cista ili slepo crevo?
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: cista ili slepo crevo?

Početnik
    Učlanjen
    14.10.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano cista ili slepo crevo?

znam da bi svakako morala kod lekara..i ici cu. ali, dok se ne domognem svog doktora u kojeg imam najvise poverenja...Da li bi neko umeo da opise koja je razlika prilikom bolova kada se pojavi cista na jajniku i kod bolova usled upale slepog creva?
    Koje pretrage su osnovne ako se posumnja na cistu? Nikad nisam do sad imala ginekoloskih problema, a u poslednjih mesec dana ipam povremene bolove u predelu desnog jajnika (ili slepog creva) pa ni sama nisam nacisto od cega da krenem.

Stara legenda Metla na vestici (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1707

Podrazumevano Re: cista ili slepo crevo?

moze da bude i blaga upala jajnika, moze i refleksno da boli od problema sa bubregom (upala, pesak...)...moze da bude i svasta i nista...

za slepo crevo ide povracanje, temperatura, groznica, bolovi ne samo u predelu slepog creva nego i po celom stomaku....a ne mora ni nista od toga....mada je najcesce tako..... i da je slepo crevo ne bi ti sedela mesec dana misleci se, zavrsila bi na hitnoj vrlo brzo

ne vidim sta je tesko da odes kod bilo kog dr da te stavi na sto i ispipa stomak, izvade krv, mokracu, cisto da se eliminise slepo crevo (a nije ono al aj) kao potencijalni uzrok

ciste na janicima uglavnom prave poremecaj menstruacija, a ne mora cak ni da ima siptoma....

lepo se obuci sutra i idi u svoj dz kod bilo kog dr opste prakse trazis pregled abdomena pa ce oni znati sta dalje....
    Life is so much funnier when you have a dirty mind

Iskusan firedragon9 (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1236

Citat Original postavio undutchable Pogledaj poruku
    znam da bi svakako morala kod lekara..i ici cu. ali, dok se ne domognem svog doktora u kojeg imam najvise poverenja...Da li bi neko umeo da opise koja je razlika prilikom bolova kada se pojavi cista na jajniku i kod bolova usled upale slepog creva?
    Koje pretrage su osnovne ako se posumnja na cistu? Nikad nisam do sad imala ginekoloskih problema, a u poslednjih mesec dana ipam povremene bolove u predelu desnog jajnika (ili slepog creva) pa ni sama nisam nacisto od cega da krenem.
    Potpuno te razumem, bolovi nekada mogu da budu veoma slicni, lekar je tu da kaze svoje, ono sto najbrze mozes je da uradis nivo leukocita iz krvi, a kod lekara obavezno.
    Nemoj nikad da odustanes od onoga sto volis, nije zivot ako se ne borish...

Početnik
    Učlanjen
    14.10.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

hvala vam na odgovoru, znam i sama da je trebalo kod doktora da odem kad je gusto bilo. Sada nemam tih bolova, a doktor kakav je, reci ce da nije trebalo da dolazim bez razloga. Moram da sacekam da me ponovo zaboli, od prilike.

Stara legenda Metla na vestici (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1707

ne nego kod opste prakse na pregled i sad
    ili kod bilo kog gina na pregled, ako su jajnici to se jednim pipanjem utvrdi, ne mora da bude genije, ne moras da cekas svog...
    Life is so much funnier when you have a dirty mind

Slične teme

1. slepo crevo postoperativna dijeta
    Autor Crash and Burn u forumu Zdravlje
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 02.04.2010., 21:33
  2. "Čovek", slepo crevo evolucije
    Autor spark u forumu Arhiva
    Odgovora: 63
    Poslednja poruka: 09.06.2008., 07:35
  3. ljudi sta mislite o vezi na slepo (preko neta)?
    Autor vaske u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 128
    Poslednja poruka: 11.05.2008., 20:20
  4. Da li zapocinjete vezu na slepo???
    Autor jexica u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 30.03.2005., 03:55
  5. Sta kad te devojka napusti iz cista mira?
    Autor RAKOVICA u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 05.02.2004., 14:44

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •