Polovina muskaraca ne pere ruke kada izadje iz klozeta!

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Muškarci imaju lošije higijenske navike nego žene i ređe peru ruke nakon korišćenja toaleta.

Trećina ljudi nakon korišćenja toaleta ne pere ruke sapunom, nego ih samo isperu vodom, pokazalo je istraživanje američkog Univerziteta u Mičigenu sprovedeno na 3.749 ljudi.

Gotovo 10 odsto njih uopšte ne pere ruke nakon obavljanja nužde, a tek svaki 20-ti ruke pere dovoljno dugo da ubije bakterije. Ljudi u proseku ruke peru samo šest sekundi.

Muškarci su po tom pitanju neoprezniji nego žene. Oni slabije drže do higijene pa tako skoro 15 odsto njih uopšte ne pere ruke nakon toaleta, a sapun koristi polovina njih u odnosu na 78 odsto žena. Međutim, oba pola češće ruke peru ujutro, a od pranja može da ih odvrati prljavi umivaonik, potvrdilo je istraživanje.



http://www.021.rs/Zivot/Zdravlje/Polovina-muskaraca-ne-koriste-sapun-posle-wc-a.html
 
Nebitno je dal su muskarci ili zene, stravicno je uopsteno gledajuci, nekultura, nehigijena, primitivizam.
Zato se deca uce od malih nogu tim navikama.


Vrlo lepo receno! :ok:

U Srbiji od vajkada ne postoji KULTURA HIGIJENE ljudskog tela.

Retki su ljudi koji se kupaju svaki dan sto je u drugim delovima sveta sasvim normalno.

A tek pranje nogu.....I svakodnevno menjnje donjeg vesa....:dash:

- - - - - - - - - -

a jel i venecuelanske pyzde isto tako lepše mirišu od srpskih?
čini mi se da si tu temu čak načeo jednom na Ženama.
:lol:

Kada bih ti o tome pricao - ne bi mi verovao.....:lol:
 
Vrlo lepo receno! :ok:

U Srbiji od vajkada ne postoji KULTURA HIGIJENE ljudskog tela.

Retki su ljudi koji se kupaju svaki dan sto je u drugim delovima sveta sasvim normalno.

A tek pranje nogu.....I svakodnevno menjnje donjeg vesa....:dash:

o yebemte živote, pa zar baš toliko smrdimo?
daj bre hari hane pričeru, oženi me već jednom da se domognem te spouse vize, da odem u kanadu đe svi mirišu pa da se i ja okupam ko čovek, tj žena :D

- - - - - - - - - -

Kada bih ti o tome pricao - ne bi mi verovao.....:lol:

ma jarane verujem ti,
nešto nisam u fazonu da idem okolo i guram nos u čkepi:D
 
Vrlo lepo receno! :ok:

U Srbiji od vajkada ne postoji KULTURA HIGIJENE ljudskog tela.

Retki su ljudi koji se kupaju svaki dan sto je u drugim delovima sveta sasvim normalno.

A tek pranje nogu.....I svakodnevno menjnje donjeg vesa....:dash:

Mozda je lepo receno, ali toj odgovor je usrao situaciju.
Kakve veze ima to sa nacijom i narodom u principu, nije ovo Etiopija, daj bezi, bre, c,c,c...
 
o yebemte živote, pa zar baš toliko smrdimo?
daj bre hari hane pričeru, oženi me već jednom da se domognem te spouse vize, da odem u kanadu đe svi mirišu pa da se i ja okupam ko čovek, tj žena :D

- - - - - - - - - -




ma jarane verujem ti,
nešto nisam u fazonu da idem okolo i guram nos u čkepi:D

da kleknem ili da cucnem i prihvatim se tvojih guzova i kazem da? kunem se, oprao sam ruke u vodi kod ovog komunjare u venecueli u nekoj lepoj zagadjenoj reci pa sam morao da odgurnem par kesa i jednu mrtvu kravu.
mogu li da ti dodirnem tovje divno lice ovim mojim cistim rukama oh lukrecijo bordzijo, ludacho moja?
 

Back
Top