam vrtoglavice, nesvestice, malaksalost, mucninu...Slicno mi je bilo kad sam poceo da ga koristim.
Znam da svaki AD ima nuspojave na pocetku i kraju koriscenja koji su individualne prirode ali me zanima da li neko ima iskustva sa skidanjem sa Zolofta i da li je moguce da osecam posledice tek posle nedelju dana od potpunog prestanka uzimanja?
Ili me je nesto drugo sastavilo, ipak su pocele vrucine a ja sa hipertenzijom...
 
Poslednja izmena:
Ja nemam veliko iskustvo sa njim dozivela sam samo taj pocetak sa nuspojavama i zafrljacila ga u smece,i nasla zamenu,ono ako sam bolesna neka me lece sa ok lekom kakve nuspojave kakva s*anja bre,to neka oni daju svojoj deci prvo pa onda neka nas lece.Pregurala sam dosta sa lekovima i zabole me da mi neki ne znam kakav doktor kaze da lupam moram povracati od leka,necu da ga pijem i mucim sebe radije cu nesto drugo naci.Imas zakasnelu reakciju jer ti jetk sad izasao iz krvi i jbg trpi sad sta ces.
 
Ma nista ozbiljno, tvoj organizam se buni jer je navikao da mu zoloft olaksava i podstice neke biohemijske reakcije pa se ulenjio :lol: mrzi ga sam da se dovati posla
Ali preuzece to, lek je vec sve to uravnotezio i doveo u red
A malo i vrucine i sve to sto kazes
Ako potraje duze - kod lekara
 

Back
Top