200 000 abortusa godinje u Srbiji po odluci 'majke'

Gotovo je neverovatno da se muškarci koji se deklarativno zalažu za obavezu svake žene da rađa, nalaze u poziciji neženja u poodmaklim godinama, a ženama sa kojima su u kontaktu deluju kao najbolji argument u neophodnost abortusa....

ma da opet su ti prokleti muskarci krivi ,radite sta i kako ocete i kako vam se cefne, al opet su oni krivi ,ma ajde koga ti zavitlavas....

- - - - - - - - - -

A jbga... svako od nas ima neki feler...:D

govori u svoje ime felericna polovnjaco.
 
ma ti ovde dolazis jer se zestoko palis ,djasvi ti se ovde ,izmisljas da ti neko salje pisma i proganja , manipulises i glumis ribu a ne znas de si shuplja. na prozivku da vidimo o kome se papucicu radi ti kao "neces da objavis". verovatnoca=0. laz prevara manipulacija.
kad si pukla jer smo te razbucali u temama koje si postavila i gde nisi dobila vecinu onda si pocela sa sujetom ,te kao neko mi salje pp. i sad pokusavas da miniras nakon sto smo te totalno izdominirali.


evo bas me zainteresovalo retko pregledavam te reputacije i ima samo jedna korisnica il muski klon koji mi salje reputaciju ,imale su i druge - hejti. al iz memorije su obrisane,ostalo su muski nalozi -valjda. a i zabole me nesto :lol:
Ma ja sam ne-verovatno pristojan galantan i fin ali samo prema pravim damama a razbusheno/razvaljene isfolirane polovare/manipulatorke to nisu. I nikad nece biti. Mislim mogu da glume /pa ko se primi ,i ti tu nisi nista novo, al ja se nikad nisam primao na to. Ja svoj zivot trudim se da baziram samo na istini sto vise, barem toliko mogu da ucinim za sebe ,a ko oce da zivi u lazi neka mu ga.
 
Poslednja izmena:
ma ti ovde dolazis jer se zestoko palis ,djasvi ti se ovde ,izmisljas da ti neko salje pisma i proganja , manipulises i glumis ribu a ne znas de si shuplja. na prozivku da vidimo o kome se papucicu radi ti kao "neces da objavis". verovatnoca=0. laz prevara manipulacija.
kad si pukla jer smo te razbucali u temama koje si postavila i gde nisi dobila vecinu onda si pocela sa sujetom ,te kao neko mi salje pp. i sad pokusavas da miniras nakon sto smo te totalno izdominirali.


evo bas me zainteresovalo retko pregledavam te reputacije i ima samo jedna korisnica il muski klon koji mi salje reputaciju ,imale su i druge - hejti. al iz memorije su obrisane,ostalo su muski nalozi -valjda. a i zabole me nesto :lol:
Ma ja sam ne-verovatno pristojan ali samo prema pravim damama a razbusheno/razvaljene polovare to nisu. mogu da glume,i ti tu nisi nista novo, al ja se nikad nisam primao na to.

I dalje vređaš... nije lepo... džentlmen je to nezavisno od žene koja stoji ispred njega..
Je l' tebi mali? Silovali su te u zatvoru? Nabili ti peglu u uši?
 
Al se nalupa za medalju.:hahaha:
Mislim da ti imas problem sa prosloscu , slusaj niko ti nije kriv sto te neki baja iztaslacio i pedalirao.
Nisi bila dobra za njega i sta ces.
Zivi dalje. Nekako.......

Danas mi jedna ko ti usla u kancelariju ,klimatizovanu, joooj kako je ovde lepo kod nas da umres od vrucine i kezi se i vrcka suknjicom a 30+ god. dugogodisnji decko je sutno i ozenio drugu -mladju :ok:, valjda ocekivala kafu i neobavezan razgovor a ustvari da se uvali da se rashladi, ja reko imam koleginice posla i jako sam zauzet, nisam ni obratio paznju ,jedva se nakanila da dodje do vrata i tuzno je izasla u sparnu vrelinu zgrade ,sva ozlojedjena ....:hahaha:
Jos sam svima razglasio da imam ljubomornu zenu da bih otkacio te sukube i ne vredi :roll:....verovatno bi mi se i nakacila celog leta uvaljivala u kancelariju a saputanja i prozivke mi ne trebaju...
 
Al se nalupa za medalju.:hahaha:
Mislim da ti imas problem sa prosloscu , slusaj niko ti nije kriv sto te neki baja iztaslacio i pedalirao.
Nisi bila dobra za njega i sta ces.
Zivi dalje. Nekako.......

Danas mi jedna ko ti usla u kancelariju ,klimatizovanu, joooj kako je ovde lepo kod nas da umres od vrucine i kezi se i vrcka suknjicom a 30+ god. dugogodisnji decko je sutno i ozenio drugu -mladju :ok:, valjda ocekivala kafu i neobavezan razgovor a ustvari da se uvali da se rashladi, ja reko imam koleginice posla i jako sam zauzet, nisam ni obratio paznju ,jedva se nakanila da dodje do vrata i tuzno je izasla u sparnu vrelinu zgrade ,sva ozlojedjena ....:hahaha:
Jos sam svima razglasio da imam ljubomornu zenu da bih otkacio te sukube i ne vredi :roll:....verovatno bi mi se i nakacila celog leta uvaljivala u kancelariju a saputanja i prozivke mi ne trebaju...

A ček' ta vrckava koleginica i priča o njoj imaju veze sa abortusom, sa tvojim detinjstvom ili si hteo da se pohvališ da imaš klimu?
 
To sam već objašnjavao na drugoj temi, biti samohrana majka u Srbiji je jedno od najopsnijih zanimanja.

Eno ti idi čitaj šta laprda onaj mentol Blajbinger na najaktivnijoj temi na forumu pa će ti biti jasnije otkud toliki abortusi.

Neće Bljabi da ženi ženu sa detetom, tu je muka.

ti hoćeš da kažeš da se abortusi vrše najčešće zbog toga što se žene pribojavaju statusa samohranih majki? :confused:
 
ma da opet su ti prokleti muskarci krivi ,radite sta i kako ocete i kako vam se cefne, al opet su oni krivi ,ma ajde koga ti zavitlavas....

- - - - - - - - - -
Nisu muškarci krivi, niti sam govorila o krivici. Sama nisam pristalica abortusa, mada svako radi šta nađe za shodno, zato što ljudi (muškarci i žene) imaju slobodu izbora. Za te izbore su sami odgovorni i nikom drugom ne može se nakačiti sopstvena odgovornost. Pisala sam o glasnim samoprozvanim alfa tipovima koji veruju da ih mizogimija čini androgenijim. Svaki njihov komentar od strane bilo koje ne-feministički nastrojene žene može se protumačiti kao dokaz da je abortus neophodno dozvoliti. Zamisli takve očeve ćerki, zašto bi im one bile dragocenije od majke, sestre , i uošte, takav to muškarac nema ni jednu dragocenu ženu u svom životu?
 
pa ne znam ,jel ima veze sto sam ih kao mali cupao za kosu ,jurio oko kuca da ih poljubim, i vatao za pishu?

Njih ocito niko nije jurio , ali ih je izgleda mlatio i ismejavao pa su zato postale to sto jesu.Feministkinje su uvek neki gabori i rugobe koje svoje komplekse lece kroz histeriju.Svaka je falicna ili nema grudi ili je frigidna ili je debela dakle nema u njihovom taboru normalne zene.
 
U zemlji od jedva 7 miliona stanovnika. sto znaci od 3.5 miliona zena, ima 1 milion plodnih nepenzionerki pre klimaksa izvrse 200 000 abortusa godinje.
http://www.pressonline.rs/info/politika/77244/dramaticno-u-srbiji-godisnje-200000-abortusa.html

da, majka pod navodnicima
koliko slučajeva ima gde je primorana
mada, mene da neko tera na abortus
istog momenta bih se pokupila i otišla
to nisu ljudi, nego zveri
ako smatrate da nemate novca za drugo, treće dete
(pomirimo se sa činjenicom da se ljubav crpi sa nepresušnog izvora, ali pare ne)
ne hebite se
 

Back
Top