Izbori u Zajecaru - vase prognoze...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Победиће СНС и ова њихова Србенда
sasa-mirkovic.jpg
 
Bice mi drago da Dinkic neslavno propadne.
Od ostalih - SNS ce da bude prvi, SPS i DS se bore za 2. mesto...

U Zaječaru ne može da se predvidi tako lako kao u Zemunu.SNS, naravno, ali ovi ostali...sve zavisi od njihovih međusobnih odnosa.Sve je lično. Ako je URS dobar sa SNS-ovcima...Dinkić opstaje.Devolucija političkih stranaka.

- - - - - - - - - -

Победиће СНС и ова њихова Србенда
Pogledajte prilog 291081

Neka ne kukaju onda.Neka ih ovaj vodi u svetlu budućnost.I neka im ne bude kriv Beograd.
 
Mislim da ce SNS dobiti oko 70%. Sinoc je Vucic u udarnom Dnevniku RTS-a dobio 20 minuta i odlicno ih iskoristio: "sta misle ovi iz fiskalnog saveta da predlazu zamrzavanje i smanjenje plata i penzija a sto sebi ne smanje plate od 220.000 na 110.000" (parafrazirao sam ono sto je rekao ali u sustini ovo). Onda je jos spomenuo neke "direktore javnih preduzeca koji prete strajkom ako ne dobiju pare iz budzeta a slucajno je jedan od njih iz SNS" i da "vidim kako ce top on organizovati strajk". Posto vecina glasaca svoje misljenje dobija sa tog Dnevnika, eto razloga za moju prognozu. Naravno, govorim samo o % a ne i od kolikog broja biraca.
 
Mislim da ce SNS dobiti oko 70%. Sinoc je Vucic u udarnom Dnevniku RTS-a dobio 20 minuta i odlicno ih iskoristio: "sta misle ovi iz fiskalnog saveta da predlazu zamrzavanje i smanjenje plata i penzija a sto sebi ne smanje plate od 220.000 na 110.000" (parafrazirao sam ono sto je rekao ali u sustini ovo). Onda je jos spomenuo neke "direktore javnih preduzeca koji prete strajkom ako ne dobiju pare iz budzeta a slucajno je jedan od njih iz SNS" i da "vidim kako ce top on organizovati strajk". Posto vecina glasaca svoje misljenje dobija sa tog Dnevnika, eto razloga za moju prognozu. Naravno, govorim samo o % a ne i od kolikog broja biraca.
Ebi ga DZOS, sad je stanje takvo, šta da se radi... proći će i to ludilo, ko i svako drugo... boljka SNS-a je što nemaju ljude od kvaliteta, unutar partije je blagi haos, vidiš da se manja po 15-20 odbora odjednom...sad je na redu Vovodina i tamošnji odbori, ima da raspuste bar 10...
 
Ebi ga DZOS, sad je stanje takvo, šta da se radi... proći će i to ludilo, ko i svako drugo... boljka SNS-a je što nemaju ljude od kvaliteta, unutar partije je blagi haos, vidiš da se manja po 15-20 odbora odjednom...sad je na redu Vovodina i tamošnji odbori, ima da raspuste bar 10...



Posle ovoga sto sada procitah, dobijaju jos 10 % vise:

Niko se više neće obradovati od Srba sa Kosova i Metohije ako dobijemo datum, jer će to značiti da je Evropa počela da ceni sve ono što su država Srbija i Srbi na Kosovu i Metohiji uradili da bi došlo do dobijanja tog datuma", rekao je Vulin.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top