OK ljudi....HITNO...DO VECERAS...

DeShawn

Početnik
Poruka
3
strasna stvar mi se desila...imam devojku 5 meseci, uyasno se volimo, i nevini smo oboje...i sinoc odlucimo da promenimo to...i krene sve super, i onda...ladno mi se nije digao...ne mogu da verujem...grooozan osecaj, jbt, ja ga dr.kam, nista, stvarno nista, nikad u ziovtu mi se to nije desilo, a stvarno se nisam uplasio...ok, mozda jesam, aloi to nisu neki moji strahovi, bojao sam se da njoj to sve ispadne ok, da je ne boli, da se ne uplasi...a sada sam ja ispao pic.kica, je.beni sonja, totalno sam izgubio samopouzdanje, ni sad ujutru ne mugu da ga dignem, osecam se tako jadno i panicno...najgore od svega, ona onako divna kad se skinula, i MENE TO NE NAPALI???? STA NIJE U REDU SAMNOM??? i ona krene da me tesi, u fazonu, svakome moze da se desi, sto i ja znam, ali nisam ocekivao bas meni...a bila je divna sve vreme, videlo se da se skenjala, ali mi je ipak pruzila podrsku...i ipak hoce da veceras probamo ponovo...I STA JA SAD DA RADIM??? ajd molim vas, da li je neko imao slucaj...bilo kakav savet...ocajan sam...i stvarno nije mesto da se neko zaje.bava, preskocite temu ako vam je do toga....
 
Znam da ti je tesko, ali to sto se volite i sto imate strpljenja jedno za drugo, resice stvari.
Ja bih to ovako resila (mada, mozda, nemoj da me slusas, jer verovatno pricam guposti) – neka predigra bude duga. Odnosno, mazite se, ljubite i pipkajte sto vise mozete 8), i – glavno – nemoj biti opterecen mislju “Hej, to je VECERAS! Dan D!” Nego – kako bude islo, nek se razvija svojim tokom. Zivi u OVOM TRENUTKU, uzivaj svake sekunde, a ne da razmisljas “Sad treba ovo, sad treba ono”. Trebalo bi da ide spontano. Pobogu, svima nam je to dato, u instinktima, samo treba osluskivati.
Nije tragedija i da pokusavate jos koji put, devojke imaju razumevanja za te stvari.
 
Gazdarica:
Opusti se... Sto vise budes panicio, teze ce ti biti...
Djevojka je u pravu :arrow: svakome moze da se desi...
Devojka je u pravu. Postoji šansa da od podsvesne napaljenosti, od tolikog čekanja si tako zabrljao. Ima onih kojima se digne i odmah svrše. Ako se ne sabereš i budeš navaljivao da sebi dokažeš kako je sve u redu, postoji šansa da ti se desi isto. Zato lepo se opusti, nemoj insistrati da to bude večeras, ako se nađete u zgodi i sve lepo krene, ti kreni u akciju. Nemoj da se brineš previše ni za sebe ni za nju, priroda je sve udesila, samo nemoj biti grub. Takođe sve će kratko da traje i ako sve bude ok, ti si samo onaj u 99% slučajeva. Uspećeš samo ako se smiriš, i desiće se sve kako treba danas, sutra, prekosutra......, jer ako ti se pre dizao diće se i sada to je sigurno. Smiri se i ne planiraj ništa za večeras, ako treba bolje pričaj o tome sa njom nego da ostaneš u frci. Piši šta je bilo, eh kada se setim te lepote i doživljaja :) :D :D
 
@DeShawn

Panicharu :lol:
Ne znam zasto, ali ljudi uvek prave mnogo veliku frku oko toga. Ponekad, slusajuci neke price, imam utisak da bi nekim lakse bilo da postanu placene ubice nego јebachi, po prvi put u zivotu. Stvarno ne razumem neke, cemu tolika frka, nista bitno se nece promeniti posle toga :roll:
 
hm.. ok.. ugasite svetlo u sobi, neka bude mracno.. lezite goli u krevet.. neka ona prvo legne preko tebe i ljubiti se.. ne pricaj nista.. opusti se.. dodiruj je svuda po telu.. skoncentrisi se na uzivanje.. radi sve sto ti prija.. ne razmisljaj o tome.. jednostavno se prepusti instiktima.. dodiruj joj kosu, grudi, struk.. oseti je svuda na sebi.. u jednom trenutku ces je jako pozeleti.. uzmi je i dozivite nesto divno sto cete posle pamtiti celog zivota.. :wink: sledeci put bice vam sve lepse.. i lepse.. i lepse.. :D
 
naturaly:
probaj da ti ga malo(duze)
is.pusi a ako ti se ni posle toga ne digne
onda napravite pauzu nekih par dana pa...
ili zazmuri i zamisli nesto sto te uvek napali!

Vidi ovog baksuza – da, bas ce uspeti da natera nevinu devojku na to, jos kad je pod stresom!
Svasta…

I ovo me nervira “zamisli nesto sto te uvek napali” – AMAN! Pricas kao da ga ta devojka ne uzbudjuje! Sigurna sam, ako covek sam sebe ubedi da je to stresna situacija, da ga NISTA nece podici.

:P
 
Nezna, moram da te podsetim da je ovde bila tema... negde jesenas/zimus cini mi se u kojoj je neko postavio pitanje koje meni delovalo apsurdno, a ispostavilo se da bash i nije tako. A pitao je forumasice, dal su onu musku stvar prvo primile "gore" ili "dole"! Neverovatno koliki broj ga je stavio prvo u usta.
 
meni se isto to desilo kada mi je bio prvi put sa deckom sa kojim sam sad... ako ce ti biti lakse da znas, kao sto je neko vec rekao, devojke imaju neverovatno mnogo razumevanja za te stvari... tako da nemoj da ti bude u glavi sta ona sad misli...
i na silu nece nista... neka ti glavni cilj bude uzivanje od pocetka do kraja, a ne samo da ti se digne i da to uradite...

aj' pa javi je l' sve proslo ok..
 
Kad_LupimLupim:
Nezna, moram da te podsetim da je ovde bila tema... negde jesenas/zimus cini mi se u kojoj je neko postavio pitanje koje meni delovalo apsurdno, a ispostavilo se da bash i nije tako. A pitao je forumasice, dal su onu musku stvar prvo primile "gore" ili "dole"! Neverovatno koliki broj ga je stavio prvo u usta.
Хм.... да, сећам се те теме (о, случајности, и ја сам је се сетила кад сам писала одговор на ову тему). И баш се сећам да је више жена примило прво доле, а тек после годину дана (у просеку!) горе. Дакле – неко од нас двоје је "исконструисао" сећање... :)
(ау, како грозно звучи то са примањем... :x )
 
Steffan:
hm.. ok.. ugasite svetlo u sobi, neka bude mracno.. lezite goli u krevet.. neka ona prvo legne preko tebe i ljubiti se.. ne pricaj nista.. opusti se.. dodiruj je svuda po telu.. skoncentrisi se na uzivanje.. radi sve sto ti prija.. ne razmisljaj o tome.. jednostavno se prepusti instiktima.. dodiruj joj kosu, grudi, struk.. oseti je svuda na sebi.. u jednom trenutku ces je jako pozeleti.. uzmi je i dozivite nesto divno sto cete posle pamtiti celog zivota.. :wink: sledeci put bice vam sve lepse.. i lepse.. i lepse.. :D

Eto, vidis kako bi Steffan to lepo resio.... :roll: Samo bi se izvrnuo i cekao da ona zavrsi posao! :lol:

(ona nevina, a on... vin. c c c :P )
 
ako je neko gledao sex i grad, moze da se seti histericne scene kada Sarlot pokusava da ga digne nekom liku koji je na prozaku... nema svrhe pokusavati bilo sta onda. e pa vidis, prozak = alkohol u vecem broju slucajeva... tako da ako se ipak odlucis za to, nemoj da preteras, ako malo popijes opustis se, a malo vise teze se dize.. a izmedju malo i malo vise, very fine line...
 
he, citam kako to devojke olako primaju k srcu> ebiga desava se.....al muskarce je toliko blam kad se TO desi da sledecih nedelju dana nece da ti se digne ni pod razno/ko kaze drugacije ili laze ili nema blama/

postiji jedna fora> da upoznas dewojku, toliko dobro da se u njenom drustwu osecas opusteno i prijatno, da nece da te bude blam i ako se ONO desi..e tada po pravilu radi swe ok.
i da pre swega da zavoli devojku> swe radi sigurno u tom sloocaju/ ovakve situacije se kod muskarca obicno dese kad naidje devojka, ona oce da mu da....on oce da kre$ne da ne bi ispao sonja, ali posto prema njoj nista ne oseca, samo zna da dobro izgleda riba....
 
Snezna_kraljica:
Kad_LupimLupim:
Nezna, moram da te podsetim da je ovde bila tema... negde jesenas/zimus cini mi se u kojoj je neko postavio pitanje koje meni delovalo apsurdno, a ispostavilo se da bash i nije tako. A pitao je forumasice, dal su onu musku stvar prvo primile "gore" ili "dole"! Neverovatno koliki broj ga je stavio prvo u usta.
Хм.... да, сећам се те теме (о, случајности, и ја сам је се сетила кад сам писала одговор на ову тему). И баш се сећам да је више жена примило прво доле, а тек после годину дана (у просеку!) горе. Дакле – неко од нас двоје је "исконструисао" сећање... :)
(ау, како грозно звучи то са примањем... :x )

Ne jeste, upravu si, vecini je uleteo gde treba. Ali bilo je i nekoliko ovih drugih primera - e to me je bilo iznenadilo, ja nisam ocekivao ni jedan "primerak"! Tako da ono, individualna stvar, kako se kome cefne.
 

Back
Top