Da li se kajete posle sexa ?

ili nisam spavala sa nikim 2 god.posle bivsog nikog nisam imala:rotf:

to su biseri :lol: 2 god bez kite haha :hahaha:

- - - - - - - - - -

Vidim da si nov, pa da Ti kažem:
Već imamo nekoliko likova koji samo
postavljaju bezvezne teme i neumorni su.
Nemoj da i Ti postaneš popularan u tome.

Pozdrav, i, veruj mi, ovo je dobronamerno.

oh da jako sam Nov :lol:

uputite me :rumenko:


Stop talking shit plzz :cool:

A ti si popularan u tome da se ulizujes zenama i glumis nekog yebaca vaznog ?

A koja je tvoja tema zanimljiva i za koga ? :ceka:

Moje teme su za inteligentne osobe koje kapiraju o cemu pisem a vidim ti dalje od banalnosti ne razumes :mrgreen:

Skupljas neke slicke po FB i kacis ovde i woow! koje cudo :lol:
 
Poslednja izmena:
ili odem na Chat Pricaonice i svi gay-evi mi nude BJ dok zene su u nekom strahu kao da je pravi sex a ne virtuelni gde ne gube nista u RL :lol:

Jedno zadovoljstvo za masturbaciju i nista vise :aha:

A one, panice kao da im stvarno ulazi :rotf:

Dobro i dalje niko ne kapira - mozak ispran LOL - nema veze :cool:
 
:mrgreen:

I zalite yer ste se podale yeftino :manikir:
Samo posle jednog, jer nisam mogla da shvatim sa koliko devijantnom osobom sam to uradila... trebalo mi je dugo da se oporavim. Neiskustvo učini svoje. I ne, ne mogu se manijaci prepoznati, posebno zato što su vrlo selektivni. Prema meni je bio sav divan.
Vidim da si nov, pa da Ti kažem:
Već imamo nekoliko likova koji samo
postavljaju bezvezne teme i neumorni su.
Nemoj da i Ti postaneš popularan u tome.

Pozdrav, i, veruj mi, ovo je dobronamerno.
Ma nije nov, Anđelko, čoveče.
 
Samo posle jednog, jer nisam mogla da shvatim sa koliko devijantnom osobom sam to uradila... trebalo mi je dugo da se oporavim. Neiskustvo učini svoje. I ne, ne mogu se manijaci prepoznati, posebno zato što su vrlo selektivni. Prema meni je bio sav divan.

Ma nije nov, Anđelko, čoveče.

Pa dobro jednom se svi zayebu ;) i ja sam sa nekoliko sado mazo kucckama :lol:

znam, mogu ostaviti traume :aha: i posle se devojka boji da ima sex sa drugim jer je vise oprezna zbog takvog loseg iskustva :)

Tacno, dobro glume fine momke i zatim kad se skines - uzas :manikir:

haha devojke me prepoznaju :zper: to je dovoljno :rumenko:

Meni se cesto desava da upoznam neku ribu online napalimo se i svrsimo na cam nekoliko puta i zatim se ona utripuje i kaze: Necemo vise mogu da se navucem jako si napaljiv :rumenka: i to me zbuni :eek:
 
Samo posle jednog, jer nisam mogla da shvatim sa koliko devijantnom osobom sam to uradila... trebalo mi je dugo da se oporavim. Neiskustvo učini svoje. I ne, ne mogu se manijaci prepoznati, posebno zato što su vrlo selektivni. Prema meni je bio sav divan.

Ma nije nov, Anđelko, čoveče.
:per:gde si............:mrgreen:
ti se ne kajes to znam...:zag:
a ni ja sve dok ima sta da se seksa:hahaha:
 
Poslednja izmena:
Ja ne podnosim devojke koje se kaju nakon sexa :mrgreen:

To je licimerno , jer je pre sexa zelela sex :lol: a nakon toga se kaje kao i grize je savest :rumenka:

nemam iskustva sa takvim, hajs mogu nevinu da razumem, jer je nagon jaci od nje bio al zene koje su vec imale seksa, nemaju cega da se kaju, ako je bas los bio opet je donekle do njih, ako on moze cesce, a one se ne stide, moze da se izvuce od njega da se ne pokaju.
 

Back
Top