oralni seks u braku?

ajde da cujemo

  • ona ne voli da dudla ili cuva vilicu pa zato laze

  • ona stvarno misli da ce zagaditi dete

  • on je neuredan, a ni ona nije bolja


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ne sputava,
Zašto bi ovde lagali- nemamo od toga nikakve koristi osim što neki na ta način liječe svoje komplekse.
Ja ih nemam i zato kažem otvoreno.
lazem kradem i opijam se ... kojim se lako ide u raj :P
pa vidiš da ga grizu, neke ludače...a sa tim ipak treba nežno
da nezno i i i toplo :D a ljudi nemaju kriterijuma pa nalete na tako nekog, mozda i na nekog ko ce ih prisilno u evnuhe pretvoriti ... zlo i naopako
e de si Shojo prijatelje ? : )))))))))
 
lazem kradem i opijam se ... kojim se lako ide u raj :P

da nezno i i i toplo :D a ljudi nemaju kriterijuma pa nalete na tako nekog, mozda i na nekog ko ce ih prisilno u evnuhe pretvoriti ... zlo i naopako
e de si Shojo prijatelje ? : )))))))))
tako je, sočno i toplo, čvrsto ali nežno

- - - - - - - - - -

ha ha ha
Pa ko je rekao da se branim!
Ne branim se ja ako hoće ali mi to nije nikakvo zadovoljstvo.

Najbolja je klasika, ona zapaljena, vlažna i topla pa još i uska.
Sve ostalo je nalij pa prospi.
zato što te grizu, kad naidješ na neku koja zna odlepićeš od sreće.
 
Meni cak nisu jasne zene koje bilo sta u sexu odbijaju svom muskarcu.. Ako ga volim , probacu sa njim sve sto pozeli..Isto ocekujem i od njega..Izmedju dvoje ljudi koji se vole ne bi trebalo da postoje tabui..Zadovoljstvo je zajednicko.. :lol:
 
Jedno je da ne voli oralni seks, nekima je gadno, nekima se ne svidja miris, ukus sta vec, mada mislim da je glupo, ljubim decu sa tim ustima.
Cetkica za zube pomaze, a kada su bili jos u vezi valjda je i sa tim ustima ljubila nekog van svog decka, sada muza.

Mozda nekima je stvarno gadno to, ljubiti decu, cuo sam tako od prijatelja bas tu pricu, "ma kakav oralac, posle da ljubi decu sa tim ustima". Jedino ako nema neku polno prenosivu bolest, HPV ili nesto, ne vidim kako ispiranje usta i pranje zuba ne bi dezinfikovalo usnu duplju.

Opet, mislim da je i bezveze zato sto ona nece oralac da on trazi sa strane malo. Nece pa nece, sta sada, nije sve u oralcu, problem bi bilo da nece seksa uopste i da se seksaju jednom u 3 godine.
A glupo je ako je davala oralac u vezi, a u braku sada nece, pa se vadi na decu (tj. davala je da njega zadovolji a njoj je to odvratno).
 
kaze drugar da mora plati prostitutku za oralno pushenje, ima zenu ali ona nece.
ona kaze ''necu da stavljam to cudo u usta pa posle istim ustima ljubim dete, necu''
sad, ne radi se o tome da ga on ne pere, osim toga cak i da ga on ne pere uvek moze ona da ga opere pa posle da ljubi dete.
a druga stvar, moze da opere usta, sta?
moje misljenje je da se ona vadi na dete, mozda joj glupo da mu kaze da ne voli ili se plasi da ce da ga izgubi.
uvek moze da potrosi pola boce mister propera ili domestosa, a tu je i nafta...

iam isti problem, otvaro sam činimise temu o tome...draga neće da mi puši...nijedan od tih razloga nije...neki skroz drugi...
nikad nisam nasilno guro kad je pušila (jeste dvaput pušila), nit joj ja svršavo po ustima pa da joj se kao ogadilo pa sad neće...sve bre brate regularno, na njenu inicijativu štaviše...misim bila poza 69 i valjda joj bilo glupo da bude samo 6, bez 9...neam pojma...
higijena mi je top, evo pomiriši...sve ok...
al eto jednostavno neće...
e sad...mrzi me da čitam, ipak tri strane nije malo, pa ako bi mi neko sublimiro mišljenja proteklih tri stranice u dvetri rečenice bio bimu zahvalan...
 
iam isti problem, otvaro sam činimise temu o tome...draga neće da mi puši...nijedan od tih razloga nije...neki skroz drugi...
nikad nisam nasilno guro kad je pušila (jeste dvaput pušila), nit joj ja svršavo po ustima pa da joj se kao ogadilo pa sad neće...sve bre brate regularno, na njenu inicijativu štaviše...misim bila poza 69 i valjda joj bilo glupo da bude samo 6, bez 9...neam pojma...
higijena mi je top, evo pomiriši...sve ok...
al eto jednostavno neće...
e sad...mrzi me da čitam, ipak tri strane nije malo, pa ako bi mi neko sublimiro mišljenja proteklih tri stranice u dvetri rečenice bio bimu zahvalan...

Imate problem u komunikaciji ocigledno.
 

Back
Top