pitanje za muske

da, samar u zavisnosti od situacije do situacije nosi vrlo razlicite poruke.
nezgodno je ako numes da citas signale ili ih pobrkas, pa recimo kad ti riba lupi samar tokom seksa ti odes i operes ruke, a kad ti keva lupi samar ti izvadis licnu kartu, a kad pandur ti uvatis da ga jhebes dinamicno...
 
ako bi vam devojka tokom seksa opalila samar jer je to pozelela u napadu strasti, jel bi vam pao, jel bi se sokirali, jel sta....? :think:

pa ako je ona imala vremena da to pozeli onda nije u naletu strasti, nego je to racionalna samara :D ... ne znam takvo nesto mi se nije desilo, ali kada me god neko tako takne malo jace ili prodrma ili udari stolicu na koju sjedim pa bilo to slucajno prodje me nesto isfuram se i ono uffffffff :P
ali mogu da pretpostavim ona u naletu strasti, a da nije neka budala, i ja u naletu strasti gdje ne razmisljam mozda me ne bi omela
 
ako bi vam devojka tokom seksa opalila samar jer je to pozelela u napadu strasti, jel bi vam pao, jel bi se sokirali, jel sta....? :think:
Не би пао, напротив! невероватно би се узбудио, ваљда због тога што исказивање или испољавање силе у физичком облику, се схвата као динамичније, узбудљивије, ватреније поимање секса.
Кревет се ваљда и посматра као место (арена) где се боре сексуални гладијатори, где треба да постоји акција, туча. Па није то библиотека, читаоница, скуп академика, нека ''непојмљиво узбудљива атмосфера''
у којој ће партнери да једу говна, да филозофирају, и да млате празну сламу. Не. Секс бре треба да буде..... треба да буде.... ааа. Ма нема везе. :lol:
Шамар и није довољно адекватан начин, да партнерка изрази своју ватрену љубав према партнеру. Остави само отисак црвенкасте шаке на партнеровом лицу. Прави начин је песнаја, директ међ` рогове, у
њокалицу, у јагодице. Може да дође у обзир и уједање, гребање. Мислим људи, секс није игра школице.
 
Poslednja izmena:
ako bi vam devojka tokom seksa opalila samar jer je to pozelela u napadu strasti, jel bi vam pao, jel bi se sokirali, jel sta....? :think:

pravi samar ili samaranje sisama ? :lol:

pa nista, tako bi je jako yebo u guzu nakon samara da ne bi mogle da sedi na guzi 2 dana :malav:

yer samar znaci da ye ne tucam dovoljno zestoko kao sto zeli :zper:
 

Back
Top