U kakvoj ste psihofizičkoj kondiciji?

poetessa

Legenda
Poruka
56.288
Da na primer, morate da radite neki rizičan ili opasan posao
(ronioc, specijalac, vatrogasac, visinac, kaskader, rudar, platformaš, drvoseča, poštar, taksista, nastavnik.....)

Koji bi to posao mogao biti? Smatrate li da ste u dobroj psihofizičkoj kondiciji?
Da li ste mišićavi, uhranjeni, kapacitet pluća vam je dobar? Kakav vam je rad srca, pritisak, vid, sluh?
Posedujete li hladnokrvnost, pronicljivost, snalažljivost, dobre reflekse, koncentraciju..?

Naravno od svakog kandidata se očekuje realna procena a rezultati će poslužiti samo u svrhu forumuškog istraživanja! :D
 
Da na primer, morate da radite neki rizičan ili opasan posao
(ronioc, specijalac, vatrogasac, visinac, kaskader, rudar, platformaš, drvoseča, poštar, taksista, nastavnik.....)

Koji bi to posao mogao biti? Smatrate li da ste u dobroj psihofizičkoj kondiciji?
Da li ste mišićavi, uhranjeni, kapacitet pluća vam je dobar? Kakav vam je rad srca, pritisak, vid, sluh?
Posedujete li hladnokrvnost, pronicljivost, snalažljivost, dobre reflekse, koncentraciju..?

Naravno od svakog kandidata se očekuje realna procena a rezultati će poslužiti samo u svrhu forumuškog istraživanja! :D

radim odgovoran posao, u inostranstvu. nisam imao godisnji odmor godinu ipo dana. ako ne odradim ono sto trebam, pola firme nema posao, ide kuci, bageri stoje, gubimo klinejnte. a ako pogresim, al onako pogresim, steta je milionska i mozda prvi put osiguranje pokrije al drugi put nece i firma ide u bankrot a moje kolege kuci.
kako sam psihiocki - lose. kako sam fizicki - lose.
al ko ga yebe, imam sina da hranim, brata i oca u srbiji.

nisam debo il nesto kao krmak, jedem ko pticica i chak imam i misice, i kao pojava sam ok. iznutra sam mrtav
 
Da na primer, morate da radite neki rizičan ili opasan posao
(ronioc, specijalac, vatrogasac, visinac, kaskader, rudar, platformaš, drvoseča, poštar, taksista, nastavnik.....)

Koji bi to posao mogao biti? Smatrate li da ste u dobroj psihofizičkoj kondiciji?
Da li ste mišićavi, uhranjeni, kapacitet pluća vam je dobar? Kakav vam je rad srca, pritisak, vid, sluh?
Posedujete li hladnokrvnost, pronicljivost, snalažljivost, dobre reflekse, koncentraciju..?

Naravno od svakog kandidata se očekuje realna procena a rezultati će poslužiti samo u svrhu forumuškog istraživanja! :D

Ja radim s novcima & ljudima; kuda ćeš bolje psihofizičke kondicije od te? Ako zglajzam, sve plaćam iz svog džepića krasnog. :D Nisam vam ja "sreće", kojima je posao, pa ono..kao hobi, jel te. :zcepanje: Ja sam krhe fizičke građe, nekako je u telu ovog laneta, srce u lava. Kada em čovek pogleda sada, dosta mi je toga narušeno u fizičkom smislu, ali ja se ne predajem. Pala, ustala i teraj dalje, u život. Borim se, kako umem i znam. Dosta puta sam preplakala, odlazila kao miš uplašena, bojala se svega i svačega. Od ljudi, do onoga šta trebam i moram i rešila jednog dana da ću se i s ovim uhvati u koštac. Imam u svojoj glavi zacrtan cilj, gde želim da budem za neke najduže dve godine, i sada samo to postoji u mom umu. Posedujem analitički um, brzo kapiram i shvatam, ali sam plašljiva, to me koči i dosta zatvorena. A radim s ljudima, znači moram da se ubrzam u tom naumu. Ko me sada vidi, rekao bi: "Jelena, pa tebe sunce moje, ništa ne muči..." :lol: Malo sam u početku bila rasejana, ali sada dobro pazim. Tu sam videla, koliko sam u svemu istraumirana. Koliko totalno različito reagujem na sve. Ali, to je sve život. Odvajam privatno od poslovnog. Nikoga to ne zanima, i ne tiče se, i ne treba. Znači, sve što se tiče dizičkog zdravlja je u većoj meri narušeno. Što se tiče psihe..nikada jača, postojanija i stabilnija. Zrelija a ipak i dalje imam onu bezazlenost, s kojom sam rođena. Kada sve saberem i oduzmem..dobro je. :D

:cao:
 

Back
Top