Nauka zlo ovog sveta

Poruka
4.292
Mislite da je sad bolje u doba nauke nego pre nauke?

225811_538183802883484_432004122_n.jpg
 

Prilozi

  • 225811_538183802883484_432004122_n.jpg
    225811_538183802883484_432004122_n.jpg
    24,3 KB · Pregleda: 3
Nope, religija je zlo ovoga sveta...

Prvo se obrazuj pa onda govori. Nije lepo govoriti o necemu o cemu nemas poima. Da znas 10 Bozjih zapovesti onda ne bi rekao to sto si rekao. NE UBIJ je zlo? Ne kradi je zlo? Ne cini preljube je zlo...................?

A zlo je atomska bomba i Hirosima i nagasaki, zlo je cernobilj, zlo je HARP, zlo je kemtrejlsi, zlo je herbicidi, pesticidi, zlo su dodaci hrani, ........
 
Prvo se obrazuj pa onda govori. Nije lepo govoriti o necemu o cemu nemas poima. Da znas 10 Bozjih zapovesti onda ne bi rekao to sto si rekao. NE UBIJ je zlo? Ne kradi je zlo? Ne cini preljube je zlo...................?

A zlo je atomska bomba i Hirosima i nagasaki, zlo je cernobilj, zlo je HARP, zlo je kemtrejlsi, zlo je herbicidi, pesticidi, zlo su dodaci hrani, ........

A ti si dete moje spavao na casovima istorije... Hajde otvori knjigu neku, procitaj malo o krstaskim ratovima pa se onda vrati, nemoj da ispadas glup...

Zlo je bilo ubiti milione ljudi zato sto ne veruju u istog Boga, pa onda Inkvizicija, pa onda ljudi kao robovi,crnci su smatrani nizom rasom a jos nisu ni verovali u istog boga, pa onda mrznja prema Jevrejima i masovno ubijanje istih jer su oni krivi sa smrt Isusa,... Ceo srednji vek i masovno bahacenje crkve i religijskih fanatika...

LEpo ja kazem, mani me tih citata, vec se obrazuj...
 
Могу рећи да си у праву. Што се више зна, то је горе. Ја ево рецимо бих волео да сам глуп и ништа не знам, био бих срећнији.
Лепо Исус каже: Будите ко деца. Деца немају појма, знају само да се играју, зато им је лепо и срећни су.
 
Могу рећи да си у праву. Што се више зна, то је горе. Ја ево рецимо бих волео да сам глуп и ништа не знам, био бих срећнији.
Лепо Исус каже: Будите ко деца. Деца немају појма, знају само да се играју, зато им је лепо и срећни су.

I onda bi svi bili usrani jer ne bi znali da obrisemo dupe, gladni jer ne bi bilo nikoga da nam kuva rucak, bilo bi nam hladno jer ne bi znali da pravimo odecu i obucu...
 
A ti si dete moje spavao na casovima istorije... Hajde otvori knjigu neku, procitaj malo o krstaskim ratovima pa se onda vrati, nemoj da ispadas glup...

Zlo je bilo ubiti milione ljudi zato sto ne veruju u istog Boga, pa onda Inkvizicija, pa onda ljudi kao robovi,crnci su smatrani nizom rasom a jos nisu ni verovali u istog boga, pa onda mrznja prema Jevrejima i masovno ubijanje istih jer su oni krivi sa smrt Isusa,... Ceo srednji vek i masovno bahacenje crkve i religijskih fanatika...

LEpo ja kazem, mani me tih citata, vec se obrazuj...

Крсташки ратови и против муслимана и Јевреја и хугенота у Лангдоку и осталих секти су вођени пре свега због једне ствари. ПАРА.
Данашњи ратови ''за слободу и демократију'' су ти слични са крсташким ратовима. Опет се ратује због пара, нафте, блага под паролама ослобођења јадног народа од окрутних диктатора.

Злоупотреба слободе у циљу пљачкања је исто као и злоупотреба религије у циљу пљачкања. По овом закључујемо да је слобода исто зло овога света. Јел тако?
 
Sve moze da bude upotrebljeno u pozitivne i negativne svrhe.Zato sto ljudi zloupotrebljavaju religiju,nauku,ljubav...da bi stekli neku licnu koristi iz svega toga.

A nauka ima sama po sebi negativan predznak jer ona hoce da promeni ono sto je od Boga i prirodno. Eto satanskoj nauci nisu po volji biljke stvorene od Gospoda nego mesetare i rpave GMO hranu a koja ubija. Sve sto je od nauke od zla je i protiv coveka je
 
Крсташки ратови и против муслимана и Јевреја и хугенота у Лангдоку и осталих секти су вођени пре свега због једне ствари. ПАРА.
Данашњи ратови ''за слободу и демократију'' су ти слични са крсташким ратовима. Опет се ратује због пара, нафте, блага под паролама ослобођења јадног народа од окрутних диктатора.

Злоупотреба слободе у циљу пљачкања је исто као и злоупотреба религије у циљу пљачкања. По овом закључујемо да је слобода исто зло овога света. Јел тако?

Sekti... Pa i hrisanstvo je bila sekta koliko ja znam.. Samim tim rec sekta je najblaze recno, debilno koristiti...

U pocetku je bilo nametanje druge religije, kada je utvdjeno da imaju love onda je razlog bio drugi...



Kakve veze ima Pravoslavlje sa Krstaskim ratovima? Opet kazem nemoj da pises o necemu o cemu si samo citao po satanistickim knjigama i naucnim, to ti je isto

Isto dete moje kakve nauka korisena u druge stvari ima... dakle nemoj da korists lekove, skini se sa racunara, nemoj da koristis mobilni, auto, nemoj da jedes hranu koju nisi sam uhvatio ili uzgajao, nemoj da zivis u stanu u kom ima CG, nemoj da koristis struju, toplu vodu iz cesme, nemoj da spavas na duseku sa oprugama vec koristi slamnati, nemoj da peres zube sa pastom za zube, nemoj da koristis elektricni brijac, nemoj da gledas Tv.... Opet kazem, obrisi dupenece religijom i mani se zatucanosti....

Ко брише дупе животињама? Ко их храни и кува им ручак? Ко их греје?

Zivotinje nisu deca... Zivotnje ( iako su i ljudi zivotnje ) ne zive 90god, nisu toliko ranljiva kao deca, zivotinje imaju instinkte koji ljudi nemaju, zivotinje greje krzno ( recimo )... hajde smisli nesto bolje...

- - - - - - - - - -

A nauka ima sama po sebi negativan predznak jer ona hoce da promeni ono sto je od Boga i prirodno. Eto satanskoj nauci nisu po volji biljke stvorene od Gospoda nego mesetare i rpave GMO hranu a koja ubija. Sve sto je od nauke od zla je i protiv coveka je

A ja kazem da nema Boga.. I sta sada?? Koje biljke su stvorene od Boga, daj ne lupetaj..
 
Sekti... Pa i hrisanstvo je bila sekta koliko ja znam.. Samim tim rec sekta je najblaze recno, debilno koristiti...

U pocetku je bilo nametanje druge religije, kada je utvdjeno da imaju love onda je razlog bio drugi...

Избегаваш одговор на моје питање. Да ли је слобода зло овога света?

Zivotinje nisu deca... Zivotnje ( iako su i ljudi zivotnje ) ne zive 90god, nisu toliko ranljiva kao deca, zivotinje imaju instinkte koji ljudi nemaju, zivotinje greje krzno ( recimo )... hajde smisli nesto bolje...

Постоје животиње које живе и 400 године :lol:
Што би човек уопште морао да зна? Што није остао мајмун као што се тврди? У чему је разлика? Шта је то човек допринео овом свету у целини, а не себи?
 
Избегаваш одговор на моје питање. Да ли је слобода зло овога света?
Sloboda bez zakona, naravno... a i ti izbegavas da odgvoris...

Постоје животиње које живе и 400 године :lol:
Што би човек уопште морао да зна? Што није остао мајмун као што се тврди? У чему је разлика? Шта је то човек допринео овом свету у целини, а не себи?[/QUOTE]

Samo sto zivotnje nauce da hodaju malo nakon rodjenja, svaka zivotinja ima svrhu i milionima godina je evolirala da dostigne taj novo, Usled nedostatka visokog intelekta mora i brzo da se razvije..
Majmun opet ima krzno ( odnosno dlaku ), noce nesto malo ( mada imas one i sa tepihom ).. Majmun moze da se popne po drvetu vema lako, cak i beba majmun, i pobegne od predatora, covek ne. Covek, ama bas nista. Vise je parazit nego zivotinja..

I opet, kakve veze ima pogresno koriscena nauka? Religija i religijski fanatici koji su sposobni da zalude milione su daleko opasniji...
 
Sloboda bez zakona, naravno... a i ti izbegavas da odgvoris...

У САД је по закону убијати муслимане на Блиском Истоку зарад слободе.

Мислио сам на хришћанске секте.

Samo sto zivotnje nauce da hodaju malo nakon rodjenja, svaka zivotinja ima svrhu i milionima godina je evolirala da dostigne taj novo, Usled nedostatka visokog intelekta mora i brzo da se razvije..
Majmun opet ima krzno ( odnosno dlaku ), noce nesto malo ( mada imas one i sa tepihom ).. Majmun moze da se popne po drvetu vema lako, cak i beba majmun, i pobegne od predatora, covek ne. Covek, ama bas nista. Vise je parazit nego zivotinja..

I opet, kakve veze ima pogresno koriscena nauka? Religija i religijski fanatici koji su sposobni da zalude milione su daleko opasniji...

Добро, све је то лепо. Него, чему еволуција када је човек постао такав да може уништити живот који се развија 3.5 милијарде године? Која је сврха тога? Сврха живота је да сам себи уништи на крају?
Човек је баш науком дошао до тога да може сваког тренутка да збрише све са Земље.
Животиње умиру, људи умиру. Која је онда разлика када по себи живот нема смисла? Јел битно то брисао дупе или вуцарао гговно обешено од гузне длаке када ћеш свеједно умрети?

Човек се може залудети било чим. Ево рецимо слободом. Историја то показује. Много људи је страдало у борби за слободом, више него због религије. Српска историја то показује.
 
Poslednja izmena:
У САД је по закону убијати муслимане на Блиском Истоку зарад слободе.

Мислио сам на хришћанске секте.

Pa religija je zagovarala ubijanje svih koji ne pripadaju istoj, a ovamo plasira pricu da je greh ubiti...
Kakve sada to veze ima, amerika ne ubija zarad slobode vez zarad kapitala. Isto ono sto je i crkva pa samim tih i religijski predstavnici radili...

Добро, све је то лепо. Него, чему еволуција када је човек постао такав да може уништити живот који се развија 3.5 милијарде године? Која је сврха тога? Сврха живота је да сам себи уништи на крају?
Човек је баш науком дошао до тога да може сваког тренутка да збрише све са Земље.
Животиње умиру, људи умиру. Која је онда разлика када по себи живот нема смисла? Јел битно то брисао дупе или вуцарао гговно обешено од гузне длаке када ћеш свеједно умрети?

Човек се може залудети било чим. Ево рецимо слободом. Историја то показује. Много људи је страдало у борби за слободом, више него због религије. Српска историја то показује.

Pa pazi, da nema evolucije onda prica o Bogu moze da popije vodu al ovako.. Zasto bi savrseno bice stvaralo nesto sto se posle samo razvija i evoluira? Kja je svra onda nastanka?
Napisao sam da je covek blizi parazitu po nacinu na koji se ponasa. Svrha evolucije? Pa evolucija nije savrsena al vodi ka savrsenstvu. Ko kaze da su ljudi desgli vrhunac evolucije i sposobnosti? Scrha zivota je da se prilagodi, nazlaos covek ima tu sposobnosta da prilagodjava okruzenje kako mu odgovara, dal ce dostici nivo kada ce reci dosta ili ce nastaviti destruktivno da se ponasa, sumnjam da cemo doziveti da saznamo.
Jeste, dokazao je, al dokazao je da istrom tom naukom moze i da spreci da nas ta ista priroda pobije. Mislim na neke recimo viruse ( non man made ), mozda neke prirodne nepogode...
Smisao zivota je produzenje vrste, nista drugo. Covek je samo sebi to olaksao ( uz pomoc tehnologije ). Zato i ona recenica budite kao deca je krajnje glupa. Deca ( podmaldak coveka ) je naivan, sexualno nezreo, nespreman da se stara o sebi,s amim tim da smo akvi svi, odavno bi izumreli.
 

Back
Top