Opsesija

to je neki degenerik ponasanje
ili sajkreper ili ker
ne bavim se dilejama sem za podjebavanje:lol:

- - - - - - - - - -

jesi primetio kako budale bleje ko zadnji mulci pa izvode pausalne zakljucke
bem ti budale treba im se uvede porez na vazduh i ne cudi sto si lojarski isprdak :hahaha1:
 
imas budala kojma to posao
da opsesiraju
takvi bolesnici mora se drze zauzdani na lancu
da se ne razmahuju mnogo
nisu ti bas nacisto
to je obicno sljam skupljen s dna drustvene lestvice da sluzi nafatiranima
 
Da li je neka vas bivsa devojka ili bivsi decko bila-bio opsednut/a vama ili da li ste vi bili ti koji ste bili opsednuti?Nisu vam dali mira i td.....?

Ne; ja imam problem druge vrste. Sadašnja mu je opsednuta sa mnom. :D Šta ćeš, jb*, nema žena svoje Ja, pa morala da postane nešto slična kao meni, da bi mu se uopšte i svidela. Šta da kažem; tuga i beda. Bilo mi je u prvo vreme smešno; sada mi je za žaljenje. Je*eš ti to, da te tako neko voli. Meni skroz umobolno i bolesno. MiSim, zamisli ti taj život..truditi se iz petnih žila, da budeš ja. Ha, ha, ha..nije se lepo smejati, ali stvarno...I dobila je šta je htela, ali je tuga, na koji način, jer pazi taj život, da nikada ne saznaš i znaš, koga zapravo je voleo i zavoleo..i koga i dalje voli možda a ko je eto tu, radi reda i..protokola zakonskih. :mrgreen: Znači, imadoh samo opeseivne obožavateljke lika i dela, onoga šta sam ja volela. I mogu na kilometar da osetim, koliko me zbog toga mrzi; a ja nju opet ne. Jer ja u sebi znam šta znam. Da je i dan danas opsednuta mojim likom, delom, ponašanjem i zanima je sve, sve, sve...:D A, mene vidiš, ništa. Zabole me. A, to je ono što njih sve zapravo dira. Da mi urade ne znam šta, ja opet misliću o tom nekome najdivnije i najčistije.

Ja dal sam nekome bila opsesija? Ne. Što bih? Nećeš? Ne želiš? Molim lepo.

:bye:
 
Da li je neka vas bivsa devojka ili bivsi decko bila-bio opsednut/a vama ili da li ste vi bili ti koji ste bili opsednuti?Nisu vam dali mira i td.....?
neko obsetnuta zamnom...? :eek:
ne...to se nije desilo a nema se ni desi...:/ oduvek sam bio dosadan i monoton i nezanimljiv itd...
ja...? nikad...misim nisam toki paćenik...
 
ma uzas mislim da sam rodjena greskom

- - - - - - - - - -

a ok sve je dobro

- - - - - - - - - -

neke su pasivne opsesije ne smetaju i prodju

- - - - - - - - - -

a aktivne su vise signal od aktivnih mora da se menja nesto ne mozes da budes isti :(
 
jabi voleo da sam nekad nekoj bio obsesija...to valjda znači da nešto vrediš, da imaš neki kvalitet...a i plus jača jelda ego, samopouzdanje i to...
al kod mene šipak...:/
 
Trenutno me proganja telefonski neko..prica svasta, dahce i to..Ja mu kazem 'bolje cemo uzivo' al ne vrijedi.. Fetis mu telefonom, sta znam..
Ne javljam se vise, odbijam poziv al on uporan.. :confused:
 

Back
Top