Sumske kornjace!!

Turtle

Početnik
Poruka
2
Pozdrav!!

Evo ovako,mozda mi neko pomogne...Imam zensku sumsku kornjacu staru oko 15-ak godina.Da li je mozda neko raspolozen da mi svog muzjaka pozajmi na odredjen period ili pak' ako zna neko gde mogu naci kornjace u prirodi blizu Beograda,ili mozda da kupim po nekoj razumnoj ceni neka mi javi....Da imamo male kornjacice...Pozz
 
mimi's mom -Ovako,nevezano za ovu temu...Posto ne mogu da ti posaljem privatnu poruku,morao sam ovako...Kornjace su zasticene u Srbiji od 2006 godine,kada vec znas za taj zakon,trebalo bi da si obavestena i kad je uveden...Ja svoju kornjacu imam daleko pre uvodjenja zakona i nije mi namera da se bavim trgovinom malih kornjacica i slicno...Tako da,molim te,pre nego sto zatvoris neku temu,raspitaj se konkretno o cemu se radi,jer unistavas ovaj forum takvim mizernim stvarima i neobavestenoscu...Ja sada napustam ovaj forum,ne znam ni zasto sam dolazio ovde kada je ocigledno da neki ljudi,konkretno ti,ne znaju da rade posao moderatora...pozdrav!
 
Molim te, nemoj zbog mene da napustas forum. Jesam prenaglila sa zatvaranjem teme ali ako nisi zadovoljan kako obavljam posao moderatora, slobodno me prijavi administraciji. Samo mi jedna stvar nije jasna: ako vec znas da su kao vrsta zasticene a jasno je da u kuci/stanu ne mozes da imitiras sve neophodne uslove iz prirode, sta uopste mislis da radis sa bebama?
 

Back
Top