stomačić...

Dee Lite

Domaćin
Poruka
4.299
pitanje za žene šta misle o stomačiću kod muškaraca...?
to šta muškarci misle o stomačiću kod muškaraca i kod stomačića kod žena me ovog trenutka ne zanima ...možda neki drugi put...
 
ako mislis na neki mali, posledica cestog boravka u kuhinji, to mi je ok

ako mislis na ono 20 kg viska pa je stigo do 5 meseca trudnoce to mi je bljak

al ja imam fetis prema mrsavim tipovima pa nisam ni imala do sad te sa stomacima....bice s godinama :lol:
 
pitanje za žene šta misle o stomačiću kod muškaraca...?
to šta muškarci misle o stomačiću kod muškaraca i kod stomačića kod žena me ovog trenutka ne zanima ...možda neki drugi put...

mislim da je ružno, isto kao što bi bilo ružno da neko ima grbu, ali mnogo ljudi ne mogu prestati biti gladnici, ajd što su gladni, ali što nemaju volje ispraviti to, te im, zamislite, sinulo da to predstave kao simbol muškosti ... šta velik stomak pokazuje ... da ne vodi čovek o sebi računa.
grbu sam poredila zato što je ružna isto kao i velik stomak, ali grba je "od Boga" a stomak od ljudske lenjosti.
 
E sad bih napisala jednu mudrost sa ovih svojih vrleti ali vc sam danas kritikovana da psujem na forumu pa necu ali kad sam se vec javila da samo nagovestim da se u toj mudrosti pominje neko brdo i neki dobar kukuruz i tako eto... :)
 
mislim da je ružno, isto kao što bi bilo ružno da neko ima grbu, ali mnogo ljudi ne mogu prestati biti gladnici, ajd što su gladni, ali što nemaju volje ispraviti to, te im, zamislite, sinulo da to predstave kao simbol muškosti ... šta velik stomak pokazuje ... da ne vodi čovek o sebi računa.
grbu sam poredila zato što je ružna isto kao i velik stomak, ali grba je "od Boga" a stomak od ljudske lenjosti.

grbu svrstavaš u rang sa stomakom...? :eek:
pa deće ti duša...

- - - - - - - - - -

E sad bih napisala jednu mudrost sa ovih svojih vrleti ali vc sam danas kritikovana da psujem na forumu pa necu ali kad sam se vec javila da samo nagovestim da se u toj mudrosti pominje neko brdo i neki dobar kukuruz i tako eto... :)
a što ja volim da mi neka modka dođe na pepe i počne da soli pamet tipa manje psuj da te nebi banovala (misim ne bukvalno tako, nego u uvijenoj formi, al to je to)...ja tad obično namerno počnem još više, pogotovo što znam da svi psujemo u RL, pa mi je utoliko mučnije kad mi ovde neko glumi svetonazornost, kulturu, nekakvu finoću i to...:bljak:
 
ne, nisam ti to zbog toga napisao s ciljem da ja sad kao držim neke pridike tipa pa kako možeš tako o ljudima grbavim i to...za moral su ovde zaduženi drugi...nego zbog toga što računam da je stomak malo češća pojava od grbavosti i kao takva manje smetljiva stvar...smetajuća...
 

Back
Top