Location, Location, Location...

ma kakvi slojevi zaštite...nema toga...i ne legam ja na nju celom svom težinom...

nema veze mene recimo ubije karlica, kako me ucukava tako mi nabija kosti karlice i krsta na patos boli tokom seksa skrece paznju ubija koncentraciju
a njega ubiju kolena od nabijanja
a ako je kuceci - oboje kolena

ma ne znam komplikacije, uvek stavim dupli jorgan al sve te pripreme me smaraju....

jedino kad se stoji, ili preko fotelje presamiti....
 
tp se raškripalo, stolice misim...bojim se da bi sjebo garnituru...
špret nisam probo, kujnu jesam...

jesi je postavljo na pult kuhinjski? stalno bre u filmovi na taj pult se jjebu a niko da ga obrise pre i posle :lol:
ja ne mogu se nateram na pult...bakterioloski neispravno
presamicavanje preko pulta moze

- - - - - - - - - -

i kako ne ubjes koske na go patos patos, meni ni tepih ne pomaze, tepih je ostar guli kozu....
 
jesi je postavljo na pult kuhinjski? stalno bre u filmovi na taj pult se jjebu a niko da ga obrise pre i posle :lol:
ja ne mogu se nateram na pult...bakterioloski neispravno
presamicavanje preko pulta moze

- - - - - - - - - -

i kako ne ubjes koske na go patos patos, meni ni tepih ne pomaze, tepih je ostar guli kozu....
pa to, na taj pult sam i mislio kad sam reko kuhinju sam probo...
razmišljo sam da je metnem u gepek od kola...

- - - - - - - - - -

i kako ne ubjes koske na go patos patos, meni ni tepih ne pomaze, tepih je ostar guli kozu....

pa dobro, to vi koji imat seks po sat vremena i više, vama je verujem problem...meni kojem seks traje 10tak minuta ništa ne škodi...
 
Mimo kreveta, volim ispod tuša. I na veš mašini. Ali beše isključena, a kažu da je dobro dok radi, pa u toku centrifuge. Je li probao iko tako?

ja jok....de posle da kupujem novu ako pukne, to obican lim spolja (plastificiran)....idi begaj
bih, al necu

- - - - - - - - - -

jel primetio jos neko malu zackoljicu sa tusem, spere sekret pa oce da zaboli kad ulazi
el kontate sta pitam :lol:
 
još ako ti tuš uperi odnapred...:mrgreen:
dobro me poceti...probo sam tuš, super je to...

Ne odnapred, nego odozgo :D
Još ako može da se podesi da bude tanji, a jači mlaz vode, ihaaaa

ja jok....de posle da kupujem novu ako pukne, to obican lim spolja (plastificiran)....idi begaj
bih, al necu

- - - - - - - - - -

jel primetio jos neko malu zackoljicu sa tusem, spere sekret pa oce da zaboli kad ulazi
el kontate sta pitam :lol:

A neće da pukne za to malo bambusanja :D
Doduše, ove nove mašine su sve te sa tankim limovima, ja imam neku staru, od 5 tona i čvrstim okvirom :D
 
gde u kuci najvise volite da se kresete?
u kadi, trpezariski sto, pult kuhinjski....itd

znaci mojne sad svi krevet, ajde malo mucnite donjim glavama....

evo recimo kod nas je neki fetis kuhinja :zper:
....cudo :navodnik: :lol:

inspirisana temom "sta kuvamo danas" :lol:

Odlicno pitanje, tj. pitanje na mestu: krevet. Sto ce reci da se ostarilo.

Ali... Moracu na bilijar stolu, visina i situacija su bas, bas... Odgovarajuce.
 

Back
Top