Pustanje kose kod muskaraca

Бранчез

Ističe se
Poruka
2.755
Zdravo svima. Naime kao sto i naziv teme kaze, hteo bih da pustim kosu. Pre sam nesto kao pokusavao ali nije islo. Imam tamno crnu, jako gustu kosu, koja se naravno brzo masti. Evo na primer, cim se ne osisam mesec dana imam tzv. "cuperke" i na levoj i na desnoj strani i stvarno izgledam komicno :rotf:
Nista ne vredi sto perem kosu cesto, kad ujutru kad se probudim izgledam kao vukodlak, cak i sa kracom kosom. :eek:
Zanima me sad, da li treba da idem kod frizera, dok pustam kosu, da je proredi ili skrati sa strana ili ne znam ni ja sta vec. Eto cisto bih voleo da vidim kako bih izgledao sa duzom kosom. Ne znam kako se sad gledaju te duzine kose, ali meni ne treba kosa do ramena, nego onako srednje, koliko da ima da se "zavrne" iza usiju. :think:
Pa sad ako ima neko bilokakve savete, veoma su dobrodosli :think:
 
period medjupustanja kose uglavnom jeste tragikomičan
kad ti naraste ćuba bez ikakvog smisla
možda može fizer malo da pomogne aman pitaj
ali kad narasze do ramena odna unaš na čemu si
za godinu dana cca

Pa da, strasno izgleda. Jos ja imam utisak da kosa nece poceti da pada :DDD
Nista sacekacu da malo poraste pa cu da skocim do nekog dokonog frizera i da smaram.
Godinu dana o.O?
Vec vidim sebe kako proklinjem dan kad sam odlucio da pustim kosu x)
 
a koga drugog da pitas
da ne cekas mozda ginekologa da ti se javi na ovoj temi....mislim zdravlje jjbt :roll:

Ti si ljuta sto sam ovde postavio temu? :per:

- - - - - - - - - -

Podsecas me na momka visokog 1.56 koji bi bas, ali bas da igra kosarku i u tome bude uspesan
Mislim da ti je najbolja opcija da se osisas na kratko kad ti je vec kosa tako uzyebana
Ali jok....ti bas oces dugu i hteo bi magican recept

Magican recept? O ne, samo neke savete, muka mi je od svakojakih gluposti na netu :D
 
Zdravo svima. Naime kao sto i naziv teme kaze, hteo bih da pustim kosu. Pre sam nesto kao pokusavao ali nije islo. Imam tamno crnu, jako gustu kosu, koja se naravno brzo masti. Evo na primer, cim se ne osisam mesec dana imam tzv. "cuperke" i na levoj i na desnoj strani i stvarno izgledam komicno :rotf:
Nista ne vredi sto perem kosu cesto, kad ujutru kad se probudim izgledam kao vukodlak, cak i sa kracom kosom. :eek:

Prolazio sam kroz taj period i dobro znam kako je, srecom opametio sam se i otisao kod frizera i resio to. :)
Sad kad me neko pita da li bih pustio opet, nema sanse, nikad vise, ne znam sta mi se desilo pa sam to uradio uopste. :D
 

Back
Top