U SRBIJI........MUK

Sharp Dressed Man

Aktivan član
Poruka
1.843
...Nikada ova zemlja, na zalost nije videla nekog bogatstva i uvek se blagostanje na ovim prostorima delilo na kapaljku odabranima......

Odabrani su najcesce bili oni najbeskurpulozniji , najbezobrazniji, i najokrutniji......i uvek , ali uvek je iza njihovog gomilanja para , a zarad mazanja ociju narodu medom, najbolja bajalica bila "odbrana srbije" " patriotizam" " ugrozeno srpstvo" , i eto, od vajkada pa do danas, raja se nije naucila .......valjda je zato i raja......kako je turci nazvase...

Lepo neko rece onomad "kada cujem rec PATRIOTIZAM , prvo se uhvatim za dzep da vidim da li mi je novcanik jos tamo".........a novcanik je velikoj vecini srba sve tanji i tanji........mnogi su ga vec davno bacili kao nepotreban modni detalj........

I nadalje nas "od zla oca i gore majke" , narodni predstavnici bajaju po starom , oprobanom receptu.......svi do jednog....bez izuzetka.....

Uveli jos jednu novinu...uvideli da voli raja da nosi dresove partija ko sto voli da nosi dresove omiljenih fudbalskih timova, pa podelili srbe na zute, crne , crvene .......dali im i motke i zastave , da se biju po ludim glavama i pevaju navijacke pesme........nema leba ali ima igara.......srbinu je i to dosta.

Radnici sede po prugama i autoputevima umesto u fabrikama......Ljudi dobijaju otkaze u nejboljim godinama , a nove gazde zaposljavaju samo strucnjake sa dimenzijama 90 - 60 - 90 ......i IQ 45 .......Navijaci - ubice prebijaju policajce , policajci uteruju dugove za mafijase, sudije pustaju narkodilere za saku karamela , a narkodileri kupuju drzavna preduzeca za pola sake istih.........Penzioneri mrze svoju decu zbog malih penzija , a deca mrze svoje roditelje sto im od plate odbijaju 50% za penzionere.............klinci nikad bezobrazniji biju nastavnike, a nastavnici namerno udaraju keceve da bi istim tim klincima uzimali pare za dopunsku......najstarija , najbolesnija, najsiromasnija nacija u evropi na sve to sanja o novom ratu za kosovo ravno.........masta o ruskim raketama i kineskim tenkovima na svojim ulicama..........potrosnja bensendina ovde preskace svetski rekord ko bubka motku onomad.........u srbiji nista vise ne radi , sem apoteka......u radnjama sa hranom niko...u apotekama redovi...............

ja licno, zaista ne vidim neki skori pomak ili izlaz iz ove situacije........mislim da njie nikada gore bilo.....sem mozda za vreme ludog satrapa, jer , ipak od rata gore nema...............

dajte, ljudi......kolege, prijatelji.......da cujem neko resenje za srbiju, pa da mogu da veceram mirno, ko coek......... :think:
 
........a novcanik je velikoj vecini srba sve tanji i tanji........mnogi su ga vec davno bacili kao nepotreban modni detalj........

:

:lol:

Pa jeste, bacili smo ga, tj. nismo ga bacili jer nemamo u sta da nosimo licnu kartu. :lol:

A sad ozbiljno - u toj i takvoj Srbiji, mozda, ali samo mozda i jeste resenje da se povrati Kosovo ravno, te da kad smo takvi "nikakvi", jadni i gladni, da znamo za sta bar gladujemo.;)

Eto ti resenje, sad mozes da jedes.
 
a da nije resenje da zloupotrebljavamo price o mrznji i sl?

Не, то остављам Длугомиру, који ми још није одговорио на оној другој теми...

Дресирани је добро описао стање у Србији, као и виновнике тог стања. Нема решења док је у народу мук на оне "одабране" из прве две реченице уводног поста.

Сад, не верујем да је то била и његова поента... :lol: ...ал' ајд...
 
dajte, ljudi......kolege, prijatelji.......da cujem neko resenje za srbiju, pa da mogu da veceram mirno, ko coek......... :think:

Prvo da se uvede surova disciplina. Da ne moze svaka bahata spodoba da maltretira sve po spisku kad joj se hoce, u bilo kom smislu, od fizickog do dinansijskog.
Potpuno da promenimo kulturu, ova sadasnja turbo-Teheran-silikon kultura treba da ode u zaborav. Pojave poput silikonske doline zabraniti pod obrazlozenjem da lose deluju na omladinu. Kladjenje zabraniti zakonom (i kladionice i petljanje preko interneta).

Postoji samo ono to mi napravimo. Ostalo je prazna prica.

p.s. ako vec do sada nije ocigledno - ja sam konzervativac
 

Back
Top