odsutnost...

Dee Lite

Domaćin
Poruka
4.299
pretendujem da ova tema dospe u lepljive, pošto nije karaktera kojeg su bile teme do sada..znači modice nemojte trčati i brže bolje zaključati, nego se konsultujte sa supermotkom i zalepite je...
obično pizzdim kad mi modice čačkaju po sadržaju teksta, jer time valjda dokazuju sebi da su pismenije od mene (da sam ja nepismen) šta li već, ali ovog puta im dajem odrešene ruke da preprave kako god misle, da bi tema izgledala lepše...

et tema...:

ovde biste nas obaveštavali o svom odsustvovanju na neko duže vreme, tipa odlazak na odmor, ili bolovanje, il vas uvatila žena kako pepejišete s forumaljkom pa vam razbila kompjuter i tako te slične situacije...misim ipak smo mi ovde jeli ko neka velika porodica kako bi rekao i svako odsustvovanje nekoga se odmah primeti i oseća se jedna jelda praznina kako u dušama našim tako i na samom forumu...
 
pretendujem da ova tema dospe u lepljive, pošto nije karaktera kojeg su bile teme do sada..znači modice nemojte trčati i brže bolje zaključati, nego se konsultujte sa supermotkom i zalepite je...
obično pizzdim kad mi modice čačkaju po sadržaju teksta, jer time valjda dokazuju sebi da su pismenije od mene (da sam ja nepismen) šta li već, ali ovog puta im dajem odrešene ruke da preprave kako god misle, da bi tema izgledala lepše...

et tema...:

ovde biste nas obaveštavali o svom odsustvovanju na neko duže vreme, tipa odlazak na odmor, ili bolovanje, il vas uvatila žena kako pepejišete s forumaljkom pa vam razbila kompjuter i tako te slične situacije...misim ipak smo mi ovde jeli ko neka velika porodica kako bi rekao i svako odsustvovanje nekoga se odmah primeti i oseća se jedna jelda praznina kako u dušama našim tako i na samom forumu...

Ja sam nekako uglavnom manje - više, tu. Kada mi dosadi, ili mi nije zdravstveno dobro ili se namnoži puno ljudi koji su negativni ili oni vrsno "dobronamerni" :lol:, ja šturnem, pa me nema neko vreme i tako u krug. Kada mi prija, tu sam, kada mi ne odgovara, izgubim se.

Ja se uvek zabrinem, na primer kada vidim da dragih mi prijatelja tu, nema duže vreme. Šta ću, kada sam brižan tip osobe. :D

Ali, da sada ja tu nekoga opterećujem nečim, ne. Svako im verovatno dovoljno svojih briga i problema. Ali, mi je uvek drago, kada me nema duže vreme, a isti mi se ljudi obraduju kao malom detetu, kada se vrnem opet. Ja sam ista takva, prema njima. Zbog toga ih cenim, poštujem i volim.

:bye:
 
evo mene nije bilo duuugo preko godinu dana jer nemam vise flet net
sad sam vaskrsla jer kotrljam preko moba
ako me nema opet znaci mob je presvisnuo :lol:

el moze sad svi ovo da procitaju i da me ne zapitkuju svaki dan "pa de si ti nema te"... :aha:

a inace za one koje su dosle da nadju svalera pa sad kad su ga nasle nece vise da se druze neka i one jave, red je sto kaze de, nasi smo :lol:

i oni sto se pojjebali pa razjjebali pa pobegli od tracarenja i oni nek se jave :lol:
 
Jes, kako su forumasi iskreni svi ce da prijave kako odsustvuju zbog velike zauzetosti poslovnim projektima i uzivanju u ispunjavajucoj ljubavi i fanatasticnom segzu
Naturalno, i zbog fantasticnih odmora na nezamislivim destinacijama
Strucnog usavrsavanja
Pohadjanja komandno stabnih akademija
Postavljenja na nove, visoke duznosti
 
da da ja bas zelim da znam kad nisi tu :heart:

false...
pročitaj opet uvodni post...:mazi:

- - - - - - - - - -

Jes, kako su forumasi iskreni svi ce da prijave kako odsustvuju zbog velike zauzetosti poslovnim projektima i uzivanju u ispunjavajucoj ljubavi i fanatasticnom segzu
Naturalno, i zbog fantasticnih odmora na nezamislivim destinacijama
Strucnog usavrsavanja
Pohadjanja komandno stabnih akademija
Postavljenja na nove, visoke duznosti
:lol: baš...
nema veze, neka i to napišu, kako god...
 
zar tebi neko smeta
pa i da nestanu postoje i dalje, a i da umru, postojali su, svejedno
pa i neka, meni je zao jer sam mislilada imam srece i smisla a ono ode
inace me bas briga ali to je zivot
mada sam isto potkacila druge
ma ok su da ne sirim
 
Poslednja izmena:
a shifrujte nekako to
samo sta ako mene pomenu, da li me je bas briga, da li cu patiti

- - - - - - - - - -

mislim ako je trn u oku neko, mozda bolje da je tu, bez ignora, to je jedna skola ili vec kako bismo prosirili takvo pitanje
 
Ja sam iduće nedelje na tri dana godišnjeg odmora. Žena ide sa kolegama na kraći put, a klinac i ja ćemo kako grad, tako i kuću izvrnuti naglavačke, tako da me neće na forumu biti reda, četiri-pet dana.
 
Poslednja izmena:

Back
Top