seka aleksić

avesic

Domaćin
Poruka
3.004
eee ljudi moram ovo da podelim sa vama ,,,, izmedju ostalog i dotična doprinela razdrndavanju mojih tv kanala ,,,, ostala sam bez pinka --s namerom ,,,,, ja ne mogu više da podnesem taj kič koji se dešava ,,,,, pre jedno desetak godina bila akcija protiv šunda --ako se sećate plakati po celom bgd--u ,,,,, u fazonu ,,zaustavimo kič,, šta se bre ovo dešava ,,,, koliko glasova je potrebno da nestane veštačko blještavilo sa naših prostora
 
apsolutno se slažem s tobom, imam jednu komšinicu, ima 5 godinica i već zna da hoće da ima duge nokte, kao Seka Aleksić. Najsrećnija je kad joj stavimo sjaj na usne, iz istog razloga... Verovali ili ne :roll:
 
pa bre pokušavam decu da vaspitavam ..eto saaaamo da budu normalni ,,,, -- ali izgleda da je to najteži poduhvat ,,,, imajući u obzir okruženje --komšilook koji u dvorište izbaci radio --normalno nije mu na repertoaru betovenova- neka- već ona stanica što samo pi.či ,,, vaspitačice u vrtiću koje se kunu u razne karleuše i bubamare ,,,
muzika može da utiče na zdravlje ,,, u zavisnosti o kojoj se radi ,,, mogu stradati živci ,,a opet ako je normalna možeš da se pripitomiš ,,, kafane gde trešte narodnjaci --- sledi ili tuča ili razbijanje inventara ,,, ---eto tako utiče na narod ,,,,, a da ne spominjem diskoteku gde je gostovala ksenija mijatović ---- valjda bilo desetoro gostiju --- da je gostovala neka indira ,,, stajali bi i ispred samo da osete atmosferu ako već ne mogu da učestvuju
 
?:
ma bice dobra deca ti si im uyorna mama samo ti slusaj bhetovena i ne brini


kolko ćeš da ti platim da mi rokneš komšiju


ček još nešto --- s obzirom da pr.caš za betovena ,,,, to znači da nikada nisi probala seks uz tu muziku ,,,jel da ??? e pa PROBAJ -- zaneseš se do te mere da nijedna droga ne može jače da ti dočara obuzetost svakog dela tela -- strujanje ,,,naježiti se na **** -- je blago rečeno šta izaziva osećaj
 
Ta mala ce sa 8 da izbacuje sise, strasno. Zamislite klinkicu koja sa 5 godina peva onim decjim glasicem: "...pa me preko stola pogledas ko da sam gola, a tvoja burma mi kozu para..." :roll: ali kad malo bolje sagledamo celu situaciju, nije kriva Seka Aleksic, nego njeni roditelji i ostalo neposredno okruzenje.
 
Ljudi,shvatite da nas narod to voli.Zivimo van svakog vremena,nemamo pojma ni o cemu,hvalimo se da smo nesto,a ne zelimo da se ugledamo na druge koji to rade dobro.Kad smo kod Seke Aleksic,Olje Karleuse itd...Nigde u svetu ne mozes da se bavis javnim poslom i da se pojavljujes na televiziji a da pritom nemas stilistu.Samo kod nas naravno.A o pesmama da ne pricam.Muzika ocajna,tekstovi prazni...Verovatno zato sto sve tekstove pise ona Tucakovic ili kako se vec zove.Uzas.... :x
 
MA ja danas kupiJo CD Top folk hitovi..ima par cool pesama...A ova seka i olja i ceca ma njih ne volim al volim da cujem neku pesmu....pinke gledam zbog guba filmova..a inace grand zvzde pogledam samo zbog dobrih zenskih.....
A sad idem da se trujem vitaminima.....Tri put dnevno dok me guzis...
 
avesic:
?:
ma bice dobra deca ti si im uyorna mama samo ti slusaj bhetovena i ne brini


kolko ćeš da ti platim da mi rokneš komšiju

rekal bih - ne radim to, ali realnost je drugachija bash bih i mogla to da uradim! he nashla sam sebi zanimanje :twisted:
a je l ti bitno koje delo betovena ili bilo sta
e postajem bash onaj amater muzikant frik ma nisam se ja ebala ja sam neiskvarena

ma 100 evra i komshija ide pod zemlju ili u vazduh kako vec zelish
 
lote:
.Kad smo kod Seke Aleksic,Olje Karleuse itd...Nigde u svetu ne mozes da se bavis javnim poslom i da se pojavljujes na televiziji a da pritom nemas stilistu.

ma sto je jos bitnije,nigde u svetu ne mozes da dobijes status pevaca a da ne znas da pevas...ona karleusa samo sikce kao zmija i urla,a i ostale nisu nista bolje...osim sto mozda ne izgledaju kao da ih je ujela osa za gornju usnu...ili kao mini maus. :roll:
inace,pink odavno ne gledam,vise nemaju ni dobre filmove,a jos kada su ukinuli "the simpsons" jednostavno ga preskacem.
 
Je l' to ona sto peva nesto kao 'Pomesaj ove noci crnu i zlaaaaaaaaatnu...'? Mislim ne znam, ne pratim, al' evo moj komsija upravo zagadjuje i onako malo cistog vazduha u BG-u... A ja se spremam da odem da mu izvrsim jedan face lifting...

A da, u medjuvremenu je krenulo nesto jos katastrofalnije u stilu 'Pazi s' kime spaaaaaaavas...'...

:x :x :x

A veceras sam bas nervozan... Pasce krv, vidim ja...
 
Sve cu opisati samo sa jednom rechju UZAS!!! Mislim ima nekih dobrih starih narodnih pesama sa nekim odredjenim sadrzajem koje mi se svidjaju a ovo turbo-folk sranj* mi ide na zivce i zagadjuje celu naciju (posebno ta seka aleksic mi skakuce po nervima)...
Ja nerazumem kako ljudi jednostavno preskoche reci i sadrzaj pesme, zapravo kada bi malo bolje poslushali uvideli bi da su sve to nebuloze !!! I nemoj neko sluchajno da je turbo-folk rachunao u narodnu muzikU!!!
 
ruku na srce taj Pink ima poneku OK seriju (ne mislim na sapunice), PONEKAD puste dobar film a sve ostalo je UZAS. truju nas sa kojekakvim glupostima, kao sto je Grand, 3 razlicite sapunice na dan + reprize....
koliko se secam jos nijedan put nisam na pinku videla naucnu emisiju (nesto gde mozes nesto zanimljivo videti i pametno nauciti)
njih ljudi cini mi se gledaju ili iz dosade ili zato sto je slika na Pinku svkoro u svim krajevima SiCG jako dobra
 
e yebi ga,, nauči seljan-tčica šta je skupo ;;; u novinama svet objavljuju gde počela SEKA da kupuje prnjice -- valjda van scenskog nastupa ,,, J LOPEZ butik negde tamo van srbije --- e to mi se već svidja -- znam znam u pitanju je seka ali stvarno se gotivno obukla za one trač novine
 
jovanovic.jpg



EVO VAM ispod JEDAN RAZVEDENI MATORAC
USAMLJEN
OSTAVILA GA ŽENA :lol:

brad_pit.jpg
 
Stvarno je sve poludelo.Ja sam na primer da se zabrani mladjima od 18 da izlaze posle 12.Ozbiljno! Smucilo mi se bre da gledam klinkice od 14 i 15 godina u minicima kako se zvalave sa nekim matorcima i izigravaju sponzoruse.Da ne pricam o devojkama od 16 od koje ugradjuju silikone! Da imam takvu cerku pa odvelila bi je od batina! Radje bi mi bilo da istetovira cela ledja nego da se vucara s kojekim zbog para!FUJ!
Nije ni cudo sto devojka ne moze da nadje u ovom gradu normalan posao preko oglasa vec samo traze neke "atraktvne maserke,igracice i konobarice".
Muka mi je vise toga a to je sve kriva ta PINK ODVRATNA I KIC kultura!
 

Back
Top