Zar nije jadno?

gost 114527

Veoma poznat
Poruka
14.555
Da vam svaka tema na pdf-u bude o ženama i o tome kako su one loše i zle. Pogledajte pdf Žene i videćete da nema ni približno toliko negativnih komentara i hejterskih tema...
Zašto ste tako tužni?
 
Ja veoma postujem zene,o vama sve najlepse:)

dobro de, ne moras pretjerivat...i zene idu u wc...:lol:

mozda da im se napravi neki zenomrzacki kutak
ono...da mogu bacat hejt medj istoimisljenicima do mile volje...
sta fali..ili tome slutze one drustvene grupe zatvorenog tipa...
mada, njima je mana sto nisu dobreu marketinske svrhe...
:lol:
 
Poslednja izmena:
Ne pisem ovde bas zato :mrgreen:

Pdf zene sluzi za pljuvanje muskaraca a pdf Muskarci za pljuvanje zena :aha:

pa nije bas tako
Kod nas tamo na pedef zene imas raznih tema
Od kukichanja do sta chitamo danas...makar to bila i knjiga za prakticnu zenu...
I katkad se uspijemo posvadjat, a da vas opce ne pomenemo....
a kod vas je zivahno, u zadnje vrijeme (?) samo kad bacate hejt po zenama...:lol:
 
Da vam svaka tema na pdf-u bude o ženama i o tome kako su one loše i zle. Pogledajte pdf Žene i videćete da nema ni približno toliko negativnih komentara i hejterskih tema...
Zašto ste tako tužni?

Ne kontam Te baš najbolje.
Ja i ovako " virtuelno" pazim na izraze
kada se raspravljam sa ženama.
Dobro, ponekad malo zezam, ali ne zlobno i uvredljivo.
 
Da vam svaka tema na pdf-u bude o ženama i o tome kako su one loše i zle. Pogledajte pdf Žene i videćete da nema ni približno toliko negativnih komentara i hejterskih tema...
Zašto ste tako tužni?

што си ти таква роспија да дођеш овде да феминизираш о мушком виђењу жена и тематикама на подфоруму пола коме не припадаш?

бај д веј нема то никакве везе с тугом
 
Ne kontam Te baš najbolje.
Ja i ovako " virtuelno" pazim na izraze
kada se raspravljam sa ženama.
Dobro, ponekad malo zezam, ali ne zlobno i uvredljivo.
Nisam te ni pomenul...:lol:
Pogledaj malo teme..
што си ти таква роспија да дођеш овде да феминизираш о мушком виђењу жена и тематикама на подфоруму пола коме не припадаш?

бај д веј нема то никакве везе с тугом
Koji je to izraz?
Zašto me vređaš?
Ne vidim da je zabranjeno postovanje, a i muškaraca ima na Ženama i nikome ne smetaju.
I postavila sam pitanje, zašto je to strašno? Koliko sam upućena forum za to i služi.
 
Zene su koren svih problema u drushtvu.
Muskarci to lukavo primate.
Zene problemi jednostavno ne zanimaju, u stvari pokushaju one ali "vidi, cipele!"

Kako jedna glupava, jadna, mala žena može napraviti problem u društvu kad su tu superiorni muškarci da je u tome spreče?
To me navodi na to da ili žene nisu problem ili muškarci nisu ništa pametniji ni bolji kad ne mogu to saseći...
 
Ne vidim da je zabranjeno postovanje, a i muškaraca ima na Ženama i nikome ne smetaju.
'ајде?Ако погледаш листу банованих,скоро све су мушкарци,почев од Тензија па до данас.У своје време су то Ханибалка и Газдарица скоро све решавале дипломатски.
 
Kako jedna glupava, jadna, mala žena može napraviti problem u društvu kad su tu superiorni muškarci da je u tome spreče?
To me navodi na to da ili žene nisu problem ili muškarci nisu ništa pametniji ni bolji kad ne mogu to saseći...

To je vrlo laka zamka da se pretpostavi da superiorniji diktira drushtveno-socijalni diskurs.
Ali nije tako.
Zene upravo zbog svoje gluposti imaju upper hand.
Da ne spominjemo shto kondicioniranje I dechaka I devojchica "iz kolevke" vrshi mama-zena.
Ako se napregnesh I pokushash da razmislish, videcesh da to odgovara svetu kakav je punom gluposti I idiotizama razne vrste koji ispadaju I iz ormara na sve strane.
I za sve to imamo vama da zahvalimo!
Hvala vam.
 
'ајде?Ако погледаш листу банованих,скоро све су мушкарци,почев од Тензија па до данас.У своје време су то Ханибалка и Газдарица скоро све решавале дипломатски.

Pa dobro, sad... u moderatorski posao ne ulazim. A banovani nisu bez razloga.

- - - - - - - - - -

To je vrlo laka zamka da se pretpostavi da superiorniji diktira drushtveno-socijalni diskurs.
Ali nije tako.
Zene upravo zbog svoje gluposti imaju upper hand.
Da ne spominjemo shto kondicioniranje I dechaka I devojchica "iz kolevke" vrshi mama-zena.
Ako se napregnesh I pokushash da razmislish, videcesh da to odgovara svetu kakav je punom gluposti I idiotizama razne vrste koji ispadaju I iz ormara na sve strane.
I za sve to imamo vama da zahvalimo!
Hvala vam.
Pa ne znam... onda ni vi niste ispali pametni, ako su vas iste te žene "pobedile" i odgajale... samim tim uticale na vas...
 
Koji je to izraz?
Zašto me vređaš?
Ne vidim da je zabranjeno postovanje, a i muškaraca ima na Ženama i nikome ne smetaju.
I postavila sam pitanje, zašto je to strašno? Koliko sam upućena forum za to i služi.

вређам, не, да хоћз да вређам изрази би били доста сочнији, ми Срби бар имамо речник за псовке

није забрањено постовање, али дај тема са насловом

" Zar nije jadno?"

и тематиком која се тиче рањених сајбер самаца који на пдф мушкарци хејтују жене

није него..

није стрешно, ко што ти рече, јадно је (за тебе од мушкараца) а за мене твоја тема и њена сврха, ако је уопште има

иди ти боље у шопинг него што се бавиш психологијом полова у сајбер спејсу
није то за тебе..
 
вређам, не, да хоћз да вређам изрази би били доста сочнији, ми Срби бар имамо речник за псовке

није забрањено постовање, али дај тема са насловом

" Zar nije jadno?"

и тематиком која се тиче рањених сајбер самаца који на пдф мушкарци хејтују жене

није него..

није стрешно, ко што ти рече, јадно је (за тебе од мушкараца) а за мене твоја тема и њена сврха, ако је уопште има

иди ти боље у шопинг него што се бавиш психологијом полова у сајбер спејсу
није то за тебе..

Uvreda jeste, sad da li ti možeš to još sočnije da odradiš, ne znam... ne zalazim u te detalje...
Tema je pitanje. Možeš da odgovoriš sa da ili ne, da uđeš malo dublje u problematiku sa argumentima za i protiv, ali potrebe za definisanjem mene kao oštrokondže nema.
Nisam spominjala ranjene sajber samce, ako ima takvih i ako su se pronašli i projektovali, to je njihov problem.
Pojam jadno je relativan. Ti si se izjasnio šta je tebi jadno.
Sad možeš da se izjasniš na temu, a ne moraš..
 
Uvreda jeste, sad da li ti možeš to još sočnije da odradiš, ne znam... ne zalazim u te detalje...
Tema je pitanje. Možeš da odgovoriš sa da ili ne, da uđeš malo dublje u problematiku sa argumentima za i protiv, ali potrebe za definisanjem mene kao oštrokondže nema.
Nisam spominjala ranjene sajber samce, ako ima takvih i ako su se pronašli i projektovali, to je njihov problem.
Pojam jadno je relativan. Ti si se izjasnio šta je tebi jadno.
Sad možeš da se izjasniš na temu, a ne moraš..

има устањени назив страног порекла који се користи за овакве теме и за њихове креаторе, али ако ти кажем који има да се увредиш

само ти уживај у свом фемино балону, мушкарци су криви за све, посебно твој тата.
 
tata je sebicni stvor koji je otisao i juri suknje ,nije ga mama oterala zloupotrebivsi zakon niposto nene ona je svetica....:roll:
opet tema vredjanje suprotnog pola i govor mrznje ,ocekujem banove i kazne za postavljacicu...
 
има устањени назив страног порекла који се користи за овакве теме и за њихове креаторе, али ако ти кажем који има да се увредиш

само ти уживај у свом фемино балону, мушкарци су криви за све, посебно твој тата.

Feminizam ovde ni u jednom kontekstu nije pomenut. Za to bi morala da se otvori malo šira tema. Ova ima svega par rečenica.

- - - - - - - - - -

tata je sebicni stvor koji je otisao i juri suknje ,nije ga mama oterala zloupotrebivsi zakon niposto nene ona je svetica....:roll:
opet tema vredjanje suprotnog pola i govor mrznje ,ocekujem banove i kazne za postavljacicu...

Još jedan vid projektovanja.
 

Back
Top