Dogovorene antikrizne mere

А до пре неки дан си радиЈо у АмериКи ....

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Хбте, шта су ти ова модерна среЦтва транспоорта,
слободан проток робе, људи и капитала,
данас овди, сутра онди, а прек'сутра ко зна гди
а тек о могућностима запоШљења тако квалитетних наших кадрова и да не причам ....

:hahaha1::hahaha1::hahaha1:

Ја бих њега ставио на неку српску њиву да је окопава, по 16 сати дневно и то не пијуком и лопатом него кашиком и виљушком. И то на српску њиву, да оре српску земљу да буде користан свом српском народу а не тамо неким Јенкијима и швабама који су нас бомбардовали и бацали бомбе и тровали нашу децу осиромашеним уранијумом и рушили нам мостове.
 
Da, i dalje mogu slobodno da radim u Ameriki.. I u Kanjadi.. A i u Nemackoj. A i u Kini.Cak i u Rusiji! Imas problema sa tim? :whistling:

_nobody_

Е, баш ми је мило&драго за тебе ....

А проблеме ??? Ја немам .... Изгледа да их ти имаш ..... У глави .... Са подстанарима ..... Изгледа да су много бучни ... Морашто некако да их најуриш .... Или бар некако да ставиш под контролу ....

:bye::bye::bye:
 
Е, баш ми је мило&драго за тебе ....

А проблеме ??? Ја немам .... Изгледа да их ти имаш ..... У глави .... Са подстанарима ..... Изгледа да су много бучни ... Морашто некако да их најуриш .... Или бар некако да ставиш под контролу ....

:bye::bye::bye:

Ne može siroma nikako da prežali onih dvesto evra što je pozajmio pokojnoj tetki pa sad nema od koga da naplati.
 
Е, баш ми је мило&драго за тебе ....

А проблеме ??? Ја немам .... Изгледа да их ти имаш ..... У глави .... Са подстанарима ..... Изгледа да су много бучни ... Морашто некако да их најуриш .... Или бар некако да ставиш под контролу ....

:bye::bye::bye:

Jel ti neko rekao, mar_cumme... Daj da te vremesni cika _nobody_ nauci... Velika lova je lekovita... Jako lekovita! :lol: :lol: :hahaha:

_nobody_
 
Ma neka pokojnoj tetki tih 600 ojra... Svaki orjo je 10x krBavo platila.. Dala bi ona meni sve, i vise (peshchani sat istekao, iebenti)... Ne mere. Ulica je njen cilj/njeno odrediste... 5 ojra sajsno, pa tako do yaya, odavde do ocaja za nju! :lol: :mrgreen:

_nobody_
 
Дакле, на сајту Блица се појавила вест о томе како је Влада договорила антикризне мере.
- Dogovorene antikrizne mere: Uštede u Vladi, nabavkama, subvencijama i investicijama

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/3...avkama-subvencijama-i-investicijama/komentari


Кад сам прочитао вест, оставио сам испод свој коментар. (препознаћете мој коментар по истом аватару) Наравно, не зато што мислим да ће неко да ме чита, већ сам имао потребу да напишем, па ето, иако ћу само то да читам ја и сл. интернет дебили. Након одобрења модератора мој коментар се појавио и након неког времена имао је 5 + плусића и 0- ни један минус. У року од неколико минута имао сам скор 7 + плусића и чак 66 минуса. Ево сада, после ко зна колико сати од тога 16 + и 67 -. Дакле, нико коментаре нит је читао на ту вест нит је одобравао тј. осуђивао изјаву, осим у том кратком периоду од неколико минута кад сам од 0 догурао до 66 минуса.

Који је мотив спојенопрстог Вућка....тј. пућка да формира институцију чији је назив "Канцеларија за брзо лупање минуса"?

Цениш да некога заболе шта ти пишеш?

мани се теорије завере
 
Цениш да некога заболе шта ти пишеш?

мани се теорије завере

Никога не боли рацко шта ја пишем осим ових из Канцеларије за брзо лупање минуса који од понедељка до петка лупају минусе на сајту Блица. Па то се стално десава месецима уназад. Па за пар минута сам од 0 догурао до 66 минуса а сада (бар 10 сати од тад... је 68 минуса). Два сата пре тога и 10 сати после тога нема минуса осим у тих 5-10 минута. Мислиш да је теорија завере? Прати вести и коментаре на блицу наредних дана и видећеш да Канцеларија за брзо лупање минуса заиста постоји.
 
Jel ti neko rekao, mar_cumme... Daj da te vremesni cika _nobody_ nauci... Velika lova je lekovita... Jako lekovita! :lol: :lol: :hahaha:

_nobody_

Значи, остаре, а памет на набра. Пошто си слаб с памећу, МОТИКУ И ЉОПАТУ у руке, бре, а не да овде филозофираш без алата неопходног за то!
 

Back
Top